MDP2NP MDA-ks NaBH4/CuCl2 reduktiivse aminatsiooni kaudu?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas see on tõesti nii lihtne kui P2NP asendamine MDP2NP-ga ühepotisünteesi kleepumisest amfetamiini jaoks? Millised muud kaalutlused peaksid olema, kui see toimib?
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
1. MDA tootmiseks vajate MDP2P/ammoniaatsetaat >imiin>.

2. kui teil on NaBH4, ei ole vaja CuCl2.
tsüanoBorohüdriid töötab selles reaktsioonis paremini.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kahjuks puudub juurdepääs MDP2P-le (kui ma ei suuda MDP2NP-d MDP2P-ks konverteerida) või tsüanoborohüdriidile. Mul on juurdepääs NaBH4/CuCl2-le teistest nitrostüreeni katsetest ja MDP2NP-le.

Meetod, millele ma algses postituses viitan, on siin: https://bbgate.com/threads/one-pot-amphetamine-synthesis-from-p2np-with-nabh4-cucl2-1kg-scale.70/.

Mind lihtsalt huvitab, kas MDP2NP saab asendada P2NP, kas metüleendioksügrupp elab reaktsiooni üle ja sarnaselt P2NP-le ning tekitab MDA-d?

Ma loen mõnda edu MDP2NP vähendamisel MDA-ks siinses teemas: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15090.0

Aga ma tahtsin teada, kas keegi on seda teinud ja kas tal on mingeid esmaseid kogemusi või näpunäiteid sünteesi kohta, kui see on võimalik.
 

Pulser

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 28, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mul oli vist tõesti hilja õhtu, et vastata hoopis teisest küsimusest täiesti erinevale küsimusele kui see, mida te küsisite.

Ma vaatan seda teie jaoks ja vaatan, milline on minu arvamus.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Kui teete Al/Hg, Al/Ga joodiga (muidu ei tööta) ja kuumutate kuni 30-35 Celsiuse kraadini ning asendate metüülamiini/nitrometaani etüülamiini/nitroetaaniga, siis töötab see ka ühes potis.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Jah, see toimib täpselt samamoodi. Tulemuseks on Mda, mitte lihtsalt A. Soovitaks destilleerida IPA ära, lisada alus ja ekstraheerida NP-ga. Siis tavaline töö üles
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kas MDA vesinikkloriidi ja MDA sulfaadi füüsikaliste omaduste vahel on palju erinevusi? Ma ei ole kunagi varem HCl gaasiseadet seadistanud ja tahan lihtsalt laiskusest proovida väävelhappega soolata, kui see tõesti ei ole seda väärt, et teha HCl, siis ma lähen edasi ja õpin lol.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ma annan aru, kui ma seda sünteesi proovin. Tõenäoliselt on see minu järgmine projekt :)
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tehke sulfaat nagu tavaliselt. See on lihtsam, kui te juba teate protseduuri ja te teate, kas te tegelikult midagi tootsite. Võite proovida Hcl hiljem, kui saate selle ülesehitusega hakkama, kui soovite.

Sulfaat tundub MDa..... või nii ma olen lugenud, et see on üleüldse parem valik.
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Kuna juhtub, et see on postituse praeguse arengu seisukohalt asjakohane, siis kuidas on võimalik, et mda hcl ei ole samade hüdroskoopiliste omadustega kui amp hcl?

Mis puutub redutseerimisse, siis ma olen ise selle üle suurelt imestanud... kui see tõesti toimib selle vastava nitropi otsese redutseerijana, siis oleks nabh4/cupric üsnagi salajane tee. ligipääsetavus LiAlH on piiratud ja kulu või amalgaamiga on sul elavhõbedaga võidelda, miks riskida, kui pole vaja.

ka ma arvan, et sulfaat mis iganes on isiklikult jama, ja nõrgem kui vastav hcl sool. Kus on keegi kes tõesti teab millest räägib, kuidas saada stabiilne amp hcl, No goo puddles
@InLikeFlynn hüpoteetiliselt Praktika, et hcl põlvkonda teha endale korralik aparaat ex tilgutuslehtri,ühe augu kork, filterkolb, ptfe voolik ära nännist, liinis kuivatustoru klaasist toru ots ja klamber see stendile. Ilma täiendava kuivatuseta ma läheksin väävlile tilgutades vesilahuse hcl ja nacl märja solgi konsistentsile. Ja tee mõned kuivkäigud enne, kui üritad väärtuslikul hüpoteetilisel fb-l, mille jaoks töötasid
alternatiivselt tiitritakse w/ vesialuseline hcl 37% ma usun, et on tegelikult parim aga võtab rohkem oskusi. hüpoteetiline sa pead täpselt lisada x kogus hapet alla 6 kuni 5,8 trikk on lisaks see on ainult lisatud üks kord ja jäetud xtal ilma häirimata
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mul oli see valmis ilma ebamugavusteta, mida ma mäletan, minu Al/Hg reduktsiooni vahendid, kuid ei mäleta, milline hape on kaasatud, ma isoleerisin tegeliku soola, kuid soola vorm sobib pikemaajaliseks säilitamiseks ja ei ole vaja, kui kavatsete metüülitud lämmastikku (mida ma kunagi ei teinud).
 
Top