MDMA SÜNDIMINE MDP2P-st (PMK) AL/HG + NITROMETANI + KRISTALLISEERIMISE kaudu [PILDID SISALDATUD]

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Minu saagis oli korralik ja puhtus suurepärane. Ma tegin kogu reaktsiooni koos kristalliseerumisega ühe õhtu jooksul. Reduktsioon kulges kuumalt, kuid oli täiesti kontrolli all, kergesti segatav, kiire ja lihtne üles töötada.

MATERJALID:

  1. MDP-2-P - 25g
  2. ALUMIINIUM - 27,5g
  3. (elavhõbe(II)kloriid) - 400mg
  4. NITROMETHANE - 20g
  5. TOLUEEN - 1L
  6. Seade kuiva hcl-gaasi tootmiseks
  7. NaOH - 262g
  8. Naatriumvesinikkarbonaat - piisavalt, et küllastada lahust.
  9. MgSO4 - 35g
  10. Naatriumkloriid - piisavalt, et küllastada lahust.
  11. MeOH - 1L
  12. Destilleeritud vesi - vähemalt 1L
- Saagis: 19,6 g 25 g MDP-2-P-st.

Seadsin üles kaheliitrise kolmekandilise lamedapõhjalise kolvi ja sulgesin ühe kolvi kaela. Korraldasin keskmises augus tavalise kondensaatori. Seade asetati minu segisti/kuumutusplaadi peale.

Igatahes on sammud järgmised;

  1. Hakkasin lõikama Reynolds Heavy Duty alumiiniumfooliumi umbes 1" ruutudeks, et teha kokku 27,5g. [JOONIS 1]
  2. Nüüd panin 5g partiid väikesesse Brauni kohviveskisse ja jahvatasin fooliumi 8-10 sekundit. [JOONIS 2]
  3. Foolium ei saa tõesti "jahvatatud" See töötas hämmastavalt hästi. Võib tunduda imelik, et fooliumi panna kohviveskisse, kuid see on kahtlemata läbimurre alumiiniumi ettevalmistamisel Al/Hg jaoks.
gonzonitro_1s.jpg
gonzonitro_2s.jpg
Joonis 1: 5 g fooliumi 1" ruudukestenaJoonis 2: 5g fooliumi, pärast 8-10 sekundit jahvatamist Brauni kohviveskis
gonzonitro_3s.jpg
gonzonitro_4s.jpg
Joonis 3: Lähivõtte fooliumipallidestJoonis 4: 27,5 g fooliumi 2000 ml lamedapõhjalises kolvis.

3.1. Fooliumpallid visati kolbi. [JOONIS 4]

4. Seejärel lahustati 400 mg HgCl2 (elavhõbe(II)kloriid ) 750 ml laborikvaliteediga MeOH-s.

5. Samal ajal segati 25 g MDP-2-P ja 20 g nitrometaani tilgutuslehtris 25 ml MeOH-ga.

5.1 - 20 g nitrometaani (CH3NO2);

Tihedus nitrometaani -->1,127 g/ml
molekulmass --> 61,04 g/mol

17,75 ml - [ 17,8 ml ]

5,2 - 25 g MDP-2-P

Tihedus MDP-2-P --> 1,210 g/ml
molekulmass --> 178,185 g/mol

20,66 ml - [ 20,7 ml ]

MDP-2-P oli kolm kuud vana ja seda oli hoitud sügavkülmas. See oli algselt destilleeritud + lõhnas ikka veel hästi.

6. Tilgutuslehtri pandi kolvi külgkaelale.

gonzonitro_5s.jpg
Joonis 5: aparatuur

7. Kui MeOH oli valmis (kogu HgCl2 oli lahustunud), valati ka see kolbi ja asetati kondensaator.

7.1. Seda segati 5-10 sekundit umbes iga minuti tagant.

7.2 Vähem kui 10 minuti pärast oli näha nõrka mullimist, lahus oli hall ja alumiinium oli selgelt vähem läikiv. Mõned tükid olid hakanud hõljuma.

gonzonitro_6s.jpg
Joonis 6: sulandumine on lõpule viidud

8. Läbi kondensaatori hakkas voolama jäävesi. Kasutati umbes 4 naela jääd 2,5 gallonis vees, 5 galloni värviämbris.

9. Tilgutuslehtri ventiil avati nii, et segu hakkas tilkuma umbesühe tilgaga sekundis.

10. Umbes iga minuti järel lülitasin segisti umbes 5 sekundiks sisse.

11. Mõne minuti pärast hakkas kolb soojendama ja ma hakkasin pidevalt segama. Sel hetkel oli segu väga selgelt terassinine-hall värvus.

gonzonitro_7s.jpg
gonzonitro_8s.jpg
Joonis 7. Reaktsiooni algus ~7 minutitJoonis 8: Läheneb tagasivoolutemperatuur ~8 minutit.

