MEPHEDRONE

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
D69jOFfew1

4-metüülmetkatinoon ehk mefedroon on β-ketoamfetamiin, mis kuulub sünteetiliste katinoonide perekonda, mis on kujunemisjärgus disainerravimite klass, mis on tuntud oma hallutsinogeensete ja psühhostimuleerivate omaduste ning kuritarvitamise potentsiaali poolest. Selle klassi uimastid tekitavad teadaolevalt kesknärvisüsteemi stimulatsiooni, psühhoaktiivsust ja hallutsinatsioone. Uurimisotstarbeline kemikaal, mis töötati esmakordselt välja MDMA analoogina 1929. aastal, muutus lõpuks aastatel 2007-2009 meelelahutuslikel uimastitarbijatel populaarseks, kui see muutus pimedatel turgudel internetis ostetavaks.

TAUST JA AJALUGU.
Euroopa Narkootikumide ja Narkomaania Seirekeskuse andmetel pani Saem de Burnaga Sanchez 1929. aastal Prantsuse meditsiiniajakirjas esimest korda kirja mefedrooni sünteesi. See aine jäi tundmatuseni kuni 2003. aastani, mil selle taasavastas põrandaalune keemik nimega "Kinetic".
Iisraelis müüdi umbes 2004. aastast alates seaduslikult mefedrooniga sarnast katinooni sisaldavat uimastit. Narkootikumi nimetati "hagigat" ja Iisraeli valitsus keelas selle lõpuks ära. Katinooni modifitseeriti (iseseisvalt või võib-olla Kinetic'i taasavastatud valemit kasutades) ja sünteesiti uus legaalne toode, mefedroon. Mõned lootustandvad ettevõtjad suurendasid kiiresti mefedrooni tootmist ning uimastit levitati algselt Iisraeli veebisaitidel kapslite kujul ja seda turustati Sub Coca või Neo-Doves nime all. Iisrael oli tunnistajaks mefedrooni esimesele massiturule. Narkootikum muudeti siin esmakordselt ebaseaduslikuks 2008. aastal. Mefedrooni turustati ka internetis osavalt sotsiaalmeedia, tumedate foorumite ja tõsiste online-uudiste tagant ilmuva reklaamiga. Mefedrooni tegelik keemiline valem jäi varjatuks, kuni see avalikustati põrandaalusel veebifoorumil. Saladus oli avalikustatud ja teised riigid hakkasid kiiresti levitamisega tegelema, kusjuures hiinlased imiteerisid tootmisprotsessi ja võtsid lõpuks tootmise üle. Suurem konkurents langetas hinda ja suurendas narkootikumide kättesaadavust.

Pimedal turul ja tänavaslängis: Meph, meow, meow-meow, m-cat, plant food, drone, bubbles, kitty cat.

Apteegis/rekreatiivses kasutuses: Neo-Doves pillid.

FARMAKODÜNAAMIKA JA NEUROKEEMIA.
Mefedroon muudab pöörduvalt dopamiini transporteri konfiguratsiooni ning D2/D1/D3 aktiveerimise kaudu toimub muutus transporteri voolus (DAT) ja dopamiini kontsentratsiooni suurenemine sünaptidevahelises ruumis, kuid ei mõjuta VMAT2-d. Serotoniini stimulatsioon jääb dopamiini võimsa surve all tagasihoidlikuks, kuid on siiski olemas 5-HT2A, 5-HT1A, 5-HT2C, 5-HT2B (SERT) madal-afiinse aktiveerimise tõttu.
Mefedrooni võib tarbida pikka aega, sest see on dopamiini tagasihaarde (ja serotoniini) inhibiitor, nii et mefedroon ei mõjuta vesikulaarset ladustamist, vaid mõjutab ainult monoamiinide ülekandmist plasmamembraanist väljapoole ja meie keha muudab vastuseks retseptorite ekspressiooni, kaitstes neid liigse keemilise stimulatsiooni eest. Kõik see seletab adünaamilist ja demotiveeritud seisundit pärast peaaegu kõigi DAT-i ja SERT-i mõjutavate psühhoaktiivsete ainete kroonilist kuritarvitamist. DAT/SERT - 2,41.


Mefedrooni metaboliidid.
  • nor-mefedroon .
  • nor-dihüdromefedroon.
  • 4-karboksü-dihüdromefedroon.
  • hüdroksütolüülmefedroon.
  • nor-hüdroksütolüülmefedroon.
3b6nH9sUXZ

PEAMISED FÜÜSIKALISED MÕJUD.
Üldiselt kirjeldatakse, et see on intensiivsem stimulant kui MDMA, mis annab suurema eufooria, kuid mille empaatiline tunne on mõnevõrra väiksem ja "rush" kestab lühemalt. Tihtipeale teatatakse, et see on väga "viirastuslik", mille tõttu kasutajad kipuvad kogu kogemuse jooksul korduvalt uuesti doseerima.

