Pd/C valmistamine - Palladium süsinikul

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Sellest, mida ma saan oma lihtsalt leida mõned aktiveeritud peene pulbrilise söe, kuumutada 10% lämmastikhappe lahusega paar tundi. Loputada. Kuivatada. Lisada 5 või 10 massiprotsenti pallaadiumi keeduklaasi, lahustada hcl/h202-ga. Lisage keeduklaasi koos aktiivsöega ja segage veidi aega, et lasta sellel leotada. Seejärel lisage sipelghapet või formaldehüüdi, et taandada/säilitada kandjale. Loputage. valmis. Õige?

mingeid näpunäiteid? soovitusi? See kõlab õigesti?

kui palju 10% pd/c loetakse "katalüütiliseks" reaktsiooni lisamisel? ma eeldan, et kuna see on 7x parem katalüsaator kui vask, oleks 1/5 või 1/7 pallaadiumi molaarse ekvivalendi lisamine vaskkloriidile, mida sageli nõutakse salajases keemias, õige kogus, eks?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See toob kaasa halvema katalüsaatori, kui kirjutises nõutakse 3% massiprotsentides Pd-koormusega katalüsaatorit, peate kasutama 30% koormusega katalüsaatorit, et oleks võimalus saada võrreldavaid tulemusi.

Aktiivsete väärismetallkatalüsaatorite ise valmistamine on küll võimalik, kuid see ei ole triviaalne, seega ideaalis ostaksite katalüsaatori näiteks DEGUSSA-lt (nad on parimad), kui leiate kellegi, kes tegelikult saab neilt osta ja teile müüa. Seal on saadaval spetsiaalseid katalüsaatoreid, mis on reduktiivseks aminatsiooniks vastupidavad, mida saab 10-50 korda uuesti kasutada.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Noh, ma tegin seda igatahes. Kindlasti pürofoorne... fuck lol.... Aga ma oletan, et see ei tähenda tegelikult palju... Mis teeb professionaalselt valmistatud katalüsaatorid paremaks?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Esiteks muidugi asjaolu, et need on professionaalselt valmistatud :)

Pürofoorsus on füüsikaline omadus ja ei ole seotud teatud keemiliste omadustega. Vabandust.

Katalüütiliselt aktiivsed on ainult need pallaadiumi või plaatina aatomid, mis on oksüdatsiooniastmes null ja selleks, et neid sinna saada, tuleb neid teatud ühenditest teatud viisil tuletada, kui te tõsiselt tahate sellega tegelema hakata: See on teostatav, vajalikud reaktiivid on kättesaadavad, protsessid on teostatavad, see on katalüsaator, kuigi ja muidugi väikesed saastumised võivad neid kuninglikult ära kurjastada, nii et kõige kasutatava puhtus, vähemalt teadaolevate katalüsaatorimürkide puudumine on hädavajalik.

Jah, jah ,jah "teatud midagi..." kõlab nagu obfusioon, kuid ma ei ole ja seepärast postitan artikli või kaks, mis kirjeldab õiget meetodit kõrge aktiivsusega katalüsaatori valmistamiseks niipea, kui ma leian selle sorteerimata prügimäelt, mis on minu isiklik arhiiv.

Sain ühe. Märkused:
Algne pallaadiumiühend on tris(dibensülideenatsetoon)dipallaadium(0) (Pd2dba3), palun pange tähele, et (0) tähistab metalli nulltaset. Kõlab Unobtainium, kuid seda saab tegelikult kergesti valmistada vabalt kättesaadavatest kemikaalidest ja pallaadiumi soolast, nagu atsetaat või kloriid. Lihtsalt googeldage "preparation of...." ja see peaks ilmuma.
Kookospähklist saadud kvaliteetne aktiivsüsi on suurepärane kandja ja saadaval realistliku hinnaga, ei ole vaja peenutsevaid nanotorusid vms.
 

Attachments

  • BKXgGslp7Z.pdf
    1.2 MB · Views: 508
Top