LSD trükkimine

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Tere ma püüan teada, kuidas teha LSD sõna otseses mõttes nagu inimesed teevad teatud piltidega, milliseid masinaid nad kasutavad ja kuidas.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Küsimus, mida soovite esitada, ei ole "Kuidas printida LSD-d", vaid "Kuidas printida plekke". Blotterite printimine on nii lihtne kui tühja blotterpaberi asetamine printerisse ja soovitud mustri valimine.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
trükitud blots kastetakse lsd-sse ja jäetakse seejärel kuivama. tegemist ei ole blotsiga selle lsd-i mikrodoseerimisega. te võite võtta lsd-i otse tilkadena ikka sama kõrgel.
võite proovida seda müüja :- @spanara
või mõni muu turuplats oma hinna ja kvaliteedi jaoks.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Sellest foorumist leiate mõned LSD valmistamise meetodid.
või loe onu Fester'i raamatut sel teemal (mis jällegi on siin foorumis)
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
etsy ja ebay kaudu saate osta nii palju blottersheet'e kui soovite.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Kuidas soovite mikrodoosi lsd, samas kui iga gramm sisaldab 10000 annust, kuidas soovite jagada täpselt .0001 grammi ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Volümeetriline doseerimine
 
View previous replies…

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Mis on lahusti lsd jaoks ? Kui palju lahustit lsd grammi kohta. Suhe? Tnx
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ma ei ole trüptamiinidega hästi kursis, kuid nagu ma aru saan, on LSD pandud karboksülaatsoolana? Nii et loomulik vastus oleks destilleeritud vesi. suhe on täielikult määratud sellega, millist potentsi otsite infusiooni tabulettidele. võtame mõned mumbo jumbo numbrid: Kui me tahame 10 annust 1g iga empiiriliselt 1ml peaks sisaldama 1g. 1ml peaks sisaldama 1g. te rakendate seda valemit oma andmetele ja kasutate sobivat mõõteriista, näiteks mikropipetti, et iga ruutu individuaalselt doseerida.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Lihtsalt midagi lisada sellele, mida @UWe9o12jkied91d ütles. Te ei tahaks LSD-d vees lahustada, et panna plekke. See lahustub alkoholides, näiteks etanoolis, nii et selleks võib kasutada veevaba etanooli. See aurustub palju kergemini ja sul ei ole ohtu, et LSD hüdrolüüsub :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Niipalju kui ma tean, et karboksüsoola kujul ja valguse eest eemal vees lahustatuna on see väga stabiilne, Shulgin ütles seda ise, aga ma võin eksida. hea mõte alkoholi kohta.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Võib väga hästi olla! kuid hei, kiireim aurustumine on vist piisav põhjus selle valimiseks :)
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Lsd aktiivne annus on ~100microgram . iga gramm lsd võib olla 1000 annust, mis tähendab, et me peame ühendama 1grammi lsd 1000gr dh2o . See annab 1 annuse grammi lahuse baasil, mida te juhatate. Minu järgmine küsimus on, kui me lihtsalt lisame 1 gr lsd koos 1000gr veega, kui palju segada annust see vajab, et tagada, et see segatakse täiesti õigesti. Kas see meetod on hinnanguline viga kombineerida õige kogus lahuses. Kas ma saan segada lahust ja tagada õige annuse happend ? Kas on võimalik, et üks gramm lahuse osast sisaldab 2 annust, samas kui teine 1 grammi osa ei sisalda lsd ?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Vedelike puhul ei ole kuumad kohad probleemiks. Segage põhjalikult paar minutit pärast kõike lahustamist ja olete valmis.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Milline on teie küsimus täpselt? kas te küsite, millist lahjendust peaksite rakendama, et saada see kogus LSD-d ühekordse annusega? Mis on manustamisviis? Blotter, tilk...
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Jah täpselt.ühes aktiivses lsd-annuses. Tilguti. Ja kas iga tilk lsd sisaldab sama palju kui teised tilgad?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Jah. Palun vaadake minu eelmist kommentaari segamise kohta.
 
Top