mdma freebase ja kristalliseerumine

CharmingKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 6, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Niisiis olen püüdnud saada mdma Al/Hg amalgaami meetodil PMK-st ja metüülamiinist ja ma ei ole kindel, mida ma valesti tegin- pärast 6tundi proovisin eraldada mdma vaba aluse 25% NaOH lahusega ja mul oli vaja valada 100 ml, kuni märkasin konsistentsi muutust ja kollase vedeliku kihti ( esimesed 3 fotot vasakult). Pärast NaOH lahuse ja isopropanooliga ekstraheerimist aurustasin IPA-d vaakumis ja tegin happe/baasi ekstraheerimise DCM-iga ja sain mingi õige värvi vedeliku- pruuni, kuid see oli pigem vesi, mitte õli (4. foto), kuid ma jäin ikkagi ja proovisin seda kristalliseerida HCl, atsetooni ja ksüleeniga ja alguses tundus, et ma saan kristalle- kuid lõpuks sain lihtsalt midagi, mis nägi välja nagu pruun pulber (2. foto paremalt).
On mingeid ideid, kus ma valesti läksin?
 

Attachments

  • 7muzKbQnLo.jpg
    7muzKbQnLo.jpg
    68 KB · Views: 208
  • 0mKXV5q6zU.jpg
    0mKXV5q6zU.jpg
    108 KB · Views: 188
  • hNDq1BZtiM.jpg
    hNDq1BZtiM.jpg
    61.1 KB · Views: 165
  • ZEFOCwQnIa.jpg
    ZEFOCwQnIa.jpg
    74.1 KB · Views: 172
  • qeWJTuix0Y.jpg
    qeWJTuix0Y.jpg
    81.4 KB · Views: 182
  • g1PovzIjdJ.jpg
    g1PovzIjdJ.jpg
    77.1 KB · Views: 190

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kõigepealt, enne jätkamist, kontrollige, et saadud pruun toode vastab toote omadustele, lõhnale, maitsele ja sulamistemperatuurile... kui see on mdma hcl ja see ei ole mõni naatriumsool või muud soolad, mis võivad tekkida ebaõnnestunud sünteesi käigus. lahustage jääk keevas metanoolis ja laske lahusel jahtuda, see kristalliseerub kindlasti kõvasti, sellisel juhul jätkake standardpuhastusega ja jätkake teise ümberkristallisatsiooniga ning saate soovitud toote.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
maitse??? Mis maitse see peaks olema?
Mis puutub lõhnasse, siis sellel on see jube mdma lõhn nagu juuretisõlu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
kontrollige, et selle maitse on tõesti mõru ja kui saate kontrollida ja võrrelda sulamistemperatuuri, kui selle maitse on mõru ja meenutab teile mdma, mida olete tarbinud, kindlasti on teil määrdunud mdma hcl, nüüd peaks piisama selle puhastamisest ja ümberkristalliseerimisest, armastan lõhna ilmselt lõhnab soovitud toote järgi, seega selle süntees kindlasti töötas. aeg ja praktika annavad teile paremaid tulemusi. a tervitus.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jah, ma tegin 2 päeva tagasi mõned, mis lõhnasid nii. Ma ei talu seda lõhna küll.
Ei teadnud, et see on kibe, ei saa ennast seda kraami maitsma lol
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Kas te olete seda sünteesi juba varem teinud, kuid nitrometaaniga, mitte otse metüülamiini kasutades? SWiM eelistab seda WAY rohkem Nitroga. Lihtsalt uudishimulik. Arvan, et see on tõesti arvamuse küsimus. Võib-olla tasub uurida.

Lugupidamisega,
Ali
 
Top