LSD tartraadi soolade moodustamise probleemid

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Tere poisid, ma olen tõesti hädas, et moodustada tartraat vababaasist.

See oli minu kolmas katse, esimesed kaks olid kuidagi räpased ja lahusti ilmselt ei ole veevaba, ka viinhappe kogus oli silma jäänud, et vältida kaotusi freebase'i helveste ülekandmisel mahutisse kaalumiseks. Ma arvan, et hemi- ja ditartraadi moodustumine võis üksteise kristalliseerumist pärssida, seega kasutasin viimaseks katseks stechiomeetrilisi koguseid.

Alustasin 1060mg kreemjat värvi freebase'i, mis lahustati 4ml veevabas soojas metanoolis, lisati 245mg viinhapet ja lahustati mõne sekundiga. Lahust segati mõned minutid, seejärel lisati tilkhaaval eetrit, tagades, et ühe tilga põhjustatud sade lahustuks enne teise lisamist.

Väga aeglaselt muutus lahus häguseks, lisati veel mõned tilgad ja lahust hoiti segamisel paar minutit.

10 minuti pärast kontrollisin protsessi ja kahjuks nagu juhtus ka teistel varasematel ebaõnnestunud jooksudel jäi õline jääk

sadestus ilma igasuguse kristallita. Kui kellelgi on mingeid nõuandeid, oleks see tohutult teretulnud.

Allpool on lisatud foto freebase'ist.
 

Attachments

  • lzSteVMJZ8.jpg
    lzSteVMJZ8.jpg
    7.7 MB · Views: 331

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Miks sa said mõned pallid bro üritab tartrate kogu oma partii asemel väikeste fraktsioonide ,kristalliseerumine võib olla peenike nagu te teate ja ainult kolm katset te sir olete härrasmees ja teadlane
Palju austust
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Noh kõlab natuke vähem vedeliku muundamiseks Salt metanool kuivab ära kiiresti ma prooviksin puhta veega / metanool ja natuke soojust on vaja tööd pimedas siis see Start hõõguma oranž kui see muutub tritraat Salt
 

ViezeGrey

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas teil on olnud edu pärast teie esialgset postitust?

Ma olen sarnases etapis, kuid jäägi asemel olen lõpetanud väga viskoosse "tarretise sarnase" moodustise, mida ma ei ole suutnud kristalliseeruda tahkeks struktuuriks. Üritasin aurustada osa lahusest, et vähendada metanooli osakaalu, kuid see ei mõjunud. Teisalt, kas te jõudsite oma vababaasi vormi PyBOP reaktsiooni kaudu? Või mõne muu reaktsiooni kaudu?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
kas teil on kuskil ligipääs spektromeetrile ? millest on freebase valmistatud või isoleeritud ? LSD on kõrgetasemeline keemia selle ei keeda metat haha
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
lihtsalt Pm mulle, kui u vajavad toetust võib ma saan aidata u sellega ! parimad tervitused
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Ma tegin LSA tratraat ei ole kindel, kuidas erinevad see toimida teisendamisel soolaks , ma kasutasin Alkohol / ja puhas vesi ei ole kindel, millised proportsioonid täpselt, kuid see töötas hea pärast lisada tratraathappe aeglaselt vähe kuumust see startred helendavad oranž pimedas, et on märk kiirguse whats allways seal happega. kuidas u täielikult teha seda oli see kindlasti õli ja vee vaba ?
 
Top