Otsite nõu amfetamiini sünteesi kohta, kasutades tsinnamaldehüüdi

SaltedLead

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Ma olen selles foorumis natuke uus ja kaalun sünteesi katsetamist, mis põhineb redditi postitusel, milles kirjeldatakse üksikasjalikult ratseemilise amfetamiini loomist alates kaneelaldehüüdist.
Postitus oli üsna ebamäärane ja ainult üksikasjalikult kirjeldatud protseduuri umbkaudne ülevaade, nii et ma olen püüdnud oma parima, et täita lüngad.

Süntees käib järgmiselt.

100 ml kaneelaldehüüdi lisatakse 100 ml bensüülalkoholile, et saada kaneelalkoholi.
Tsinnamüülalkohol lisatakse ammoniaagile 1:1, et tekiks tsinnamüülamiin.
See lisatakse jälle bensüülalkoholile 1:1, et saada fenüülpropüülamiini, mida seejärel hüdrogeenitakse vesinikgaasi abil, et saada dl-fenüülisopropüülamiini ehk amfetamiini.
Sellele järgneb ümberkristallisatsioon.

Ma ei ole varem amfetamiini sünteesiga tegelenud, nii et kõik nõuanded oleksid teretulnud, eriti kui keegi on seda sünteesi varem teinud.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Kõik see ei ole mõttekas
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ilmselt viitab ta Cyprinalile (metüültsinamaldehüüd)? Ei ole kindel, kuidas, kuid ma oletan, et seda saab ja on tehtud.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Ei, Cyprinal, mis alfa-metüültsinamaldehüüd võib läbida Bayer Villingeri oksüdatsiooni, et moodustada P2P enool-estrit, mis hüdroliseerub kergesti P2P-ks. Tavaliselt tehakse seda oksooniga, kuid ka karoshape ja perahapped töötavad. See on hea väiksemate, võib-olla keskmise suurusega partiide jaoks, kuid ei sobi suuremate partiide jaoks, sest selleks on vaja suuri lahustikoguseid ja see võtab ka üsna palju aega, lisaks on olemas kõrvalreaktsioon, kus enoolester oksüdeeritakse edasi epoksiidiks ja seega tekib alati toodete segu, mida tuleb töödeldes käsitleda.
 
Top