Mefedroonipulber puhtas vees üleküllastunud punktis (kuid muu küsimus)

backendwho

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere.
Kas selle meetodi abil on võimalik kasutada mefedroonijahu (st toode, mille ma saan pärast hapestamist ja filtreerimist ilma kristalliseerumata kristallipulbriks) kristalliseerimiseks? (1g 0,7ml destilleeritud vee kohta keema viidud ja siis 12 tunniks sügavkülma pandud -8 kraadi juures) võite vaadata teist teemat, nende proportsioonide kohta kirjutas Sergei Kush ja teised inimesed ja neil oli normaalne tulemus, aga kõigis minu poolt vaadatud käsiraamatutes (üks, kus seda teemat üldiselt puudutati) oli ümberkristallisatsioon tehtud kristallipulbrist. aitäh.
 

riderofapocalypse

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
kasutada 1:1 suhet, 1 ml vett toatemperatuuril 210-240 mg mefedrooni. See näeb välja nagu õli, kuid ärge muretsege ir või värvide pärast, need jäävad vette.
Pidage meeles, et katioonid hävivad neutraalsetes lahustes - https://www.researchgate.net/figure...e-of-various-concentrations-of_fig2_249967235.

Pärast u lahustage oma kraam, filtreerige see, oodake 1 tund jahtumist ja pange külmikusse 1-3 c 24 tunniks, 80% sellest kristalliseerub.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
ta ütleb, et bulshit ei ole ainult vesi ja ei ole -8°C
Mind tehti nagu ta ütleb, kuid ma saan pulbrit nüüd saan kena suur kristall
 

Attachments

  • IAetGNsHOK.jpg
    IAetGNsHOK.jpg
    3.6 MB · Views: 108
Top