Mefedroon 4MMC

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Ma ei tea, kas see on õige rubriik.

Olen aeg-ajalt 4MMC kasutaja ja olin ka keelueelsel ajastul kasutaja, seega tean, milleks 4MMC on võimeline.
Kuid tänasel turul on kõik asjad, mida turgudel leidub, pruunid, hallid, kollased, nii räpased. Ja probleem on selles, et te ei saa reaktiivi testimise teel öelda, kas teil on 4MMC või midagi mmc perekonda kuuluvat või CMC või CEC. Ainus võimalus on saata see laborisse.

Nii et minu küsimused teile, kas keegi teab mõnda müüjat, kes müüb kvaliteetset 4MMC ja Kuidas ma saan kodus olevate vahenditega puhastada määrdunud 4MMC-d.?

Tänud!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kui ostsite 4mmc, kuid saite määrdunud toote ja te ei ole kindel, et see on mefedroon.
Siis peate tegema:
1) Tehke mefedrooni hindamine
2) Puhastage see toode.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mephedrone-4-mmc-assessment-protocol.364/
 
Last edited by a moderator:

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Aitäh!
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
otsige poola müüjaid, seal oli üks nimega zeonpl (hiljem ethernal), kuid ma ei ole kindel, kas ta on enam aktiivne. Tal oli hea 4mmc. Mul oli halb kogemus netherland verndorsiga, see ei olnud kindlasti 4mmc! Intensiivne isu, aga ei mingit naudingut, ise üle doseerisin ja ei saanud normaalselt hingata, sest kopsudes oli tugev vasokonstriktsioon ja pidin kiirabi kutsuma. Aga see läks õnneks kiiresti ära
 
Top