Lean'i tootmine

Mathys

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere, see on minu esimene küsimus sellel foorumil😛
Nii et kui küsimus on vales rubriigis, siis andke mulle teada.

Kas on võimalik teha Lean?
Ja kui jah, siis kuidas?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Selleks ei pea isegi keemiat õppima.



Tavaliselt on lahja aluseks tugev retseptiravim külmetusravim, täpsemalt köhasiirup, mis sisaldab nii prometasiini kui ka kodeiini. Kasutatud on ka käsimüügiravimeid, mis sisaldavad toimeainena dekstrometorfaani, kuna need võivad avaldada sarnast toimet ja välistada arsti külastuse vajaduse[8][9].

Joogikõlbliku segu loomiseks kombineeritakse köhasiirupit karastusjookidega, eriti puuviljamaitseliste jookidega, nagu Sprite, Mountain Dew või Fanta, ja seda serveeritakse tavaliselt vahutassis[10][11].[11] Segu magusama maitse andmiseks võib lisada kõva kommi, tavaliselt Jolly Rancher'i[12].

Ebasoovitava maitse maskeerimine võib kahjustada tugevuse hindamist, mis on üleannustamise teguriks.

(wikipedia)
 

14the$

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi on suutnud leida täpseid retsepte? Koostisosade koostist (suhtarvud) ravimiretseptide kohta?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
saada kodeiini tablette ja otsida cwe
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Kas olete proovinud kratomi ja köhasiirupit? Ma segasin 2 oli tegelikult parem imo
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
kui u tahad teada, kuidas teha kemikaali (kodeiin) ise ja mitte ainult jooki hmu ma võin saata u õpetused ^_^
 

PRDGY

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere Fidelis! Ma tahaksin küsida, kuidas ma saan kodeiini?" Kas sa saadate mulle õppetundi?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ma tean, et see teema on üles kaevatud, kuid kõigile, kes seda teemat tulevikus uurivad...
1) Kodeiini ja prometasiini ekstraheerimine tablettidest
2) Teie siirupil peab olema alus - glükoosisiirupid, maisisiirupid on mõned näited, mida saab kasutada hädas. Võid ise teha isegi, sel juhul suhkrut! Kui aga siirupi jäljendamist taotled, siis tahad RX-ühendusiirupit.
4) Värvid, mida igas kaubamärgis kasutatakse, on leitavad internetist ja päris pudelitele lisatud infolehtedest. Tegemist on värvipulbriga - te ei saavuta sama tulemust vedelikega. Kui teil on eesmärk teha koopia, veenduge, et te saate samu värve (näiteks sinine #1 ja punane #33).
5) Maitseaineid saab kas osta, nagu baassegu siirupit, või saab sarnase maitse saavutada proovimise ja eksimise teel, segades erinevaid maitsestatud siirupeid/maitseaineid. Kõik oleneb sellest, kui lähedale tõelisele tootele soovite jõuda.
 
Top