LSD kristallid vedelikuks

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tere, mul on lsd-kristallid ja ma tahan neid muuta vedelikuks, et saaksin teha lsd-paberilehti või geelilehti. Ma ei teinud kristalle ise ja ma ei tea tegelikult palju lsd-st, nii et kas keegi võiks mulle õpetada, kuidas?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Lihtsalt lahustage oma kristallid metanooli ja biodestilleeritud vee segus proportsioonis 70/30. Iga grammi LSD kohta saate arvutada iga tilga tugevuse, võttes arvesse, et 1 ml on 35-40 tilka sõltuvalt iga tilguti kohta. Selleks, et olla võimeline oma blotterit valmistama, on trikk osta oma blotterart mis tahes kättesaadaval blotterart lehel ja kui teil on kõik valmis, tehke etxa voodi naeltest või pöidlakleepsudest ja asetage oma leht peale ning süstlaga hajutage tilkhaaval igale blotterile. lsd lahustumine. Tavaliselt on lehed tavaliselt 500 ruutu, asetage leht oma naelaplaadile ja kui soovite igale lehele panna 100mcg, siis lahustage 50mg kristalli 20ml alkoholi/vees ja lahustage oma LSD hästi selles segus, pange see geringilla sisse ja jaotage ühtlaselt lehele, üks tilk iga märgitud ruudu kohta ja nii saate oma blotterartis hea ühtlase jaotuse.
 
Top