MDA ALATES HELIONAALIST - HIRMUTAMISMEETODIST

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Kas keegi teab selle retsepti ülejäänud osa? See on kuulus sünteetiline marsruut, mul on vaja selle lõppu, hofmanni ümberkorralduse osa, milles kasutatakse TCCA-d MDA moodustamiseks. Tänan teid.

järgige allpool:




100g
Helional (100g ~92ml)
Hüdroksüülamiini HCl (36,93g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30% lahus (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Helionimass: 192,21g/mol
Hüdroksüülamiini.HCl mass: 69,49g/mol

Aldehüüd (.52mol, 100g) lisati hüdroksüülamiini HCl (.53mol, 36,93g) lahusele DMSO-s (500ml). Seejärel kuumutati seda lahust 90 minutit 85-90* juures kuumas/keevas vees tugeva segamise korral [veenduge, et RBF on ülevalpool avatud]. Pärast kuumuse eemaldamist lasti lahusel seista segamisseadmel, kuni temperatuur saavutas ~80*, ja lisati vesialuseline NaOH**, kuni saavutati pH 10 (NaOH lahuse lisamine põhjustab suitsu ja lahuse tumenemist. Täheldati pH järsku muutumist). [valikuline: lisati 6 g naatriumisoodat pH-puhvrina]. Seejärel lisati temperatuuril 70*+ 500-600 ml neutraliseeritud 30% H2O2 tilgakesi läbi lisamissahvli, hoides temperatuuri alla 95* ja jälgides pH-d, et see jääks vahemikku 9-10 (vajadusel lisati 10% NaOH lahust). Pärast lisamise lõpetamist lastakse reaktsioonil segada, kuni gaasi teke ja eksotermia on lõppenud. Saadud helekollane lahus valatakse umbes 50* juures pyrex-kaussi ja pannakse 0* külmikusse ning lastakse seista üleöö. Saadud kristallid vaakumfiltreeritakse ja pestakse veega. Saagis kvantitatiivne. (peaks olema sädelevad valged amiidkristallid, võib-olla kollase varjundiga, mis peaks veega pestes maha tulema).

Madala saagise põhjuseks võib olla hüdroksüülamiini/DMSO ülekuumenemine (kõik üle 100* hakkab tekitama kollast ebapuhast amiidi / väiksemat saagist) ja H2O2 ebapiisav lisamine õiges pH-vahemikus.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
u tegi seda kunagi ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Mina ei tea, kuid mitmed salajased laborid minu riigis teevad MDA-d selle sünteetilise tee abil
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Kust u leidsid selle sünteesi?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Ühes Brasiilia politsei töös, mis on lisatud internetti koos kokkupandud laboratooriumi ja käsitsi kirjutatud retsepti osaga, ning teises foorumis darkwebis. See on lihtne tee, mida paljud salajased laborid kasutavad MDA tootmiseks.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Kui keegi on seda proovinud, palun andke meile teada, kuidas see välja kukkus!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
bro ma tean, et ma võiksin teile selle kohta märku anda lisage mind telegramile: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Ma sain juba täieliku retsepti bro, mul õnnestus
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kust leian täieliku retsepti? Kaks koera andsid mulle halva saagise, mitte kunagi üle 40%.
Mulle tundub, et reduktiivne aminatsioon titantetroksiidiga võiks olla hea test...
Mõtteid?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Mis on neutraliseeritud 30% H2O2; kuidas saab aluse "neutraliseerida" ja see käitub ikkagi alusena?
 
Top