Looking for a vendor OTSIN LAHTISELT TARNIJAT AUSTRAALIASSE (SUUR RAHA)

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Hei kõik, meil on praegu mõned probleemid meie praeguse tarnijaga, peamiselt seoses toote kvaliteedi ja praegu meie ustest läbi tulevate kogustega. Me usume, et meie organisatsioon on praegu liiga suur, et tegeleda praeguste probleemidega, millega me silmitsi seisame. Sel põhjusel otsime praegu potentsiaalseid uusi tarnijaid, kes soovivad meiega pikaajalist ärisuhet luua.

Praegu otsime:

- Kokaiin
- Met
- MDMA
- Ketamiin

Oleme üks kõige rohkem kaasatud, kurikuulus ja suurim organisatsioon Austraalias, millel on suur mõju siinsele narkokaubandusele.
Meil on suur kontroll mis tahes uimastite müügi, levitamise ja liikumise üle riigisiseselt suurtes kogustes. Meil on ka kontroll ja liitlassuhted mitmete teiste kuritegelike perekondade ja organisatsioonidega Austraalias, sealhulgas ka mitme suurima Aafrika Liidu tumedas võrgus tegutseva müüjaga.

Me võime terve päeva rääkida sellest, kui palju võimu ja kontrolli meil siin Austraalias on, või me võiksime rääkida ka lugematul hulgal ressurssidest ja sidemetest, mis meil on, kuid me ei ole siin selleks. Me oleme siin selleks, et pakkuda võimalust teenida lühikese aja jooksul miljoneid dollareid.
Meie väga keerukas ja suur võrgustik ja organisatsioon + järjepidev suure hulga kvaliteetsete toodete saadetiste torujuhe = miljonid ja miljonid dollarid lihtsalt. Selle võimalusega on võimalik teenida kujuteldamatult palju raha, need, kes on targad, suudavad seda näha, need, kes on lihtsameelsed, ei suuda seda näha.

Me otsime sarnaselt mõtlevaid inimesi, kes jagavad meiega sama pikaajalist visiooni ja on võimelised vastama meie nõudmistele.
Me ei otsi ühekordseid tehinguid, me vajame tarnijat, kes on valmis meiega pikemas perspektiivis koostööd tegema ja kompromisse tegema.
Me usume, et rohkem raha on võimalik teenida pikemas perspektiivis, seega tahame luua püsiva vendluse ja partnerluse.
Samuti ei otsi me inimesi, kellel ei ole kogemusi Austraaliasse transportimisega või kes soovivad lihtsalt katsetada oma väikeseid laevandusmeetodeid. See on võimalus neile, kellel on kogemusi, mitte neile, kes alles alustavad.

Meie organisatsioon on väga vana kooli, kuid see ei tähenda, et me oleme rumalad. Kelmid, ajaraiskajad ja inimesed, kes ei ole võimelised seda rolli täitma, palun vältige meiega kontakteerumist.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Tere tulemast! Pakume lähteaineid, mitte sünteetilisi tooteid. Kui teil on mingeid vajadusi, võtke minuga julgelt ühendust. Me müüme peamiselt tooteid (BDO, joodipallid, hüpohape...) Austraaliasse.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Tere mate,
Täname teid vastuse eest, kuid praegu otsime ainult valmistoodete hankimist. Kui see muutub, olete esimene inimene, kellega me ühendust võtame.

Tervitused.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
118
Points
33
Deals
126
Me võime tarnida teile õigusliku ketamiini analoogi mis tahes koguses garanteeritud tarnega. Ainult Escrow
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Olen Hiina lähteainete tarnija ja ootan teiega koostööd tulevikus.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma saan teid aidata
K ja võib-olla koksiga, kuid met teie tolliinimesed on teinud selle äärmiselt keeruliseks. Nende on meetod, kuidas teile ohutult saata, kuid see on kallis ja ma ei tea, kas me suudaksime seda teha sellises mahus, millest te räägite. Selleks oleks vaja mõningast kapitali, et isegi üritada. Kas teil on praegu kasutatavaid kanaleid teie juurde? Kui jah, siis võin saada kogu Prousti, mida te tahaksite, teele teie juurde.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Hei vend, räägime privaatselt.
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
O Võtke minuga eraviisiliselt ühendust. Ma võin teid selles aidata
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Veel otsitakse. Paljud inimesed on mulle sõnumeid saatnud, kuid seni tundub, et keegi ei ole võimeline seda tööd tegema.
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Keegi on täitnud Methi tarnija ametikoha. Otsin veel kõike muud.
 