12. Lõpuks kuumenes reaktsioon ise kuni muljetavaldava tagasivooluni ja MeOH voolas peaaegu pidevalt kondensaatorist.

13. Ma pidin aeg-ajalt reguleerima tilkumise kiirust (üks sekundis oli veidi liiga aeglane) ja ma lõpetasin liitmise 42 minuti pärast.
14. Reaktsiooni tipphetkel jälgisin toimuvat väga tähelepanelikult, kuid tegelikult ei pidanud ma üldse midagi tegema, peale selle, et lisamine kulgeks sellise kiirusega, et kogu protsess kestaks 40-45 minutit. Kõik muu hoolitses iseenesest.

gonzonitro_9s.jpg
Joonis 9: Reaktsioon käib täie hooga, ~15 minutit.

15. Selleks ajaks, kui mul oli veel mõned milliliitrid MDP-2-P segu, hakkas reaktsioon juba aeglustuma, kuigi mõned väikesed alumiiniumhelbed olid veel näha.

16. Segu hakkas muutuma väga viskoosseks, nii et lisasin veel 50-75 ml MeOH-d kondensaatorisse, mis parandas olukorda oluliselt. Seejärel jätsin umbes tunniks, et reaktsioon saaks ise lõpule viia.

17. Kui ma tagasi tulin, olid asjad tunduvalt jahtunud ja segu oli enamasti amorfne hall, kuhu oli segatud vaid pisikesi valgeid laike.

18. Segasin keeduklaasis 700 ml vett ja 262 g NaOH-d.

19. Samal ajal kui see jahtus, kallasin reaktsioonikolvi sisu 4000 mL keeduklaasi. Veidi rohkem (50 ml) MeOH-d reaktsioonikolbi lahutas hõlpsasti allesjäänud muda ja ka see kallati keeduklaasi.

20. Seejärel valati NaOH lahus koos settega 4000 mL keeduklaasi. [joonis 11]

gonzonitro_10s.jpg
gonzonitro_11s.jpg
Joonis 10. Muda keeduklaasisJoonis 11: Sete pärast NaOH lisamist ja väikest segamist

21. Keeduklaasi pandi 3-tolline segur ja seda segati põhjalikult. Eelnevalt halliks värvusnud muda muutus tumedamaks ja NaOH hakkas reageerima allesjäänud alumiiniumiga, tekitades keeduklaasi vahutava ja haiseva segaduse. See soojenes veidi, kuid mitte märgatavalt.

22. Seda jäeti aeglaselt segama umbes tunniks, mille jooksul oli peaaegu kogu mullimine lõppenud ja vahutamine vähenenud.

23. Kuna mul ei ole hiiglaslikku sepsisahtelit, otsustasin segu otse keeduklaasi ekstraheerida. See töötab tegelikult väga hästi ja võib olla lihtsam kui sep-tünniga tegelemine.

24. 500 ml tolueeni kallati keeduklaasi ja segisti keerati mitmeks minutiks väga kõrgele.

25. See segas kaks faasi hästi kokku. Järgmise umbes 15 minuti jooksul eraldus tolueen ülesse.

gonzonitro_12s.jpg
gonzonitro_13s.jpg
Joonis 12: mullimine, kui NaOH reageerib järelejäänud alumiiniumiga.Joonis 13: Tolueen pärast segamist, enamasti on eraldumine lõpetatud.
26. Olin mures, sest tolueenil ei olnud praktiliselt mingit värvi. Ma eeldan, et seal on jäänud MDP-2-P, millel on kerge värvus, või et ka mõned reaktsioonilisandid annavad värvi. Kuid see oli kergelt piimjas valge. Tolueeni on kina raske saada, nii et järgmine kord kavatsen proovida hoopis ksüleeniga. Ma kahtlustan, et see töötab hästi.

