• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

otsides MDMA või LSD müüjat Ameerikas

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Otsin MDMA või LSD müüjat, kes saab saata Ameerikasse Ma otsin ainult väikest summat 50$ väärtuses
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Siin ei ole ühtegi turul huh? Tundub, et isegi kui ei oleks USA müüja, saadaks keegi teile kohale
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Enamik müüjaid on Euroopas või müüvad seda ainult või enamasti, nii et see on omamoodi võitlus, eriti kuna ma püüan ainult väikese summa (50 $) testida, kas see on tõeline 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Olen kuulnud, et see on nii. Tõenäoliselt on hea ärivõimalus kellelegi, kes suudab saada kvaliteetset MDMAd riikidesse ja edasi müüa. Tahaksin teada, kui leiate kellegi, kellel on kvaliteetne toode. LSD ei ole tõesti minu asi kuigi
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
wanny proovige kommi flip? peaks alustama siiski lsd-ga,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mul on üsna palju Thuggaking54xx 's mdma. See on hea toode õiglase hinnaga. 100mg on enamiku inimeste jaoks piisav annus. 250mg on tugev annus. Tõenäoliselt on see enamikule inimestele natuke palju
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma olen uus sellel saidil, kuid mitte turgudel ja nüüd pastakad. Ma vajan abi navigeerimisel ja müüjate leidmisel. Otsin FXE-d, kuid ma tegelen ka paljude ainetega.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Tere, me saame pakkuda mõnede toodete lähteaineid, mitte sünteetilisi tooteid. Kui olete huvitatud, saatke mulle PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames on seaduslik MDMA müüja, mis asub USAs. Võtke tavalisi Shulgini annuseid tema kraami 120 - 160 mg.
 
Top