mdma algajatele?

turner69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ive on mdma müügil, kuid mul ei ole aimu, kuidas teha kogu protsessi teha seda ise on olemas mingi võimalus keegi võiks selgitada ja juhendada mind, kuidas seda teha lihtsas keeles coz im idioot ja selgitada, mida id vaja saada eelistatavalt midagi, mida ma saan tellida clearweb nagu kõik kemikaalid ja seadmed
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Kuna tegemist on keemilise protsessiga, siis arvan, et peaksite võtma aega ja õppima võimalikult palju. Ei oleks nii kasumlik, kui on olemas juhend, mida iga "idioot" saab järgida ja ikkagi häid tulemusi saada. Vaadake seal foorumis, siin on mõned marsruudid postitatud. Kõik mida sa ei mõista pead sa õppima. Samm-sammult. Ma tean inimesi, kes õpivad mitu kuud amfetamiini freebase sünteesida, mis on palju lihtsam kui mdma valmistamine. Kannatlikkus on siin minu arvates võti ja sa peaksid palju kaasa võtma, eriti kui sa oled kogenematu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Täiesti nõus mister @sorcereriga. Juhul, kui see on tõesti lihtne, võib igaüks sünteesida MDMA-d koduses pööningul. Teisel oli, see ei ole liiga raske juhul, kui teil on põhilised oskused ja keemia teadmised koos mõningase laborikogemusega. BB foorum võimaldab õppida kõike ise läbi erinevate foorumilõikude, teemade ja arutelude.
 
Top