Tajumise kunsti omandamine: Navigating the Dual Realities of Business and Personal Life (Äri- ja eraelu kahesuguses reaalsuses navigeerimine)

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Tere, lubage mul jagada teiega mõningaid teadmisi, enne kui te riskite tootmise ja kaubanduse valdkonda: Tegutsemine. Sellel on selles valdkonnas märkimisväärne tähtsus. Kui see ei ole teie tugevus, ärge isegi kaaluge sellesse astumist. Kui aga olete otsustanud sukelduda, peate omandama näitlejakunsti ja karastuma, eriti oma ärikaaslaste silmis. Nad peavad teid tajuma kõike muud kui nõrgana. Kuid kas näitlemine tähendab ainult seda? Kindlasti mitte. Praegu olete nii oma rahaliste vahendite kui ka maine täiustamise faasis. Ärge lubage kellelgi süveneda oma eraellu. See sarnaneb topeltelu elamisega: üks, kus te olete halastamatu ettevõtja, ja teine, kus te õhkate headust, kaastunnet ja austust. Reserveerige viimane isik ainult oma perekonnale ja lähimatele usaldusisikutele. Sisuliselt alahindavad mõned inimesed selle asja tõsidust. Ma ei viita pelgalt sellele, et teid võidakse kinni pidada, kui te elate topeltelu; pigem väidan ma, et teie allakäik ja ärakasutamine rahalise kasu saamiseks on teie läbipaistvuse tõttu vaevata. Nagu ütleb vanasõna: "Ole salapärane, las vaenlane imestab sinu üle." Millised on siis selle tagajärjed? Tagajärjed on, et saavutate kõik, mida soovite, ja manipuleerite kõigi meelega, kellega soovite. Täiesti erinevalt sellest, kui te olete narkodiiler või tootja, kus teid tajutakse ühes valguses - kui narkodiilerit. See võib noored meeled segadusse ajada, kuid kui te küpsete, eeldades, et väldite kinnipidamist, leiate end ümbritsetuna üksnes narkokogukonnast. Siin on ainus erinevus teie ja abivajajate vahel see, et te omate peavarju ja jõukust, kuid olete olemuslikult osa samast kogukonnast. Praegu valdan ma nii suurt varandust, et minu rahakogumisaparaadid ei töötaks korralikult, ja keegi ei ole kursis minu sissetulekute allikaga. Põhjenduseks on see, et ma seadsin oma maine kasvatamise prioriteediks enne narkokaubandusse süvenemist. On olemas arvukalt võimalusi oma maine loomiseks, ja kuigi mõned peavad nende saavutamist vaevaliseks, on tõepärasus hoopis vastupidine. Peate lihtsalt kõrvale heitma kõik eelarvamused ja mõtlema, mida te püüdlete enne narkootikumide tootmisega alustamist, ning töötama hoolikalt selle realiseerimise nimel. Samal ajal sukelduge oma alternatiivsesse valdkonda. Lõpetuseks avaldan tänu kõigile, kes on seotud selle platvormiga. Parimad tervitused, DAX
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Täname, et jagate meiega, see on oluline punkt, kõik, mida me vajame, et parandada meie näitlejakunsti.....
Thx veelkord...
Gus...
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Väga hea kirjutis
 
  • Like
Reactions: vis

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Evangeelium! Jutlustage, vend!!!
 
  • Like
Reactions: vis
Top