Marihuaana ja seks

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Marihuaana on aine, mille legaliseerimine on paljudes riikides käimas. Just seda ainet peavad kasutajad ekslikult kahjutuks. Marihuaana on turul müügil hashi ja mitmesuguste õlide ja kontsentraatide kujul. Suurt rolli mängib toote mitmekesisus ja kvaliteet.

ÜLDINE TEAVE

Briti Columbia uimastitarbimise keskus (BCCSU) viis läbi uuringu, mis näitas, et kanep võib muuta keemilise seksi ohutumaks. Teadlased väidavad, et nad viisid läbi uuringu, mille tulemused näitavad, et kanepi kasutamine võib põhjustada sarnaseid mõjusid, mida kasutajad saavad stimulantide ja eufoorikumide kasutamisel chemsexis, nimelt:
- vabastav, seksuaalse vabaduse tunne
- Seksuaalelu takistuste ja keeldude ületamine
- Avatud vestlused seksuaalpartneritega
- Säravamad tunded seksist, maksimaalse naudingu saavutamine
- Valu vähendamine anaalseksis
- Enesekindluse suurendamine
- Seksuaalvahekorra pikenemine

Kuigi ma ei saa nimetada marihuaanat täiesti kahjutuks ja ohutuks, kuid kui järgite kahju vähendamise põhimõtteid, on marihuaana eelistatavam pindaktiivne vahend kui stimulandid ja eufoorilised ained. Võrdleme nende täiesti erinevate ainete mõju mitte päris korrektselt, kuid kui väljumisel saame sarnase tulemuse, oluliselt vähemate negatiivsete tagajärgedega, siis tasub kemikaali valikul vaadata kanepi suunas.

SOOVITUSED

Chemsex'i jaoks soovitan kasutada hashi, see on suurem eelistus õlide ja kontsentraatide ees. Cannafood ei ole ka eriti sobiv nendeks eesmärkideks. Võite katsetada sortide ja tarbimisviisidega - see on puhtalt maitse küsimus, oma kogemusi konkreetse sordiga võite jagada kommentaarides. Soovitused chemsex'ile ei oma mingeid omadusi võrreldes tavapärase kanepi kasutamisega.

Kombinatsioonid:

Paljude tarbijate sõnul on marihuaana üsna hea stimulantide ja euforetikumide järel väljumiseks, kuigi mõnel juhul võib see lühiajaliselt põhjustada südame löögisageduse tõusu ja samal ajal ärevust. Chemsex'i puhul võib see olla asjakohane, juhul kui seks toimub aine väljumisel, kuid minu arvates on sel juhul parem kasutada marihuaanat soolona.

Ärge suitsetage marihuaanat koos psühhodiagnostiliste ainete kasutamisega - see võib suurendada psühhodiagnostilist mõju, võtta aineid ja rikkuda tripi.

OHTU

Marihuaana, just episoodilise tarvitamise korral, ei saa oluliselt mõjutada tarbija tervist, välja arvatud juhul, kui patsiendil on juba teatud haigused. Eriti kehtib see igasuguste psüühiliste patoloogiate kohta. Süstemaatiline kasutamine mõjutab negatiivselt seksuaalelu, soovimatus seksida ilma ainetega kokkupuutumata.

KOKKUVÕTE

Alternatiiv tavapärastele ainetele keemilise seksi jaoks, mis nõuetekohase vastutustundliku tarbimise korral põhjustab minimaalselt või üldse mitte mingit kahju. Kahjuks alahindavad chemsex'i fännid seda ainet praegu.
 
Last edited:

Peacefull

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Seks marihuaana all on parim asi, mille inimkond on kunagi leiutanud. Peaaegu iga minut kulub naudinguga, tõesti
Kahju, et paljud inimesed alahindavad seda liiki seksuaalseid eksperimente.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Olen täiesti nõus! Ma eelistan oodata, kuni mõju tipp möödub, mõtted tulevad enam-vähem tagasi normaalseks, kuid tunded jäävad teravaks. Minu jaoks suurepärane kombinatsioon :cool:
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Marihuaana on narkootikum, millega mul on palju kogemusi alates kasvatamisest kuni tarbimiseni. see on kõrge on tõesti mõnus ja lõõgastav, kuid kui tegemist on seksiga, siis ma ei usu, et see on narkootikum, mille poole peaksite minema. ma ei ole proovinud seksida pärast seda, kui olen sellest kõrini saanud, sest see teeb mind uniseks ja mul ei ole palju mõtteid meeles. jah mõnikord teeb see mind kiimaseks, kuid keha eelistab siiski lamamist.
See ei pruugi olla sinu jaoks sama, sest minu piirkonnas kasutavad laborit marihuaanat, et töötada kõrgel kuumusel ja nad ütlevad, et see annab neile lisaenergiat ja kodus mõnusat und.
kuna see toimib inimestel erinevalt, siis võid proovida,

Ma tahaksin kuulda teie kogemusi. :)
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Minu jaoks on seks MJ all tuttav asi ja see toob uusi tundeid äärmiselt harva. Ma teen seda sageli, kuid ma võin parema käe sõrmedel üles lugeda nende kordade arvu, mil see oli väljaspool vahemikku.
Jah! Oli paar korda, kui see oli fantastiline kahe erineva tüdrukuga (mitte korraga), keda ma tunnen palju aastaid. Võin öelda - see oli nagu minu esimene kord - hahaha!!! See MJ oli ühest allikast - tuttav tänavamüüja Kreekas. Tõenäoliselt on see mingi tüvi.
 

russianboy

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
hhhhh sama nagu sugu ilma tunneteta
 
Top