Question otsitakse inimesi Taanis, Rootsis või Saksamaal.

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
otsin partnerit/mentorit/õpetajat amfetamiini tootmise valdkonnas. eelistatav oleks taanis, kuna asun taanis. ootan kohtumist igaühega, kes jagab minu nägemust hea amfetamiini toomisest skandinaaviasse.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kindlasti ei leia te ühtegi usaldusväärset allikat, millega kohtuda isiklikult :D Isegi kui keegi seda teeks, ärge tehke seda! See on teie vaba sissepääs vanglasse, kutt.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nobody dont show u how to made zD if somebody know how to made he dont need show somebody how to made xD is biznes xD
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Siin foorumis on inimesi, kes seletavad hea meelega asju algajatele :) Aga isiklikult? cmon dude :D
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
inimesed nad see on tavaline töö xD 8h mine koju xD
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ei saa osta keegi ei õpeta teile, kuidas teha zD. Kui keegi oskab midagi, ei pea ta kedagi teist õpetama, kuidas seda teha.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Selle foorumi eesmärk on õpetada uustulnukaid, nii et ma ei toetaks teie avaldust :)
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Ma ei solva teid ega midagi sellist, aga :
-inimesed, kes on piisavalt kvalifitseeritud, õppisid seda ebaseaduslikust tegevusest ja keegi tõsine kohtub teiega, sest kui nad on / olid aktiivsed narkootikumide tootmise tegevuses, kardavad nad provotseerida / põletada
-see foorum õpetab palju, kuid seda rahastavad inimesed HEISENBERG,G.PATTON jne - inimesed, kellel on kirg ja ma ei usu, et keegi neist riskib sinuga kohtuda, sest nad on liiga suured tegelased ja ma arvan, et LE püüdis kümneid kordi provotseerida. Ma saan ka palju pakkumisi õpetada / rääkida / kohtuda inimestega raha eest ja õpetada neid, sest ma tegelen keemia igapäevaselt, kuid enamus (ma ei taha olla lugupidamatu) on LE, kes üritab mind sööta ja süüdistada.

Palju õnne btw ja cheers!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Inimesed peavad hakkama mõistma, et ei ole vaja kohtuda, selleks on meil üldse olemas darkweb :)

Ma näen seda palju algajate puhul, nad on tihtipeale valmis, kuid ei mõtle riskidele isegi mitte kordagi.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
''Ma näen seda palju algajate puhul, nad on tihtipeale valmis, kuid ei mõtle kordagi riskidele.''

Jah nad arvavad, et see kuradi videomäng LOL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haha :D

Ma saan sellest tegelikult aru, see kõlab nagu õnnepall, et teid kutsub üks suurimaid salakokkasid teie riigist või mida iganes politseinikud ütlevad, et provotseerida teid nendega kohtuma. Nad panevad seda kõlama nagu üks kord elus võimalus...

Aga jah, seal on...üks võimalus elus ka vangla jaoks :D :D
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
ma saan, et im ei kavatse leida kedagi, kelle äri juba suurepäraselt läheb ja lihtsalt võtta mõni juhuslik mees (mina) ja õpetada, kuidas valmistada crank lmao, ma lootsin rohkem leida keegi, kes on välja mängust valmis aitama või keegi uus kõik see sitt nagu mina liiga aidata. Ma ei tea, miks inimesed eeldavad, et ma otsin mingi amfetamiini ingli, et tulla alla lendama ja õnnistada mind toiduvalmistamise oskustega. im minu õppimise varajases etapis ja im põhimõtteliselt käsn atp imbub kõik teadmised, mida ma saan. hea vaadata veebisait. hindan seda suur mees
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Hei mees :) Ma olen kindel, et siin foorumis on palju inimesi, kes on pensionile jäänud keemikud või isegi veel käimas ja valmis aitama!

Mis puudutab amfetamiini, siis ma võin aidata ja ka paljud teised on valmis tasuta aitama!
Kõik digitaalsel ja turvalisel viisil :)

Ma avan varsti istungi jututuba, kus inimesed saavad esitada küsimusi ja saada toiduvalmistamise tuge reaalajas, tasuta!

Mul on siin ka kogukonnagrupp, kus saab tasuta esitada kõik küsimused, mis teil on.

Mis puutub minusse, siis kõik minu teadmised salakeemia kohta pärinevad siit foorumist ja siinsetelt ekspertidelt! See aitas mul oma laborit luua ja seejärel seda käivitada - nad aitasid mind esimesest hetkest kuni viimase hetkeni! Kõik tasuta :)

Lihtsalt jätke see mittedigitaalne osa oma equasionist välja ja te olete 100% turvaline.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Kõik see on lihtne ja kättesaadav foorumis. Oluline on see, et te leiate oma riigi reaktiivid ja ostate need kõigepealt ära
 
Top