vape-mahla valmistamine HCL-i abil?

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
kas HCL-i on võimalik teha vape-mahla, et muuta see palju suitsetatavamaks või kas on olemas tõesti lihtne viis HCL-oksükodooni põhistamiseks, et seda suitsetada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hcls, hüdrokloriidid on happesoolad. Lewis'i happed mitu nime, kuid nad muudavad molekuli stabiilsemaks, st tõstavad palju sulamis- ja keemistemperatuuri. See ei tõota tavaliselt suitsetamist. Kui sa saaksid lihtsalt Lewis'i happe kuidagi neutraliseerida, neutraliseerida seda millegi 🤔 kustutada võib-olla. Hmm ma tean, et kui ma tahan cracki suitsetada, siis kokaiini hcl lihtsalt ei suitseta vittu väärt, aga kui ma lisan midagi põhilist, siis muutub see kokaiini baasiks, hcl läheb ära. Vesinikkloriid on üsna tugev hape, nii et võib-olla peaksin proovima tugevat aluspõhja, et seda neutraliseerida. Huvitav, kas lahus toimiks, see on tugev alus. NaOH, naatriumhüdroksiid?? 👎 naatriumhüdroksiid? Naatrium. Hüdroksiid vesinik. Kloriid..naatriumkloriid...vesinikhüdroksiid. Sool. vesi. naatriumhüdroksiid ja vesinikkloriid teevad soola ja vett. Nad reageerivad ja neutraliseerivad teineteist 💩💩💩
 

Smasherunlocksit

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 22, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
okei nii ütleme, et mul on sisuliselt 100mg oxy HCL ja HCL ilmselt on või selle ekvivalentsuse lähedal? milline mool Naoh lahendus olla. või kui sa tahad mind aidata välja matemaatika, sest im ei ole hea selles, millist protsenti soultion ja kui palju soultion ma kasutan? Kas ma ei peaks alustama tegelikult lisades väike väike kogus hcl alandada oxy proovi alla ~3ph ja siis lisada Naoh soultion vaakum filtreerida ära soultion minu perciptant ja siis lasta täielikult kuivada? ma ei saa väga hästi matemaatika / number konfigureerimine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma vaataksin th kpa mis iganes teie baasmolekuli kpa ja kasutaksin naoh ja lakmuse lahust, kuni ma saan 2 täisarvu madalam kui kpa, ja ma deklareeriksin, et see on 100% deprootoniseeritud(100% molekulid olid baasvormil). See on meetod, mida ma lugesin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kui sisestada Google'isse oksükodooni pka, siis springerlink tipptulemus ütleb, et 95% oksükodoonist on liitunud ph9 juures, samas kui madalama ph juures oli rohkem oksükodooni prootoniseeritud....unionized= mitte iooniline. Prootoniseeritud lisatud vesinik, hapestatud
 
Top