Otsite sobivat, reguleeritavat vaakumpumpa..

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Seega otsin vaakumpumpa, mis tõmbab usaldusväärselt 640 mm hg vaakumi.
Ma olen vaakumdestillatsiooniga täiesti uus ja püüan kasutada oma bensaldehüüdi ilma, et peaksin hankima nitroetaani, sest ma ei leia seda.
Mul on igatahes vaja korralikku vaakumpumpa Buchneri jaoks - ma ei ole kindel, kas need on kõik reguleeritavad või mitte, aga oleks kasulik kasutada sama pumpa reaktsioonide jaoks, kui ma kavatsen osta ühe.....
Kas keegi oskab mulle õiget suunda näidata ? EBayst ? AliExpress? Mis iganes tõesti teeb lihtsalt peab suutma tõmmata 640 mmhg ja keegi ei tundu seda seadet loetleda.
Tegin eBayst ühe ümberehituse (Hiinast niikuinii, nii et AliExpressist saaksin selle ilmselt).
Tänud! Ma tõesti vajan teie abi!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nii et. VAAKUM ON PALJUDE INIMESTE JAOKS SEGADUSTTEKITAV. 640 mm/hg on umbes 2,5 psi vaakum. See tähendab, et see on 2,5 psi madalam kui õhurõhk merepinnal (14,7 psi) see ei ole tegelikult vaakum see on lihtsalt madalam kui atmosfäärirõhk, mis on 750 mm/hg..1 atmosfäär 14,7 psi 750 Pascale 1 torrent. Kõike seda väikest vaakumi saab saavutada 12v Dc auto vaakumpumbaga, mis töötab flop up esilaternate või tuuleklaasi pesumehhanismidega. Võite saada üks $ 25-30 $ eest.
Järgmine pump ülespoole on üheastmeline rootorlükandiga vaakumpump. Nad vaakum mullid välja epoksiidist on 1/4 kuni 1/3 hj ja võivad toota 15+ korda rohkem vaakumit, mida ütlete, et vajate. Neid saab olla $ 50-70 eest Ebay Amazon ect. Saadaval on suuremad üheastmelised pumbad, kaheastmelised rotatsioonilabidad ja muud kujundused on saadaval alates 20 korda, mida vajate 50 või rohkem korda, mida vajate. Hankige külmapüüdja või te vahetate õli iga kord, kui te seda kasutate. Üldiselt ei vaja autotüüpi pumbad lõksu, võivad teha rõhku või vaakumit, ei vaja õli ja on väga väikesed. Igal tüübil on mõned plussid ja miinused
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Huvitaval kombel kohtusin siin ühe keemikuga ja ta ütles täpselt sama asja. Samuti vaatasin pootube'ile selle kohta videot ja see suurendas minu arusaamist.
Olen varem kasutanud käsitsi vaakumpumpa, kuid see läks katki.
Lõpuks läksin pumba juurde, mis on põhimõtteliselt kaks ühes, nii positiivse kui ka negatiivse rõhuga - ilmselt autode remondiks (noh, nii on seal kirjas).
See ütleb, et selle maksimaalne rõhk on 7 baari.
Kui aus olla, siis minu eesmärk oli järgida sünteesi raseemilise amfetamiini jaoks, mis kasutab vaakumdestillatsiooni umbes 650 mm hg juures, ma arvan, et nagu te ütlete, on see tõesti väike vaakum (või negatiivne rõhk, nagu te üsna õigesti märkisite.😀).
Ausalt öeldes tundub see imelik vaakumi tõmbamine, sest nagu te üsna õigesti märkisite - 650mm hg ei ole nii palju alla/üle 🙃) atmosfäärirõhu.
Ma arvan, et suurim asi, millest ma aru sain, on see, et see ei ole 1 suurus sobib kõigile stsenaarium pumpade puhul laboris... mitu erinevat tüüpi on vaja - eriti kui me räägime rotovapi või GCMS või midagi.... hankimisest.
Ma saan ka aru, et pean ostma külmalõksu, mis pannakse selle asja, mille peale ma vaakumit tõmban, ja pumba vahele - igaks juhuks. Ma arvan, et ma olen oma pea ümber kõik nüüd
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Muide, aitäh minu postitusele vastamise eest, ma olen üsna uus siin postitades ja olen olnud pikka aega lurker - alates sellest ajast, kui ma teid vähemalt leidsin! See on ka viinud (no pun intended) selleni, et ma olen kohtunud vähemalt 1 inimesega, kes tegelikult teab, mida ta teeb, ja minu arvates on see väga inspireeriv.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Elektripumpasid on võimalik mõnikord käepäraselt lükata, ma ütlen teile, kuidas. Vaakum vähendab keemistemperatuuri ja rõhk tõstab seda. 2 atmosfääri juures (14,7 psi üle ümbritseva keskkonna) keeb vesi 212f asemel 250f juures. Sellega saab paar asja teha. Parim asi minu arvates on teha üleküllastunud lahust kristalliseerumiseks. Te lahustate midagi minimaalselt kuumas lahustis. See hakkab kristalliseeruma. Täiuslik, lase see lahusti minutiks ära keema. Pane õhuliin peale ja pane rõhk peale. Nüüd saab lahusti kuumemaks . Kristallid lahustuvad uuesti ja te katkestate kuumuse. See ongi see , üleküllastunud lahus, milles ei ole aimu ega midagi letvit hakata sadestuma ja survestage see. Tõenäoliselt säästate end pärast esimest saagimist lahusti ära vaakumiga.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Filtreerimiseks ja selliseks on parim kasutatud hambaarstipump, need on odavad ja palju parema kvaliteediga kui Hiina 60 $ jama. Ebay või parem kuulutused. Need seisavad mõned kuritarvitused kõik teised oleksid juba ammu surnud.
Tõelise vaakumdestillatsiooni jaoks on vaja kaheastmelist pöörlevat tiivikpumbat koos ballastventiiliga. Kasutatud 50 aastat vana laboripump on parem kui uus HVAC pump.

