Question Looking for a vendor Made in China clean net?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Kas keegi on ostnud läbi https://m.made-in-china.com? Tundub, et nad pakuvad palju tooteid paljude müüjate kaudu. Huvitav, kas keegi on kasutanud n tulemust? Ma olen proovinud ainult üks kord Hiinast sigarettide replikaid osta ja see oli pettus... ma kõhklen osta kuskil, mis ei ole üle turu koos escrow bc varasemad kogemused on olnud negatiivsed.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Kuigi ma olen müüja.
Kuid ma toetan siinset majutamist. sir

Kuna paljud petturid on kahjustanud meie mainet.
Ka mina vihkan neid.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Nii et teie müüja Made in China veebisaidil? Tunnistate, et on olemas seaduslikke müüjaid nagu teie, kuid viimasel ajal on petturid kahjustanud Made In China veebisaidi mainet?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, enamik on legaalne, MiC on omamoodi nagu alibaba. teisest küljest on igal pool petturid, soovitan küsida Amarvel Bio'lt, mida otsite, nad on aktiivsed siin foorumis ja on super legaalne, natuke aeglane, kuid legaalne. nende müüja Jenny on tore ja vastutulelik, üldiselt on enamasti head öelda.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Kas AMarvel Bio on Made in China veebilehel?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tõenäoliselt, kuid sealt saure lihtsalt rääkida telegrammi/whatsappiga müügiinimesega iga ettevõtte jaoks enamasti
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Asi, mis mind paljude rahvusvaheliste saitide puhul murelikuks teeb, on ostja ootus, et ta ostab algusest peale lahtiselt. Näiteks dw-turul ei ostaks ma kunagi lahtiselt, ilma et ma oleks saanud esmalt tasuta näidise või vähemalt ostaksin väikese koguse või maksaksin ainult saatmise eest. Nii et vähemalt tean, et müüja on pädev saatmisel & thar toode on vastuvõetav. Aine puhul, millest ma olen huvitatud, vajan alustuseks ainult 5-10 grammi. Ilmselt suureneb kogus aja jooksul. Aga kui ma panin tundeid välja, üritasid müüjad mind saada ostma kg või 5kg kogust. Kuidas ma vaatan seda, see on parem meile mõlemale, et näha, kas 5-10grammi jõuab sihtkohta, summa aega laevanduse, nõuandeid ma võiksin anda müüjale tulevaste laevade jaoks, mida nad ei pruugi teada (ärge kirjutage käsitsi aadressid, vaakumkinnitus või kasutada õhukindlaid konteinereid, millele järgneb mylar jne). Need on asjad, mida ma tahaksin teha kindel ajal väikese koguse laevade, et kumbki pool võiks endale lubada kaotada n muuta laevanduse järgmise koormuse asemel lihtsalt laevandus kg n ma olen välja Krüpto, müüja on välja tulevaste ostude, kui nad ei reship jne . Ma arvan, et see on põhjus, miks ppl armastan Escrow dw turgudel nii palju.
 
Top