MDP2P alates Piperonal

Tere sõbrad ma tahaksin teada MDP2P sünteesi kohta Piperonalist koos üksikasjadega. Reaktiivid / seadmed ja klaasitooted kogutoodang mdp2p 100G Olen algaja ja vajan nõu ja teadmisi professionaalselt keemikult.
Tänan teid kõigi vastuste ja nõuannete eest.
 

Mescalibor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Tere, mu sõber,

jah selle väga lihtne

materjalid:

buchneri kolb (vaakumfiltreerimiseks)
1-2 keeduklaasi
kindad
prillid
isopropanool, etanool (mingi alkohol palun mitte kasutada metanooli, mis muutub pimedaks)
n-butüülamiin
piperonal
nitroetaan





SÜSTEES: (piperonaalist) 15,0 g piperonaali lahusele 100 ml isopronanoolis või absoluutses alkoholis lisati 15 ml nitroetaani, millele lisati 2 ml n-butüülamiini (katalüsaatorina). Segu pannakse keeduklaasi, mis pannakse pehmesse veevanni (30-50c (Clesius)), segatakse, kuni kõik läheb lahusesse, ja võetakse veevannilt välja. Lase paar päeva toatemperatuuril pimedas seista. Pärast seda pannakse sügavkülma ja moodustuvad helekollased kristallid, mis eemaldati filtreerimise teel ja kuivatati õhu käes, et saada 10,7 g 1-(3,4-metüleendioksüfenüül)-2-nitropropeeni.
Kristallid nägid tõesti ilusad välja ja edasist puhastamist ei ole vaja.
.
Filtraati võib kontsentreerida (kui u soovib) ja jahutada nagu eespool. Määrdunud kristallid langesid ja need kristalliseeriti ümber isopropanooliga

märgib
skaleerimine ei ole probleemiks
kasutada 1 mol piperonal 1,2 mol nitroetaani jaoks
ja te võite neutraliseerida n-butüülamiini äädikhappega, mis annab suurema ja puhtama toote, kuid see ei ole vajalik.
 
Top