Lisdexamfetamiin

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Tere! Ma tahaksin teada, kas on võimalik ise liisdexamfetamiini valmistada, ma pean seda iga päev võtma ja hinnad on naeruväärsed ja mõnikord ei ole toode isegi saadaval... Kas keegi oskab mind selles aidata?
Tänud ette!!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lisdexamfetamiin metaboliseerub organismis amfetamiiniks. Teil on lihtsam kohe sünteesida amfetamiini ja kasutada seda meditsiinilistel eesmärkidel.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Te viitate lisdexamphetaminedimesülaadile, Elvanse. See on lihtsalt D-amfetamiin, mida on soolatud mesülaadiga ja kombineeritud aminohappega, et pikendada vabanemist. lisDEXAMPHETAMINEdimesülaat. Kõik, mis selles molekuli nimes ilma suurtähtedeta on, lõhustatakse vereringes olevate ensüümide poolt ära ja teile jääb puhas narkootiline ravim, dekstroamfetamiin.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Jah mees!!! Im sama shit.it lihtsalt kuradi crimminal mida nad lasevad sul maksta selle shit.im nl ja maksta shitload raha minu kindlustus ja Elevance pillid, mida ma vajan ei saa payed.onley osa mõnest pay back firma, kuid siiski nad maksavad varanduse. lihtsalt xtra amine rühma kohta dex.
Ma ei saa aforde minu ravimit niimoodi ja ma olen sunnitud saama loominguline.see on suurim osa põhjus, et hakata seda ise tegema.ja ofcource hobi selles .aga jah ,selle ebanormaalne, mida nad maksavad dexamphetamine viivitusega uptake.mida nad ootavad inimesed pärast saada arveid nagu see ja mõned reacherge? Youll heve to be stupid not at least to try saving yourself from poverty👍its pure maffia practice what they are doing and on a legal ground to.who is the criminal in this.im with you all the way.damn i thought i was the onley one here with a problem as big as this
 
Top