Räägime minu naeruväärsest sallivusest

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Alustuseks mainin, et ma kasutan praegu SSRI-d ja alates sellest nädalast võõrutan end sellest pärast seda, kui avastasin, et psühhedeelikud ja SSRI-d ei saa omavahel läbi. Sõltumata sellest on mul alati olnud meeletult kõrge tolerantsus kõige suhtes. Enne SSRI-d võin võtta peotäie seeni lihtsalt selleks, et saavutada põhitase. Ükskord oli mul kott seenekommi, "söö kaks, et võtta reis, söö kogu kott ja mine kuule" suure hoiatusega kogu asja võtmise kohta, noh, ma sõin kogu asja ära ja absoluutselt mitte midagi ei juhtunud. Ma proovisin ka apteegitasandi ketamiinravi, ma arvan, et see oli 1200mg 6 seansi jooksul ja peale mõningase enesevaatluse ei juhtunud midagi muud.

Ma ei ole kunagi näinud visuaale ega olnud helivõimendust. Nädalavahetusel oli DMT-pliiats, võtsin kogu grammi 2 päeva jooksul ja kõik, mida see tõesti tegi, oli mind uniseks. (oli hea voodisse minekuks lol)

Kapten Sandoz saatis mulle LSD ja mul oli ühel hetkel 6 korraga põske, mitte midagi.

Ma olen umbes kaks aastat töötanud psühhiaatriga, püüdes välja selgitada oma ADHD-d, mis on ka väga halb. Mitte miski ei ole töötanud, olin mõnda aega Wellbutriini peal, pani mind tundma, et ma ei kontrolli oma aju, tundsin end kogu aeg "lukustatud".

Olen avastanud, et 4mmc paneb mu aju siiski korralikult "tööle". Peale tavapäraste kõrvaltoimete, nagu liigne higistamine, andis see mulle energiat ja pani mind tegema 18 asja korraga, kuid tegelikult lõpetasin need 18 asja lol. See oli esimene kord, kui "stimulatsioon" tegi minu jaoks tööd.

Ma valmistun ütlema oma psühhiaatrile, et me oleme lõpetanud ja võõrutamine on alanud. Ma proovisin ametlikku "seaduslikku" teed, nüüd tundub, et see on kõik, mis mind aitab. Ma olen viimase kahe aasta jooksul olnud nii palju erinevaid stimpe, et ma olen kaotanud arvestuse.

Mis toimub minu rumala ajuga? Ma olen praegu MDMA-l, mulle meeldib see ja arvan, et see töötab minu jaoks, kuid kindlasti on see teistsugune tunne. Ma ei ole kunagi proovinud Methi ja ma arvan, et see võib olla suurepärane, kui sarnased on Methi ja 4mmc keemilised alused? Ma tean, et olen libedal teel ja olen nii ettevaatlik kui võimalik, mistõttu pöördun nõu saamiseks rühma poole.

On mingeid soovitusi või muid asju, mida ma peaksin proovima?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Mefedroonil on fenüüli 4(para)-asendis metüül ja b-süsiniku topelt n-sidemega hapnik, mis teeb sellest ketooni. Eemaldage need elemendid ja see on metaan. Tehke Wolfe Kitshneri redutseerimine, mis eemaldab selle hapniku, ja see on PMMA.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
KURADI VÄLJAPIDAMINE!!! Aitäh Frit
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma kasutasin mõnda aega adderall XR 30mg. See töötas alguses, kuid see hakkas mulle öösel ärevust tekitama. Ma tellisin aastaid pressitud addys online (met) see oli palju parem. Öösel ei olnud ärevust ja ma võisin jälle magada. Kuid ma olen omamoodi sõltuvust tekitav isiksus ja hakkasin võtma 60-90 mg mitu korda päevas. Armodafiniil oli ka suurepärane. See ei olnud kiire, kuid tõesti hoidis mind keskendunud. Seda on lihtne saada liiga
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Need on suurepärased näpunäited, aitäh @miner21, ma olin Ritalinil umbes 7-15-aastastest ja vihkasin seda alati, kuid tagantjärele vaadates oleksin ilma selleta võib-olla olnud täielik prügikast läbi kooli. Kogu see aeg ja Psych Doc ei ole ikka veel maininud addy'd, nii et nad peavad arvama, et see ei tööta minu jaoks mingil põhjusel. Mul on ka üsna sõltuvust tekitav isiksus (kui see on seal minu valduses, miks see ei ole minu sees lol) Võib-olla proovin Armodafiniili enne Methi... Mul on tunne, et mulle meeldib tõesti Meth lol ja võib-olla saan ma seda purgi natuke Armo'ga maha lüüa, kindlasti tasub proovida!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Te oleksite üllatunud. Enamik inimesi, keda ma tean, kes kasutavad metat, võitlevad isegi selle eest, et saada kõrini, ja nad lihtsalt säilitavad seda, sest ilma selleta on nad surmväsinud. Met on kaugelt ülehinnatud. See on viimase 30 aasta jooksul deklareeritud. Ma ei ole alates 1999. aastast biker-baarides tulistamist näinud.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
:ROFLMAO:
Kurat, võib-olla on aeg tuua tagasi need vana aja tulistamised! Miks on kvaliteet viimastel aastakümnetel nii pidevalt langenud? Kui mul oleks kõik seadmed olemas, mis takistab mind 98-100% puhtusega klaasi valmistamast?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
See on kummaline stsenaarium. Mõelge hadronikolonnile ja Mandela efektile. Tõesti peale selle, et see on 50% sinusugune meditsiin, ma ei ole kindel, mis toimub. Ma arvasin varem, et see on n-isopropüülbensüülamiin, kuid drugs.data ütleb, et nad ei ole seda kunagi leidnud ja nad on ostnud standardit kaks korda ja neid on lihtne eristada. Seal on palju kristallilisi tuttavaid, mis ei ole aktiivsed või nõrgad, mida inimene ei suuda eristada. Teisel päeval proovisin isomeerida mõned, mida ma salvestasin. Ma sain tagasi 0 D-isomeeri. Kristallid lihtsalt ei ilmunud mittehaihtuvas lahustis. Ma kasutasin Ltartariinhapet ja eeldasin, et Lmeth Ltartat sadestub. Ma neutraliseerisin selle ja lisasin hcl kuni ph5 ja taastasin iga täpikese met ja suitsetasin seda. See on kummaline, sest ma püüdsin taastada L ja ei saanud. Kas see tõesti isomeeriseerib D p2p-st, nagu dea ütleb?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Olen seda nüüdseks kaks korda proovinud. Sama tulemus. Ma ei olnud seal väga seletav, aga ma põhinesin hcl vesilahuse ja eraldasin baasõli ning seejärel lisasin baasõlile ja L-viinhappele värsket vett ja refluksisin 2 tundi. Siis panin dietüüleetrisse ja segasin natuke aega ( seda selleks, et baasmeti ( D, kuna eeldasin, et L on Lmet ltartraat ja kuna see on sool, siis jääb polaarseks.) Aga etüüleetri eraldamisel ja Vee aurustamisel ei olnud midagi. Hapestasin eetrit 37% vesihappega hcl ja 25ml dh20 kuni ph 5 ja kui eraldasin vee ja aurustasin selle, sain kõik tagasi. Minu jaoks tähendab see, et selles ei ole L-metat, kuna ma ei saanud L-viinamariini konjugeerida isegi pärast 2 tundi tagasivoolu juures. Ütlematagi selge, et see ei olnud tulemus, mida ma ootasin, muidu ei oleks ma oma aega raisanud. DEA väidab, et nad, mis on Mehhikos p2p mrth-i isomeerides ja kartelli met on D mitte rassemiline, kuid see jama ei pane mind ikka veel kõrgele, nii et ma olen enam kui segaduses
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Üldiselt üsna huvitav reaktsiooniprotsess. Ma olen uudishimulik, kuhu kartellid siit edasi lähevad
 

