MDPV parim ROA

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Hei,

Ma soetasin hiljuti MDPV. Olles just tutvunud 2ith pyros, kui alfa pvp oli kõrgaeg. Selle populaarsus ma olen uudishimulik kui parim tee. Ma kasutasin armastan kõrge kui IV pvp nii et ma olen uudishimulik.. kas see vape hästi. või peaksin selle täielikult vahele jätma ja minema otse nõelale?
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
See on tõesti lihtne küsimus.
On ainult ÜKS
On ainult üks ROA kõigi Pyrroside jaoks: Vaping.
Kõik muu on raisku läinud.
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
tõesti? pv tundub olevat pulbriline. aga jah, ma olin 100 protsenti koosj sinuga, kuni sitt läks halvasti ja ma otsustasin proovida nõela WOW
 
View previous replies…

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Mis täpselt on pulbri ja aurustamise probleem?
Kui te tunnete tehnikat (klaasi liigutamine), saate seda väga hästi vampiirida.

Nõel on ohtlikum, tekitab rohkem kahju ja pürode jaoks ei too see mingit suuremat möllu jne.
 
View previous replies…

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Sa arvad?. ma olen iv'ed alfa pvp ja kuigi ma armastan seda roa võite tunda seda põletada oma viens ja im kindel selle palju mürgine. Aga ma nõustun, et vaping on palju rohkem sunniviisiline. Atleast ma saan panna nõela maha nagu 4 kuni 6 tundi vahel. Doses.I wouldn't go so far to say it's a safe roa... let's face it there's no way to consume this shit in a safe way... it's about harm reduction
 
  • Like
Reactions: vis

NotAsImmortalAsBelieved

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
U on täiesti õige, ei ole võimalik kasutada püroskoope ohutult, ma olen samuti kahjude vähendamise poolt.
Mida in püüdis rõhutada on see, et aurutamine/suitsetamine on kahjulikum mitte ainult sellepärast, et see on sunniviisiline - see fucks up ur kopsud, hambad & pea jne rohkem kui slam iga 4-6hrs, vaid ka sellepärast, et aurutamine nõuab oskust, coz kui pvp või pihp jne on põletatud või isegi üle kuumutatud see võib minna kohutavalt valesti väga kiiresti.
Ma nägin hunnik noori "lahedaid" lapsi totaalses psühhoosis ainult sellepärast, et nad arvasid, et nad teavad paremini, ma süüdistan nende enesekaitseinstinkt ei ole piisavalt arenenud...
Mitte kõigil ei ole "mentorit" nagu minul, kes ütleks neile, et nad peaksid jätma tulemasinad/lambid maha, muidu nende pürokarjäär ei kesta kaua...

Ma olen alati mõelnud, kuidas see tunne on IV a-pvp... ma IVed met tagasi päev, loooooooooooong aeg tagasi, ja see sellest ajast ma ei ole kogenud midagi, et ma võiks võrrelda seda. Võib-olla nüüd, kui ma kirjutan seda postitust, võiksin koguda mõned kogemused, mis võiksid sarnaneda rush, kui panna kokku.

Btw mulle meeldis nuusutada pisikesi pvp-puhvrite vahel, coz see lõi torude vahelised ajalised vahed, seega saavutati korralik rush aurustamisest:)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
3 seda saab absoluutselt kasutada vastutustundlikult tegelikult sunnib see omamoodi ka ühte, sest nullpöörde tõttu, et toota rohkem dopamiini ja siis on tagasihaarde blokeeritud võtab aega teabe puudumine selle ühendi kohta on ainus asi vale ja kes võiks öelda, et ühendit on võimatu kasutada vastutustundlikult seda nimetatakse nüüd öelda seda endale, kui te ei kuula siis võib-olla see olete teie, kellel on probleemiks
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ma ei taha müüa seda head ideed ja jah, see on uskumatult hävitav ja ma tõesti ei soovita seda, kuid mis puutub teie kommentaari kiirustamisse. (Minu kogemus on a-pvp ja mõned teised pyros) palju nagu kokaiin rush ei ole mitte ainult intensiivsem, vaid peaaegu muutunud erineva intensiivsema kõrge. See on väga hävitav tho
 
  • Like
Reactions: vis

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Tahan ka rõhutada, et inimesed, keda ma olen heroiiniga põhjuseks, et see ei ole sunniviisiline narkootikumide. Kokaiin ja püros muudavad teid vähem kui päevaga punapadjaks, sest see tunne, et te ei ole kunagi rahul. Ma olen rohkem uudishimulik inimeste kohta, kes on juba proovinud seda teed ja vaping või kui mdpv on üldiselt raskem vspe või on teistsugune roa kui klassikaline pyros nagu a-pvp. See on kallis ja ma ei taha seda raisata
 
  • Like
Reactions: vis

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere! Kas te võiksite palun dm kohta, kust ma võiksin leida mõned liiga?
 

petemall

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 8, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vastus on intramuskulaarne süstimine. Jah, poisid, uskuge või mitte, see on parim ROA pürode jaoks. Parimad mõjud ja peaaegu olematu kõrvalmõju
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Just nagu ma olen mxe ahhh staatika ja see peaaegu oh kurat, mis ei tule kunagi

Iv 20mg mdpv on teine kõige eufoorilisem ühend kõigi aegade imo lihtsalt vaata annust suuremad annused ei ole lõbus ohutu nad ei mõjuta isegi kestust im rambling kuid nad täielikult hävitavad soovi kiiruse järele

Kaks senti
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Enamik pyros on suurepärased null-nic vape-mahla ja hea mod-tankiga. See on lihtne ja tõhus. Säästab palju toodet ja saab ikkagi rebitud
Meth pipes on hea, kuid ma eelistan kasutada jumalikku hõimu v4, mis on mõeldud vaha jaoks, kuid see on lahe, sest saate kasutada hüdropiitsat ja kinnitada selle kuiva bongi külge. Ma teen seda, et kambrisse monster hits. Mulle tundub, et vesi neelab püros, nii et ma ei kasuta seda.
Boofing on lähedal i.v.
I.v. on kuningas. Kui sul on puhas süntesaator nagu Hispaanias s.i. aastat tagasi, mis ei kuradi sinu veenidega, kuid teised süntesaatorid kuradiksid mu paska halvasti. A-pihp ja aphp põletasid mu veenid läbi. Ma ei i.v. enam. Aga see rush on nii palju parem kui parim koks see on hämmastav ja kui apvp kunagi tagasi tuleb või ma saan aru, kuidas seda teha, siis lähen kõige pikemale purjusolekule kunagi lol ja ostan nii palju kui ma saan endale lubada
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
ma kasutasin teha palju pevee eriti kui oli juriidiline ja ma võin kinnitada, et freebasing on parim pevee.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
40mg Iv 20mg mxe dopamiini tsunami
 
Top