MDMA soolade veider probleem

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma sain mdp2p pmk glütsidaadist ja tegin redutseerimist Al/Hg kaudu, lõpuks 15g mdma hcl-sooladega. Pesin atsetooniga mitu korda.
Probleem tuli siis, kui lahustasin 10g soolasid ümberkristalliseerimiseks. Kui ma lahustasin seda lahus muutus roheliseks ja siis tumeroheliseks ja ma kaotasin kõik oma soolad, pärast seda ei olnud ühtegi soola, ma isegi proovisin aurustada kogu vett ja nii soolad üldse, siis teiste 5g tootega proovisin ja sain sama tulemuse, tumeroheline lahus ja "hävitatud" toode.

Kuidas on võimalik, et ma kaotan kogu oma toote? Ma katsetasin marquis, selle mdma, ma ei proovinud teada mõju, kuid see oli väga mõru maitse.
Kas liiga palju kuumust võib kahjustada mdma hcl soolasid?

Tänu
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
heta ei kahjusta mdma molecula. aga sa said liiga palju võltsaineid koos oma mdma see on, miks see roheline või must roheline. raske öelda täpne võib olla 40% võltsaine see on üsna normaalne cledestine lab. kõik see pruun tohutu plokkide "šampan" müüakse turul on umbes 60% puhtus tõepoolest . siis kui sa aurutada vett keetmisega sa lihtsalt aurutada oma mdma liiga bro. liiga halb.
wat lõhn on teie toode? fckng anise lõhn?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Kas te saate kirjeldada etappe, mida te läbi viisite?
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ma tegin taas reduktsiooni ja sain seekord väga head ja puhtad soolad, ma ei tea, miks soolad olid "vigased" erinevalt eelmisest partiist
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ka eelmisest partiist soolad oli pulbriline ja nüüd kristalliline vorm, võib-olla ma kahjustasin soolade kuumuse ja liigse happe sol?
 
Top