Leuckarti reaktsioon VS al/hg VS bori redutseerimine

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Al/hg marsruut on üsna lihtne ja ma olen sellega tuttav. Boro redutseerimine tundub puhtam, kuid kuidas on Leuckarti reaktsioon MDP2P-l, kasutades nmf. Leuckart kõlab seksikalt ja tundub, et tasub jätkata, kuid miks oli seda minu jaoks raskem leida ja miks on al/hg ja boro redutseerimine minu nägu, kui on olemas Leuckart? Ma tean, et yeilds on madalam, kuid ma see meetod tundub mulle sobivam.
 
Last edited:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Mille poolest on see sobivam? Kui tervis on oluline ja hind ei ole probleemiks, miks mitte liitiumalumiiniumhüdriid?
Olen ise uudishimulik
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Leuckart üsna populaarne marsruut. Kui teil on juurdepääs MDP2P-le ja NMF-le, võime seda proovida. Juurdepääs reaktiividele - alus marsruudi valimisel. Milliseid reagente saab osta, et marsruudi ja valida.
 
Last edited by a moderator:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kui teil oli juurdepääs mis tahes reaktiivile. Millist teed te võtaksite? ütleme, et te reageerite 1-5 kg ketooni korraga. Leuckarti marsruut kõlab lihtsalt mugavamalt, kas pole? 5kg sünteesi jaoks...


"kuumutada 190°C (140°C juures H2O + sipelghape tuleb üle) umbes 6 tundi, kuni
kogumiskolbi juures on ammoniaagilõhn. Vaakum puudub! Laske jahtuda ja
pesta 350 L veega, et vabaneda liigsest NMFist. Koputage 160 l õli ära ja ekstraheerige
ülejäänud vesi 2 x 30 L DCMiga. Keetke see DCM 60 °C ja 200 mm Hg juures välja.
Lisage 20 L täiendavat õli 160 L = 180 L juurde."

Mind huvitab, milliseid reaktsioonianumaid selle reaktsiooni jaoks kasutataks, arvestades, et kuumutate 6 tundi 190c-ni, kas seda saab teha roostevabast terasest? Mõtlesin mõnda plastist 30gal või 55gal tünni, lihtsalt ei ole kindel, kas see rahuldab 6 tundi 190c juures.
 
Last edited:
Top