27. Suurem osa tolueenist valati ära.

28. Alles jäi umbes 100 ml, sest tolueeni oli raske maha saada, ilma et ka osa vee/lima kihist välja voolaks. Veel 250 mL tolueeni kallati keeduklaasi ja segati põhjalikult läbi. Ka see järgmine ekstraktsioon valati maha, seekord koos mõningase osa mudakihiga, ja pandi sepisahtrisse. Kui ma olin lõpetanud, ei jäänud keeduklaasis tõenäoliselt rohkem kui umbes 15 ml tolueeni hõljuma muda peal. Nüüd oli lihtne settekihti sep-sahvris ära lasta, jättes alles ainult tolueeni. Seejärel lisati esimene tolueeni ekstraktsioon sep-sahtrisse.

gonzonitro_14s.jpg
gonzonitro_15s.jpg
Joonis 14: Umbes viimane osa muda-vee äravoolust.Joonis 15: Pesemine. Nii tolueen kui ka pesu on väga puhtad ja kihtide vaheline piir on vaevu nähtav 3/4 ulatuses pildil.

29. Tolueeni pesti kaks korda küllastunud naatriumbikarbonaadiga, üks kord küllastunud NaCl-ga ja üks kord veega. Kõik pesud olid üsna puhtad ja tolueen nägi isegi puhtam välja kui varem.

30. Tolueen nõrutati pestud, atsetooniga loputatud ja põhjalikult kuivatatud keeduklaasi koos umbes 35 g veevaba MgSO4-ga. Seda jäeti umbes 25 minutiks ja segati spaatliga kaks-kolm korda. Seejärel filtreeriti see uude keeduklaasi (samuti väga kuiva) ja filtris olev MgSO4 pesti väikese koguse uue tolueeniga.

31. Seadistati standardne NaCl/H2SO4 generaator HCl gaasi jaoks, mille kuivatustoruks oli CaCl2 (Damp-Rid Home Depot'ist) pakitud fraktsioneerimiskolonn. Kuivatustoru külge kinnitati poorse klaaskettaga gaasidispersioonitoru ja H2SO4 hakati tilgutama.

32. Dispersioonitorust, mille ma kastsin tolueenifiltraati, hakkas väljuma gaasi. Mitme minuti pärast ei olnud absoluutselt midagi juhtunud ja ma olin veendunud, et olin täiesti ära keppinud. Siis hakkas siin ja seal tekkima valge aine vile ja 30 sekundi jooksul olid lahusest välja paisunud hiiglaslikud MDMA HCl-pilved. Ma oleksin peaaegu püksi pissinud.

gonzonitro_16s.jpg
gonzonitro_17s.jpg
Joonis 16: Kristallide moodustumine, kui HCl väljub gaasidispersioonitorust.Joonis 17: Läheneb selle gaasitamisvooru lõpu poole. Kristallid settivad ja on moodustanud paksu kihi keeduklaasi põhja.

33. Ma ei soovitaks kasutada gaasidispersioonitoru, sest see näib olevat kristallidega ummistunud ja tekitab HCl-generaatoris tõsist vasturõhku (Aga tehke, mis teile meeldib).

34. Ühel hetkel pudenes klaaskorki otse aparaadist välja, nii suur oli surve. Lihtsalt kasutage klaasist toru, et HCl toolüüni saada.

35. Lahus oli nii hägune, et ma ei osanud öelda, kas veel kristalle sadestub, nii et otsustasin lõpetada. Keeduklaas kaeti kinni ja pandi pooleks tunniks sügavkülma. Kui see oli külmunud, filtreeriti see vaakumiga Buchneris [KOKKUVÕTE 18] , seejärel kuivatati peegli peal lambipirni all (soojuse jaoks) ja kaaluti. Kokku saadi 8,26 g! [KOKKUVÕTE 19].

36. Seejärel seadsin uuesti tolueeni gaasiks. Ja ennäe, seal oli jälle massiline kristallide sadestumine.

36.1. Tolueen jahutati ja filtreeriti ning filtraat kuivatati, saades veel 4,72 g!

37. Seadke uuesti gaasile... see lihtsalt jätkub. Annan kristallidele veidi aega settida ja nüüd ei paista tõesti enam midagi lahusest välja tulevat. Jahutan, filtreerin ja kuivatan.

37,1 Seekord oli 6,61 g rohkem!

38. Kuigi kristallidel oli kerge (ja väga meeldiv) juuretise lõhn, otsustasin ümberkristalliseerimise vastu, sest kristallid olid pimestavalt helevalged ja ilmselgelt hea puhtusega.

gonzonitro_18s.jpg
gonzonitro_19s.jpg
Joonis 18: Buchneri nõelas tihedalt kristallidega täidetud.Joonis 19: 8,26 grammi MDMA HCl, tükeldatud ja peeglil kuivamas.