ausone02

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Kas see on hea, mis on ringi käinud, on jama ...
Kuidas saab yous alustada

Ma olen Brisbane'i piirkonnas
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
tere austraalia, võtke minuga ühendust ja me saame rääkida ma arvan, et võiks olla hea meile ja ka teile. Ma tean, et Austraalia ja Uus-Seemaa on head turud ice especialy, eks?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Kui olete ikka veel huvitatud oleme võimelised tarnima jää iga quantitie pls saatke mulle pm üksikasjade jaoks
 

bombySk

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Deals
1
OD ma kahtlustan, et nad on fizli, mul olid nendega pikad läbirääkimised ja keegi ei ole kuskil... eksimused
 

SyndicateAU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Pärast kuudepikkust suhtlemist paljude potentsiaalsete tarnijate ja tootjatega on mul siiani õnnestunud luua suhe vaid üheainsa tarnijaga, ja see on mõeldud metamfetamiini jaoks.
Üllataval kombel otsib meie organisatsioon pärast kogu seda aega ikka veel kedagi, kes meile otse koksi, MDMA ja ketamiini tarniks. Me arvasime algselt, et inimeste sõnumite hulga ja meie poole pöördumise tõttu leiame kindlasti väga kiiresti sobiva asendaja meie praegusele tarnijale, kuid see ei tundunud olevat nii.

Siiani on 90% inimestest, kes meiega ühendust võtsid, lõpetanud meie aja raiskamisega. On olnud lollusi, millega püütakse meid petta, on olnud katseid sundida meid tegelema ENTIRE transpordiprotsessiga algusest lõpuni, sealhulgas meie marsruutide ja siseringi ning meie transpordimeetodite kasutamisega, ning rohkem muid katseid lihtsalt raisata meie aega ja korduvaid ebaõnnestumisi lubaduste ja nõudmiste täitmisel. Inimesed on väitnud, et nad suudavad tarnida meile igakuiselt xx KG toodet, kuid nad on vaeva näinud, et toota nädalase etteteatamisajaga üks või kaks KG. Inimesed on väitnud, et nad suudavad toodet edukalt Austraaliasse transportida, kuid ei ole kunagi varem Austraaliasse tarninud. Inimesed on väitnud seda ja teist, kuid ei ole oma väiteid täitnud, ja mõnikord on nad isegi täiesti kadunud. See on lapsik käitumine ja kindlasti ei ole see tüüp inimesi, kellega me tahaksime igal juhul äri teha.

Nagu ma juba oma esimeses postituses ütlesin, on see tohutu võimalus, mida siin esitatakse, ja sellega kaasneb potentsiaal teenida lühikese aja jooksul miljoneid dollareid. Meie operatsioonid siin Austraalias võimaldavad meil sõna otseses mõttes müüa ja levitada 20-30 KG lihtsalt MDMA-d kuus ja üks inimene sellest foorumist väitis, et suudab nende kogustega sammu pidada, kuid neil kulus 2 kuud, et transportida meile KG MDMA-d. Kuidas peaks keegi suutma niimoodi töötada ja raha teenida?

Ma ütlen seda veel kord ja see on ka viimane kord, kui ma seda ütlen. See on elumuutev võimalus neile, kes on SÕLMALIKUD selleks rolliks, mitte midagi vähemat. Kõik, mida me nõuame, on korrapärased kvaliteetsete toodete saadetised, enam kui korralik transport, korralik suhtlemine ja valmisolek töötada ja teha kompromisse meie organisatsiooniga, kui te suudate oma osa hoida, siis võin teile lubada, et me töötame koos harmooniliselt väga pikka aega. Kui te ei vasta nendele ootustele või ei suuda neid nõudmisi täita, siis soovitan tungivalt vältida meile sõnumite saatmist, et mitte raisata meie mõlema aega. Meil ei ole nii palju vaba aega, et istuda siin ja kirjutada edasi-tagasi, et mitte kuhugi jõuda. 80% ajast näeme otse mööda jama, mis on üks paljudest põhjustest, miks me oleme üks suurimaid organisatsioone Austraalias, nii et ärge vaevuge meie aega raiskama.

Igatahes on minu sõnavõtt lõppenud. Me otsime ikka veel pidevat koksi, MDMA ja ketamiini tarnet. Me võime olla avatud ka teistele toodetele.
 
Top