SauceySockss

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
oh mees, me räägime siin ülalpool tolerantsusest? Shiitttttttttttt. ma põletasin läbi untsi jää vähem kui nädalas KÕIKIDE nädalate jooksul 4 aastat järjest. ei jätnud kunagi ühtegi päeva vahele. Nüüd olen kuiv nagu mf'er ja 30 mg XR adderall üks kord päevas koos 15 mg instant kaks korda päevas ja see ei saa mind isegi hommikul voodist välja. ma pean võtma 3 XR-i ja 5 instanti lihtsalt selleks, et suuta pärastlõunal silmi avada (olgem ausad, ma ei suuda end isegi hommikul pissile tõmmata, nii et ma ärkan iga päev umbes kell 2 pm.) kahjuks minu poisid lukustatud hea longggg aeg ja mul on null ühendused jäänud, mis on vähendanud mind muutunud minu isiklikuks peakokaks boyardeez pähklid saavad löögi proovida, kuidas saada keemikuks.
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Vajadus on leiutiste ema, mu sõber! See on metsik. Frustreeriv ei ole olümpiamängudel poisid nagu me lol me oleks purustada seda
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Noh, te olete õiges kohas, et õppida ja inbthe vahepeal on siin palju inimesi, kes müüvad metatüüpi konkurentsivõimeliste hindadega. Ma arvan, et ma olen ostnud metat 5 erinevalt inimeselt ja see oli peaaegu kõik täpselt sama Mehhiko kartelli hinda, mida ma ei saa teha selle hinna eest
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Võite teha Benzedrex ekstraheerimist.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Saate robotabletid DXM HBr. Te võite võtta 90 mg DXM HBr (Dextromethorphan HBr) kaks korda päevas (12 tunni vahega) 5 kuni 16 päeva jooksul. Vähendage või lõpetage stimulantide kasutamine ajal. Hoiduge serotonergilistest uimastitest (MDMA, LSD, SSRI antidepressandid). Dekstrometorfaan on SNRI (serotoniini-noradrenaliini tagasihaarde inhibiitor) ja NMDA antagonist. NDMA antagonism on see, mis vähendab uimastitolerantsust. Tolerantsus ravimite suhtes on 1/2 kuni 1/3 sellest, mis nad olid.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Võite proovida 90 mg DXM HBr (Dextromethorphan HBr) kaks korda päevas (12 tunni vahega) 5 kuni 15 päeva jooksul. DXM on SNRI ja NMDA antagonist. Vältige liiga palju stimulante ja vältige kindlasti kõike, mis mõjutab serotoniini (MDMA, Shrooms, SSRI antidepressandid) ajal. Siis on tolerantsus narkootikumide suhtes 1/2 kuni 1/3 sellest, mis oli. NMDA on üks tolerantsuse tekkimise mehhanismidest. Teine on CREB retseptorid, kuid ma ei tea, kas CREB inhibiitorid on veel olemas.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@BlueDex tänan teid, ma tõesti arvan, et pean asju vahetama ja uurin seda lähipäevil rohkem. Ma olen ainult nagu grammi selles imelises Meow Meow mul on ja eile sama kogus, mis pani mind muretsema, et ma võin mõne sammu kõndimisest välja kukkuda, täna on minu baasväärtus... Ma vihkan oma aju!!! Selline munn ta on!!!
 
Top