39. Kogusaak: 19,6 grammi MDMA HCl - 25 grammist MD-P2P-st!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Täname teid üksikasjaliku aruande eest!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
See on väga hea ja see kõik on täiuslik ja väga ilus, kuid see on väga vana Google'i väljaanne, ma ei tea, kas te olete algne autor või on see lihtsalt otsingumootorist välja lõigatud ja kleebitud, palun me oleme siin, et uurida ja panustada uusi edusamme, saavutusi, ebaõnnestumisi ja parandusi, kui te olete sünteesi algne autor, siis õnnitlen teid. a tervitus.
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Aitäh, vend, et sa selle esimesena välja ütlesid. Ma ei kavatsenud oma sõnastusega nii "meeldiv" olla. Paneb imestama, kes sellist asja teeks............I hääletada eemaldamine/keeldumine
 
View previous replies…

567jyhgkumyh

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Ka siin ei ole ma meeldiv.

1- Kui te teadsite seda, miks te ei loonud postitust ja ei jaganud infot, nagu teised on teinud, selle asemel, et hoida endas? Kas see veebisait ei peaks olema selleks mõeldud? Info jagamiseks?

2- Ma kordasin seda edukalt, kuid ma ei soovi jagada mis tahes tüüpi pilte, mis on tehtud mis tahes seadme kaudu, mida ma võin või ei pruugi omada, kuna piltidel on geolokatsioon, kuid te peaksite seda juba teadma, eks? ÕIGUS?!

3- Ja tõepoolest ma ei ole autor, kuid kuna paljud nagu sina, nagu leech ümber ja ei panusta ma läksin edasi ja jagasin INFO mul oli käepärast .Ma tegin lugemine+kirjutamine pdf --> Word siis siia.

..................... Ma hääletan sinu banni poolt, kuna sa ei panusta infot ja luurad siin ringi.

Aga kui see sind õnnelikuks teeb, siis palun, bänni mind.

P.S: See ei lähe acidoosi suunas, kuna sa olid rohkem lugupidav, kuigi ma saan aru sinu "muredest"

Autorid MethylMAN & refined by brightstar

~ Jumal õnnistagu igaüht teist, rahu.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
sõber, ta räägib teile ainult lugupidamisega, siin on juba palju sünteese al / hg pmk avaldatud foorumis, ärge vihastage, lihtsalt see, et isiklikud pingutused on siin kõrgelt hinnatud, süžeed, mis tekivad sünteesi ja kuidas panna neid lahendusena, Teisest küljest, iga panus on väga teretulnud, kuid ei ole vaja teha koostööd varasemate projektide avaldatud Google, kuna vaeva on minimaalne ja lõpuks peaaegu kõik siin juba teab neid vanu väljaandeid, mis varem tegi oma suure panuse maailma, kuid täna nad on juba vananenud. Keegi ei otsi kedagi, lihtsalt kui see on lõikamine ja kleepimine, siis ei ole see tõesti kellegi poolt hinnatud vaev. Samamoodi vabandan, kui teid on solvatud, panus foorumisse on oluline, proovime kõik uurida ja areneda. Tervitused ja õnnistused!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ma tahan lihtsalt oma kaks senti sisse visata ja öelda, et võite neid paari klikiga kustutada. Selliseid tasuta veebipõhiseid teenuseid on palju.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
18. Segasin keeduklaasis 700 ml vett ja 262 g NaOH-d. see peab olema destilleeritud vesi või võib olla koduvesi.

kas te võiksite vahetada lahusti "tolueeni ksüleeniga? ?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kuidas selle reaktsiooniga edasi minna, kui on olemas 40% metüülamiini vesilahus?
Brightstari meetod kasutab metüülamiini hcl ja reaktsioon algab naohi tilgutamisega, et vabastada metüülamiini ja seega reageerida MDP2P amalgaamiga.

Kas teoreetiliselt võib MDP2P-d lisada tilguti metüülamiini ja amalgaami segusse või tuleks metüülamiini lisada tilguti MDP2P ja amalgaami segusse (kuid kas see ei annaks tulemuseks MDA-d?)?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
lihtsalt kõik koos ära visata ja asendada nitrometaaniga, siis ei ole vaja jahutada.

vesimethylamiin töötab ka, lisage metanooli keetmine/segamine reaktsiooni ise.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
kas reaktsioon on skaleeritav?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
luua surveanum, segisti ja lasta lisarõhk vabastada 4-5 baari juures.
4 baari, kui metüülamiini kasutatakse metanoolile, tõstab töötemperatuuri 100 Celsiuse kraadini.
 
Top