Defendant found to be a scammer Lilycao Scammer, vältige tema

Status
Not open for further replies.

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ma ostsin 1kord tema jaoks kõik oli k, nüüd ta petis mind 2800 usd.
olge ettevaatlik, ma tegin makse tellimuse eest ja päev pärast seda, kui ma selle saatsin, ütles ta mulle, et ta ei saanud makse ja anda talle tehingute id, ma andsin talle tehingud, ja siis ta ütleb mulle, et nad ei saanud raha ja rääkida Bitcoini klienditeenindusega.
kas te olete kunagi varem kuulnud sellisest bitcoini klienditeenindusest - 😂😂😂😂?
Ma kontrollisin tehingut ja bitcoin ilmub aadressile, mille nad mulle andsid, palun keelake @Lilycao see siit foorumist välja
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
NgFmwe6zPU
 

Attachments

  • BfTIdWMmVU.jpeg
    BfTIdWMmVU.jpeg
    197.9 KB · Views: 68
  • iOAjn7UzM0.jpeg
    iOAjn7UzM0.jpeg
    201.2 KB · Views: 59

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
tundub, et tal õnnestus lõpuks raha saada ja ta kavatseb mulle saata pakendi
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Mul on selle müüjaga muid probleeme.

Sellegipoolest, et olla täiesti aus, olen alati pakendid kätte saanud.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Kõik selle ettevõtte müüjad on meie foorumist eemaldatud arvukate kaebuste tõttu nende müüdavate kaupade kvaliteedi kohta. Ja ka nende soovimatuse tõttu lahendada probleeme ostjatega. Mõned probleemsed olukorrad on lahendatud mitu kuud ja ikka veel lahendamata.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
nüüd ei vasta ta enam
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
u poisid peaksid eemaldama tema tooted, ik ta on kelmuse silt nii selle ei ole nagu keegi läheb 2 osta neid, kuid siiski... võtab tarbetult ruumi vitriinis
 

LilycaoScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
8
Deals
9
Tundub, et ma pean veel midagi ütlema. Olen teinud selle inimesega ühe korra koostööd, mis oli väga sujuv. Me aktsepteerisime eskroti, sest ma olen oma toodetes ja teenustes täiesti kindel. Paljud tarnijad ei võtnud escrow, kuid teine kord, sest me oleme juba koostööd üksteisega, me teeme osa Bitcoin eraviisiliselt, et vältida liiga palju hinnalangust. sest kui esimest korda saime tema escrow makse ,see on $100 vähem ja me kaotasime raha ja ta ei maksa mingit vahet, ma ei kurtnud sel ajal, sest me oleme lahke tarnija.
seekord kulus aega, et saada tema makse jõuda meie Bitcoin konto. See on normaalne. Bitcoin võtab aega ja konto on aeg-ajalt ebastabiilne. Kuid kuna ta töötas mõne teise halva tarnijaga enne ja oli ebameeldiv kogemus,ta kohtleb kõiki kui petturit ette. See oli lihtsalt väike makseprobleem. Ma palusin tal aidata võtta ühendust Bitcoin klienditeenindusega, sest meie konto ei saanud oma raha , sest meil oli see probleem enne ja makse lahendati klienditeeninduse poolt.
Aga tal ei ole kannatust või ei andnud meile aega ja ei usalda kedagi. Ta arvab, et ma valetan. nagu näha, et see inimene on väga emotsionaalselt ebastabiilne. Ta vandub pidevalt minu peale ja ähvardab mind, mis paneb mind stressi ja ebamugavust tundma, kuid isegi siis olin ma rahulik ja ei kurtnud. Samas tegelesin aktiivselt tema jaoks probleemiga. Enne probleemi lahendamist postitas ta mulle bb foorumisse halbu kommentaare ,See avaldas halba mõju.
Ma olen talle juba raha tagasi maksnud ja ei taha enam selle inimesega koostööd teha. See on farss ja halb kogemus. Palun vältige seda klienti. ainult üks sõna,on palju häid ja halbu tarnijaid,samuti kliente.kõiki tuleb kohelda õiglaselt ja austada, ma tahan lihtsalt näidata selle probleemi ja ppl tõelist nägu. Ma ei taha rohkem öelda ülejäänu kohta. See on nüüd mõttetu. Ta on teinud seda, mida ta tahtis teha.
 

Attachments

  • tTV0i2fNOR.png
    tTV0i2fNOR.png
    467.1 KB · Views: 69
  • 2r6s3HeVWF.png
    2r6s3HeVWF.png
    409.2 KB · Views: 64
  • twkYVPHc4E.png
    twkYVPHc4E.png
    423.2 KB · Views: 53
  • punCPHG4KX.png
    punCPHG4KX.png
    250 KB · Views: 66
  • lfmvgwVJTE.png
    lfmvgwVJTE.png
    434.9 KB · Views: 62
  • i3dZaAWsNT.png
    i3dZaAWsNT.png
    313.9 KB · Views: 57

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@Lilycao,
püüame olla ausad
Ma saatsin teile raha ja päev hiljem te ütlete mulle, et te ei ole raha saanud, annan teile id
tehingu id ja siis ütlete mulle, et te ei saa tegelikult raha kätte.
Mida ma peaksin arvama? et te ei saanud raha või et teil on probleem?
teie kontoga?
Samuti ütlete mulle, et võtke ühendust klienditoega, seletasin teile siis, et raha on teie rahakotis, mis seos oleks ettevõttel, kust ma raha saatsin, lõpuks võtsin nendega ühendust ja nad ütlesid täpselt seda, mida ma teile ütlesin, et raha on saaja juures ja neil ei ole midagi teha.
Sa valetad ka, et sa saatsid mulle raha tagasi, postita tehingu id kõigile näha😂😂
sa oled väga tundlik inimesele, kes petis coneva 2500 usd, kui sa annad mulle 2500 usd võid rääkida minuga nagu tahad, ma ei pahanda...
@HEISENBERG Ma ei saanud raha ainult plokk
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
@HEISENBERG kas te saate lilycao siit foorumist keelata?
Ma ei saa aru, kuidas ta niimoodi valetab. Ta ütles, et andis mulle raha tagasi.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ta on juba märgistatud kui pettur.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top