Question Otsite kokaseemneid või -taimi Euroopas

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Tere, otsin väikseid kokataimi või seemneid.
Ma tean, et selle ega tasub sünteesi jaoks, kuid ma tahaksin traditsiooniliselt närida lehti või teha teed.

Tervitused
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ma olen üsna kindel, et see ei kujuneks nii, nagu te seda ette kujutate...
 

mdpv

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ei ole oluline. Mul ei ole tarvis narkootikumideks saada.
Oleks lihtsalt lahe, kui see oleks olemas. Oleks tore lisa kanepi-, salvia-, peyote-, mooni- ja kathitaimedele minu talveaias.
Loodan, et sellel on mõtet 😉
Järgmisena tuleb efedra ja loodetavasti koks
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ausalt öeldes sooviksin saada ka mitut liiki seemneid. Pärast seda. Kui maailmalõpp saab kätte, on meil neid vaja
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Inimesed müüvad neid Etsy, Leaves ja seemned nii. Inimesed saavad neid, seal on mägedes kommentaare. Ma ei ole kunagi kaalunud nende kasvatamist, kuid isegi juhusliku pilguga näen, et peate ostma seemneid konkreetsel ajal f aastal, sest nad ei säilita väga we üldse ja ainult üsna värsked seemned on elujõulised. Nad võivad olla või ei pruugi olla vaja stratifitseerida ka. lihtsalt mainin seda, et teil oleks plaan, kui selle seemnete langetamise hooaeg. Ma olen näinud mõned kirjutised selle ekstraheerimise kohta lehtede kottidest. See ei olnud uskumatult kasumlik, kuid mäletan, et nad said lehtedest 12 grammi ja mulle tundub, et see oli 5 naela lehti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Ja see on täiesti seaduslik? Ei mingeid probleeme? Ma ei ole kunagi etsy's käinud, ma arvasin, et see on käsitöö
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ei see ei ole evven vähegi juriidiline. Etst on ka palju puhas ketoonid kasutatakse parfümeeria ja seebid" atsetofenoon näiteks lõhnab kirsside ja vanilje ma isiklikult ei haistaks seda. Võiks haiget teha. Etsy on üsna hea viis mõne kemikaali pesemiseks. Enamik peple ei saa aru, mis neil seal on
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
See on vinge! Arvan, et ma saan etsy
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
seal on süntokaiin. See on pärit Kanadast ja nad ütlevad, et nad tahavad DEA#, kuid ma ei tea, kas nad vaataksid nende numbrite kontrollimisel teistmoodi. Etsy'st ei osta keegi DEA-litsentsiga kemikaale. Nad ostavad sigma-aldridge'ilt ja nii edasi. Etsy on päevade kaupa juuretisi, eeterlikke õlisid, taimeekstrakte......Kuidagi Indias ei huvita, nad saadavad selle sulle postiga.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Jah, ma vaatan nüüd asju. See ei ole üldiselt halb koht, kus osta
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Niipalju kui ma tean, et kokaiin peab kasvama täiuslikul kõrgusel üle vt, et saada oma potentsiaali kokaiini jaoks :)
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
21
Reaction score
12
Points
3
proovige sharetheseeds.me
selle foorum, kus inimesed saadavad üksteisele tasuta seemneid, nii et peate kedagi veenma, ehk maksma paar dollarit.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
See on suur tänu!
 
Top