Vaakumi reguleerimiseks paned T-liitmiku ja nõelaventiili imijuhikusse. 5 $.

Te ei vaja mõõturit. Mehaanilised on alla 100 mbar kasutud ja digitaalsed on liiga kallid ja mitte robustsed kõik. Nõelaventiili pehme puudutus on kõik, mida vajate.

Ja ALATI tuleb kõigepealt luua stabiilne vaakum ja seejärel rakendada soojust. ALATI.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ei ole keemik. Üheastmeline pump suudab vett keeta -50f juures, milleks on vaja nii suurt vaakumit? I on olemas stsenaarium, kus iserahastatud salajane narkokeemik võiks kasutada rohkem vaakumit? Kas tavalised klaasnõuded suudavad rohkem vaakumit taluda?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Ma ei tea, kuidas teiega on, aga minu vaakumpump maksis vähem kui 20 eurot. Lihtsalt rebige vanast külmikust kompressor, tühjendage freoon ja ühendage see pistikupessa. See kestis palju kauem ja on ikka veel elus kui minu pöörlev tiivikpump.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Ma just ostsin raskekaalulise kõrgsurve veepumba (ei aliexpress ega amazon). Kasutades suurt plastkasti ja sobivaid voolikuid, on see vee retsirkulatsioon.
Seejärel pannakse väljalaskeava juures aspiraator. Nii saab kombinatsiooniga vajadusel ka gaasi pesta ja vedelikke pumbata. Saab piisavalt kõrge rõhu aspiraatorile, et vesi keeb 25 Celsiuse juures. Kui ma panen mõned ribad jääkuubikud kasti, vaakum on madalam ja vesi saab keema 10/15, ja see on ka kemikaalikindel (vähemalt bromi jaoks, mida ma katsetasin). Reguleerimine on nii lihtne kui keerata toiteallika nuppu üles/alla.
 
Last edited:

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Kas see on parem kui 20 eur külmikukompressor, mis ei jää kinni nagu mõned teised pumbad, kui sinna satuvad lahustid?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Hinnalt: ei. Aga ma ei ole külmikukompressorit kasutanud, seega ei oska öelda.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Teil on vaja lihtsalt 640 mmhg
kasutamine (12V R385 DC membraanpump).
See on odav ja saate rohkem rõhku kui vaja.
Võite seda kasutada ka vee pumpamiseks kondensaatorisse
 
Top