MDMA sünteesi küsimus ?

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Olen tabanud selle dialoogi veebisaidilt, kas keegi saab mulle sellest infost retsepti teha


UUDISED
MUSIC
TEHNOLOOGIA
SHOP
NARKOOTIKUMIDE HOIATUSED
Keemiatund - kuidas ekstaasi valmistatakse
AVALDATUD 25. JUUNIL 2019 GABRIEL POPPI POOLT

Sümboolne pilt
Me kõik tunneme väikseid tablette, mis sisaldavad muu hulgas toimeainet MDMA. Neid nimetatakse sageli "E-deks", osadeks, marmoriteks, ümarateks või lihtsalt asjadeks. Ecstasy tablette toodetakse ilmselt kõige rohkem Hollandis. ZDFneo on hiljuti isegi tootnud sarja, mis seda teemat käsitleb. Me kajastasime seda siin. Aga kuidas ecstasy tegelikult toodetakse?

Kuna ma ise ei ole just keemiaekspert, kõlab enamik sellest minu jaoks nagu raudteejaamast. Me ei taha ka kedagi julgustada ise mingeid narkootikume tootma. Aga kuna ecstasy on kuidagi osa tehnoskeenest, tahtsime teemasse veidi sügavamalt süveneda.

MDMA (3,4-metüleendioksü-N-metüülamfetamiini) sünteesi lähteaineks on tavaliselt piperonal, mis on tegelikult vanilli ja mandli lõhnaga lõhna- ja maitseaine. See aine reageerib nitroetaaniga kondensatsioonireaktsioonis, mille käigus moodustub 1-(3,4-metüleendioksüfenüül)-2-nitropeen. Seejärel hüdrogeenitakse see elektrolüütilise raua ja äädikhappe abil piperonüülmetüülketooniks. Lõpptoode MDMA saadakse ühes etapis, reageerides selle ühendiga metüülamiiniga. Samal ajal hüdrogeenitakse kõik amalgaamitud alumiiniumi ja vee abil. Valmis MDMA segatakse tavaliselt teiste komponentidega, näiteks kofeiinipulbriga, ja pressitakse väikesteks värvilisteks tablettideks.

See on põhimõtteliselt nagu koogi küpsetamine. See kõik on väga lihtne! Tegelikult ei ole see ka ebaseaduslik. Tuleb lihtsalt taotleda luba föderaalselt narkootikumide ja meditsiiniseadmete instituudilt (Federal Institute for Drugs and Medical Devices). Selleks peab aga olema proviisor.
 

Gerhard Schrader

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ma ei soovitaks marsruuti nitroetaani ja piperonaali kaudu, sest nii piperonaali kui ka nitroetaani ei ole lihtne osta. Ja toodetud lõplik aine on MDA, mitte MDMA

Lihtsamad oleksid sünteesi marsruudid, mis algavad safroolist, mida saab hõlpsasti ekstraheerida sassafras-õlist. Kui te ei saa sassafrasõli kätte, saate seda suhteliselt kergesti toota sassafrasijuurtest, kasutades aurudestillatsiooni.

Head juhised leiate siit amfetamiinide lehelt. Kirjed amfetamiini kohta viivad MDP2P kasutamisel MDMA-le, amfetamiini all olevad kirjed MDA-le, kui kasutate XTC lähteainet.

Kui aga soovite toota ainult hallatavat kogust enda tarbeks, siis soovitaksin halosafrooli marsruuti. Head juhised leiate siit: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...f2qgyd.onion/resources/total-synthesis-ii.68/.
Eriti leheküljelt 148-158.

Kui teil on veel küsimusi, küsige julgelt. Mulle meeldib keemiast ja ravimitest rääkida ;)
 
Top