Mdma crystal/rocks

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kas keegi teab, kuidas neid kristalle toodetakse. Laborid ei ole kindlasti uuesti kristalliseerunud vees ja ootavad 3 päeva , need kristallid näevad välja palju teistsugused kui vee rex kristallid. Sulatamine kindlasti ei tekita müüdavaid kristallilisi kivimeid . Kas kellelgi on mingeid ideid .
SWTkIHec7V
34Nlc2m6Tz
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Hankige vaba alus ja destilleerige see vaakumis fraktsioonideks, nii et saate kõige puhtama vaba aluse. Puhtast vabast alusest saate pulbri ja saate kasvatada puhtaid kristalle.
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Mitte kristallid nagu neid ei saa, või ma ei oleks postitanud küsimust esitades
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Kõige puhtam Rex on väikesed rombikujulised kristallid , et teha üks suur kristall. Pildil olevad kristallid ei ole rexist
 

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
tõenäoliselt kasutatud infrapunakiirgust.
ka selline cr sisaldab natuke vett umbes 5-6% ma tunnen.
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Te arvate, et vesi aurustub järgmisel küttekehal. Iga kord, kui ma seda proovin, saan kristallkihi peal, mis püüab vett kinni.
 

johntravolta21

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Jah, ma näen palju kristallid, millel on selline niiskuse kogus isegi suurem mõnikord
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
base oil acetone hci 4 päeva freeze you get it.... me teeme nii, et iga liitri base oil 2,5 liitri acetone hci kuni ph 5,5..

collor on kui räpane on baas.. cola on räpane aqua on puhas me teeme šampanja..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kristallide kuju sõltub suuresti sellest, kas hapestamisel kasutatakse vee- või veevabasid tingimusi. Esimesel juhul on kristallid hüdraaditud kujul (veemolekulid on struktuuri sisse ehitatud). Teiseks on kasutatud lahusti (või nende segu) küllastusaste ja temperatuurikontroll, segamise olemasolu või puudumine kristalliseerumise ajal. Ja nagu eespool mainitud, on põhiteguriks aluse puhtus.
 
Top