Matchboxi ummikusse jäänud punkt abi?

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Tere sõbrad, vabandan juba ette minu halva inglise keele eest. Ma alustasin seda teed umbes 3 aastat tagasi. Tol ajal oli mul suurepärane võimalus MBRP ekstraheerimiseks tikutoosidest. Niipalju kui ma mäletan, ma kraapisin tikutoosid. Siis pesin seda atsetooniga ja loputasin. Seejärel keetsin seda soolhappega ja puhastasin välja tulnud paberitükid. See on kõik, mida ma nendest aegadest mäletan ja ma ei mäleta, kust ma selle retsepti sain. Nüüd jõuame meie põhiteema juurde.

Otsustasin jälle seda teed minna ja läksin ja ostsin jälle tikutoosid.

Need tikutoosid ei ole need, millel on valged augud, need on täiesti pruunid kaetud tikutoosid. Ma katsetasin paar asja, mis on kirjas. Esimene neist oli kõigepealt kuuma veega sekkumine, kuid pärast kuuma veega sekkumist ei saanud ma midagi kraapida ja see hakkas koos kogu paberiga maha kooruma.

Siis muutsin meetodit, kastsin suvalise tikutoosikarbi külje atsetooni ilma lõikamata ja hakkasin kraapima habemenuga ja see toimis palju paremini. Olen allpool lisanud pildi minu kasutatavast habemeajamisvahendist.

F21gDesT56


Lõpetasin protsessi, seejärel purustasin kogu kogutud MBRP väikese mörsiga, kuni see oli täielikult pulbristatud. Tegin kõik täiesti puhtates klaaspakendites. Ühtegi seebiga puudutatud tööriista ei kasutatud. Pärast seda, kui olin kõik purustamise lõpetanud, valasin pulbri klaasist keeduklaasi ja kattisin selle atsetooniga.

Siinkohal tuleb minu tõeline küsimus. Mida ma peaksin edaspidi tegema, et oma RP puhtamaks teha? Lugesin artikleid, kus väidetakse, et vee või väävelhappe kasutamine kahjustab RP-d, kuid ma ei olnud täiesti kindel. Ma vajan selles küsimuses abi. Mida ma peaksin siit edasi tegema? Kuidas ma saan rohkem puhastada? Või nagu ma alguses mainisin, et kui ma keedan seda uuesti soolhappega (ma ei mäleta, kas seal oli veel mingeid samme), siis kas RP oleks piisavalt puhas RXN jaoks?

AuskUnc6zO
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Lõigake silmatorkavad ribad raamatutest välja. Leotage ribasid atsetoonis, kuni need on puhtad. Eemaldage paberiribad ja laske seejärel rp kuivada. Pärast kuivamist puhastage hcl-ga. Seejärel puhastage destilleeritud veega. Seejärel puhastage uuesti IPA või atsetooniga. On möödas 20 aastat või nii, kui ma kasutasin meetodit, kuid see oli see minu arvates.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Täname kommentaari eest. Ma leidsin eile artikli, kust ma seda lugesin. See oli keegi nimega Swimm vanast tarust. Hetkel olen jõudnud selleni, et tegin atsetooniga pesu. Võtsin atsetooniga süstlaga välja tulnud värvi ja tühjendasin selle. Siis tegin veel ühe atsetooniga pesu. Seekord kasutasin väga peene sõelaga sõela ja enamus paberitükke jäi sõelale. Siis ootasin, et järelejäänud atsetoonvedelikku jälle ära ja seekord oli atsetoon veidi vähem punane. Siis lasin ka selle atsetooni ära. See ootab nüüd niimoodi. Ma arvan, et puhastan seda täna uuesti tavalise ja sooja soolhappega. Siis vaatame mis juhtub. Ma toimetan hiljem teemat kõigile huvilistele.
 
Top