Postiivne:
- vaimne ja füüsiline stimulatsioon;
- eufooria, meeleolu tõstmine;
- empaatia tunne, avatus;
- seltskondlikkuse suurenemine, soov teistega rääkida;
- meeldiv kiirustamine.

Neutraalne:
- Üldine teadvuse muutus (nagu enamiku psühhoaktiivsete ainete puhul);
- Vähenenud söögiisu;
- Pupillide laienemine;
- Ebatavalised kehatunded (näo punetus, külmavärinad, libavärinad, kehatunne);
- Kehatemperatuuri reguleerimise muutus;
- Higistamine;
- Südame löögisageduse ja vererõhu tõus.

Negatiivne:
- Tugev soov uuesti doseerida, soov saada tagasi esialgset eufoorilist tõusu;
- Ebamugav kehatemperatuuri muutus (higistamine/külmetus);
- Südamepekslemine, südame rütmitunne;
- Lühiajalise mälu halvenemine;
- Unetus;
- Pingestunud lõualihased, hammaste kiristamine (trismo ja bruksia);
- Lihasnärimine;
- Nystagmus;
- Pearinglus, peapööritus, pearinglus;
- Vasokonstriktsioon;
- Insufflatsiooni korral: valu ja turse ninas ja kurgus, sinusiit.


IkGrQnjAa7
KLIINILISED MÕJUD JA PSÜHHOILMINGUD.
Üleannustamise korral muutuvad jäsemed siniseks ja esinevad sellised nähud nagu valu rinnus ja paranoia. Mefedroon ei sobi absoluutselt krooniliseks kasutamiseks, kuigi see ei tekita väljendunud tolerantsust neurotransmitterite suhtes. Muutused psüühikas on võimalikud, kuid pöörduvad. Kasutamise ajal kannatab mälu ja vaimne seisund muutub paranoiliseks. Märkimist väärib ka mefedrooni mõju nahale ja selle lisadele - veresoonte väljendunud pideva spasmuse tõttu väheneb kollageeni süntees, mis mõjutab nahka visuaalselt. Kardiovaskulaarsüsteem kannatab oma ressursside pikaajalise kasutamise tõttu, mis on tingitud mefedrooni adrenergiliste retseptorite stimuleerimisest, kuid mefedroonil ei ole otsest kardiotoksilisust, mis tuleneb metaboliitidest, nagu MDMA või kokaiin. Kõrvaltoimete puudumine koos madala tolerantsuspotentsiaaliga muudab mefedrooni ravimiks, mis põhjustab tõsist sõltuvust.

ANNUSTAMINE JA KASUTAMISMEETODID:
LD 50 inimesele on võrdne ≈ 120 mg/kg.

Suukaudne:
Kerge: 50 - 100 mg.
Tavaline: 100 - 200 mg.
Tugev: 200 - 300 mg.

Mefedrooni suukaudsel kasutamisel esineb teatavaid raskusi, mis sagedamini taanduvad toote kvaliteedile. Kasutamismeetodi ainus puudus on see, et vaja on palju ainet. Tegemist on tsütokroomidega P450, mis teostavad mefedrooni peamist ainevahetust ja lävi efekti saavutamiseks on vaja veidi suuremat kogust võrreldes intranasaalse meetodiga. On olemas suukaudse mefedrooni kombinatsioonid metülooniga, MDMA "sugulasega". Selline kombinatsioon võib oluliselt vähendada mefedrooni tarbimist ja seeläbi minimeerida soolestiku kõrvaltoimeid, samuti pikendada tripi eufoorilist osa.

Intranasaalne.
Kerge: 30-75 mg.
Tavaline: 75-180 mg.
Tugev: 180-270 mg.
Üleannustamine: 270+ mg.


Kõige tavalisem viis mefedrooni kasutamiseks on intranasaalne. Keskmise tolerantsusega kasutajatel on annus tavaliselt suur ja jääb vahemikku 250-400 mg. See meetod põhjustab nina limaskesta traumatiseerimist ja tekitab tarbimisel tõsiseid ebamugavustundeid. Aine aktiivne toime on lühike ja üldise toime kestus ei ületa 30 minutit.

Intravenoosselt.
Kerge: 25-50 mg.
Tavaline: 50-125 mg.
Tugev: 125-180 mg.
Üleannustamine: 180+ mg.


Umbes 20% mefedrooni kasutajatest võtab intravenoosselt.

KASUTAMISE KESTUS:

Suukaudselt.

Kokku: 2 - 5 tundi.
Algus: 00:15 - 00:45.
Kõige tugevam: 01:00 - 02:00.

Intranasaalne:
Kokku: 1 - 3 tundi.
Algus: ~00:05.
Tugevaim: 00:10 - 00:45.

