Question Looking for a vendor otsin usaldusväärset kristallilise metamfetamiini müüjat Lõuna-Aafrika Vabariigile

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma olen olnud foorumis võib-olla peaaegu kuu aega ja ma olen õppinud palju asju, kuid praegu ma otsin usaldusväärset kristallmetalli müüjat, mis ei ole liiga kallis, ma olen Lõuna-Aafrikast, nii et rahavahetus siit USA dollarisse on üsna kallis, siin ma maksaksin umbes R400/20USD grammi kristalli eest, kuid kristalli hinnad lähevad üle 120 dollari grammi need, mida ma olen leidnud, kui keegi teab müüjat või on üks pls vastata. Ma lihtsalt otsin usaldusväärset müüjat, kes müüb kristalli mõistliku hinnaga ja kui te kõik leiate Lõuna-Aafrika müüja, mis oleks veelgi parem. Thanks yall.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ma olen samuti Lõuna-Aafrikast,kuskilt Põhja-Kapist

Ma võin teile TIKi (kristallmetat) hankida.
hinnad otse Nigeeria kartellist
R150 / $8 grammi kohta + minu tasu.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo thanks man, see ei ole üldse halb, parim hind, mida ma siiani olen saanud, kapa on hea tikuga, mida ma tean. kas see on R150 grammi eest ja kui palju oleks tarne durbani või tead ur inimesi, kes müüvad siin?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Jah r150 1 grammi eest. sa leiad välja, kui palju kuller on Kimberley, Põhja-Kapist Durbani kui u anna mulle teada.
CAT algab R50 siinpool.
Mandrax algab alates r40 täis pillid/tablett.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Teie parim oleks minna sinna, kus nigeerlastel on Durbanis kauplused, ja küsida mõnda kristallit
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jah ma näen ma olen ümber hillcrest nii peaaegu durban, mõnikord ma suitsetan mandrax àswell ja thata q hea hind, kui palju on tarne on u siia hillcrestis
 
Top