Mefedrooni süntees (4-MMC) NMP lahustis. Suures mahus.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Reaktsiooniskeem:
UeWf0vGO6N

Reaktiivid:
  • 2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon (CAS 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metüül-2-pürrolidoon (NMP; CAS 872-50-4) - 20 l;
  • Metüülamiini 40 % vesilahus (CAS 74-89-5) - 8 l;
  • Benseen - 20 l;
  • atsetoon - 30 L;
  • Soolhappe vesilahus (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Destilleeritud vesi - 20 l;
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4);

Seadmed ja klaastooted:

Sünteesimeetodid
1. 2-Bromo-4'-metüülpropiofenooni 5 kg valatakse Batch-reaktorisse või teise toorse 2-Bromo-4'-metüülpropiofenooni kogus pärast halogeenimisreaktsioone.
2. Reaktorisse valatakse n-metüül-2-pürrolidooni 20 L. Ülemine segisti lülitatakse sisse ja reaktsioonisegu kuumutatakse 40 °C-ni.
3. Kui temperatuur on saavutanud 40 °С, valatakse reaktsioonisegusse metüülamiini 40 % vesilahus 8 L ja segatakse 20 minutit.
4. Kui temperatuur on saavutanud 40 °С, valatakse metüülamiini 40 % vesilahus 8 L ja segatakse 20 minutit. Seejärel valatakse reaktsioonisegule 20 l destilleeritud külma vett ja segatakse paar minutit.
5. Reaktorisse valatakse 15-20 L benseeni või muud sobivat lahustit, segu segatakse paar minutit.
6. Reaktori sisse valatakse 15-20 L benseeni või muud sobivat lahustit. Seejärel seiskatakse segamine, segu jagatakse kaheks kihiks.
7. Segu segatakse. Alumine vesikiht lastakse reaktori alumise ventiili kaudu ära. Ülemine kiht nõrutatakse ämbrisse ja kuivatatakse MgSO4 kohal. Seejärel valatakse kuiv lahus teise ämbrisse.
8. Reaktsioonisegule lisatakse jääatsetooni 20 l ja soolhapet (HCl 36%) lisatakse tilkhaaval, pidevalt segades, et saavutada pH 5,5-6.
9. Reaktsioonisegulelisatakse jääatsetoon. Segu pannakse 12 tunniks sügavkülma.
10. Kristalliseerunud mefedroonvesinikkloriid filtreeritakse Nutsche-filtril ja kuivatatakse õhu käes. Saagis on 58 %.


Märkus
NMP võib asendada DMSO, DMF, sulfolaaniga.
 
Last edited by a moderator:

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Kuidas on süntees DСM-is ?
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Vau see tundub nii lihtne... Kui ma ainult tahaks meph ma mängiksin selle valemiga ;)
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
kas keegi on seda retsepti juba proovinud? mingeid kommentaare või näpunäiteid? kas 50% tootest tuleb välja?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
tänu . Mul on juurdepääs 2b3ch kuid vedel. ma saan aru, et ta on juba mõnes lahustis, eks?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
OK ma saan aru . nii et ma peaksin seda üks ühele segada dsmo?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Sulgege kuidagi ülemine sisselaskeava ja laske metüülamiinil välja voolata, et paak ei lõhuks, või on parem jätta see avatuks, paigaldada ainult termomeeter ja segisti.
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
kas selles retseptis ei ole antud vale metüülamiini väärtus? kuuma sünteesi jaoks ei tohiks olla rohkem kui 8l? Kas see metüülamiini ülejääk peaks olema nmp-sünteesi ajal väiksem?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Kui palju lõpptoodet te selle sünteesi puhul umbes selle retsepti abil saate. Kui palju läheb lõikamata/puhas mefedroon turul kilogrammi kohta? Kui palju on mefedroonis kasumimarginaal. Ei pea olema täpselt väikseim, kuid umbes.

Mul puuduvad teadmised mefedrooni turul suures mahus. Olen lugenud, et see on ka üsna nõutud? Ma ei pea silmas mitte kasutajaid, vaid inimesi, kes ostavad seda omal soovil suuremates kogustes.
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
üks küsimus selles reaktsioonis kasutatud metüülamiini koguse kohta. 8l on piisav 5kg bk4 jaoks? minu arvutused näitavad, et vaja on 14,8l.

arvutusprotsess: 1mol bk4 jaoks vajame 5mol metüülamiini. 5kg bk = 5000g. 5000g / 227g = 22mol bk4. 22 mol x 5 = 110 mol metüülamiini. 110mol = 3416,6g ... Tegin 33% korda, sest 40% vesilahus ei ole kunagi nii palju protsenti. 10353g ehk 14790ml metüülamiini vesilahusest tuleb välja ...

need 8l metüülamiini on umbes kolmekordne bk4. minu arvutused on viiekordse ülejäägiga ... kolmekordne on piisav?
 
Last edited:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43
noob-küsimus;
kas me peame hoidma alumist kihti või ülalpool ? :x
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nõudlus ja hinnad sõltuvad tooraine hulgimüügi ostude mahust ja teie piirkonnast. See süntees sobib hästi suurte koguste tootmiseks (tonni kuus ja rohkem).
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Härra William palun, kas mefedroon sarnaneb väga kokaiiniga ja kas sellel on sama mõju? Ja kui seda keelde panna, siis põhjustab see keele nagu kokaiini? aitäh.
 
View previous replies…

deploy

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
See on stimulant, mitte anesteetikum
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ei, kui segada litsodaiini või bensokaiiniga, siis saab ta efekti nagu kokaiiniga
 

GaDjo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Tere
Olen algaja ja tahan alustada selle sünteesi. Soovitate mulle sünteesida lähteaineid ise või osta neid (näiteks fischersci'st)? Soovin väikest toodangut, maksimaalselt 20g
 

GaDjo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Kristalliseerimiseks on vaja viimast sammu. Pange mefedroonipulber 70% etanoolile / 30% H2O-le (1g mefedrooni 3ml kohta). Keetke seda. Pange kristalliseerumisnõusid. Oodake etanooli ja vee aurustumist. Te olete saanud oma meph' kristallid
rohkem vett on teil lahuses, rohkem on teie kivid suured
(retsept leitud /d/drugmanufacture, ei ole testitud)
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Kui palju metüülamiini kasutasid u lõpuks cmc-sünteesi?
 
Top