Intravenoosselt:
Kokku: 2 tundi.
Algus: 30 sekundit.
Tugevaim: 00:05 - 00:50.


INTERAKTSIOON
Metfedroon metaboliseerub maksaensüümi CYP2D6 poolt ja mefedrooni eliminatsiooni poolväärtusaeg - 70 minutit. Mefedrooni maksimaalne plasmakontsentratsioon - 52 minutit.

Ei soovitata kombineerida teiste ainetega sellest rühmast: kofeiin, Ritalin, amfetamiin, kokaiin, a-pvp ja samalaadsed uimastid
Ei soovitata kombineerida stimuleerivate psühhedeelikumidega: DO*, 25-Nbome, 2C*.
Ei soovitata kombineerida valuvaigistitega, eriti tramadooliga
Ei soovitata kombineerida antidepressantidega
Ei soovitata kombineerida euforetikumidega: MDMA ja MDA
Ei soovitata koos "aeglaste" uimastitega - heroiin, metadoon, butiraadid, alkohol.

AnZt0WRF46

AADITSIOONID.
On kindlaks tehtud, et mefedrooni kroonilisel kuritarvitamisel võib tekkida füüsiline sõltuvus. Enamik mefedrooni võõrutussündroomiga seotud sümptomeid näib olevat valdavalt psühholoogilist laadi. Kui täheldada, et inimesel on aeg-ajalt äärmiselt energilised, seltskondlikud, sõbralikud ja isegi võimalikud psühhoosid, millele järgnevad võõrutusnähud, viitab see väga tõsisele narkootikumide kuritarvitamisele. Spetsiaalselt mefedroonisõltuvuse ja sõltuvuse jaoks ei ole standardset raviplaani, kuna teaduslikud teadmised selle aine kohta on piiratud. Narkootikumi kasutamisel tekib üldine stimulatsiooni ja eufooria tunne, samuti paraneb meeleolu ja kognitiivsed funktsioonid. Narkootikumi mõju tekib tänu sellele, kuidas see mõjutab kesknärvisüsteemi, kus kontrollitakse liikumismustreid ja tasu. See, kui intensiivsed on teie sümptomid, on seotud sellega, kui kaua te ainet kuritarvitate. Mefedrooni vältimiseks ei ole kehtestatud ajakava, kuid arvatakse, et see on sarnane teiste stimulantide võõrutusgraafikuga. Täpne ajakava sõltub kroonilise tarvitamise kestusest ja annusest.

Kroonilise mefedrooni tarvitamise harjumused:
✓ Unehäired;
✓ Lihaskontraktsioonid;
✓ Näete ja kuulete asju, mida ei ole;
✓ Vajadus kasutada rohkem mefedrooni, et saada sama efekt;
✓ Sõltuvus;
✓ Rahalised ja sotsiaalsed probleemid.


Sõltuvuse sümptomid.
  • Letargiliseks muutumine ja tavapärasest suurema unevajaduse tekkimine.
  • Söögiisu suurenemine.
  • Apaatia ja depressioon.
  • Elavatest unenägudest.
  • himu mefedrooni kasutamise järele.
  • äärmuslik kaalulangus.
  • Äkiline nutmine.
  • Agressiivsus.
  • Ärevus.
  • ninaverejooksud.
  • Nuuskamine.
  • Lööve.
  • iiveldus.
  • Peavalu.
  • Meeleolu kõikumine.
UPDQ15W4SA

TOETUS.
  • L-karnitiin (levokarnitiin) - 1000 mg tund enne mefedrooni võtmist ja 1000 mg pärast .
  • Alfalipoehape - 250 mg tund enne ravimi kasutamist ja 250 mg pärast .
  • C-vitamiin - 1000 mg üks kord päevas trip ja võib olla ka 3 päeva jooksul pärast samas annuses.
  • L-trüptofaan ja L-türosiin on aminohapped ja serotoniini ja dopamiini lähteained. Võtke üks kord päevas L-türosiini 1000 mg hommikul, L-trüptofaani 500-1000 mg õhtul 30 minutit enne eeldatavat magamaminekut. Võtke kolme nädala jooksul, kuuri algus mitte varem kui 72 tundi pärast viimast eufooriliste stimulantide kasutamist.
  • Magneesiumipreparaadid. Kasutage magneesiumtsitraati. Magneesiumi ööpäevane annus on 330 - 450 mg, kuid mefedroon vähendab seda.
ÜLIKOOSIDE RAVIMINE.

Riskid
.
  • Tahhükardia ja südame rütmihäired .
  • Gangreen .
  • Kõrgenenud vererõhu verejooks ajus .
  • Raske vasospasm: infarkt ja isheemiline insult .
  • Kehatemperatuuri kriitiline tõus .
  • rabdomüolüüs (lihaskiudude hävimine) ja neerupuudulikkus .
  • Krambid ja teadvuse muutumise kahjustus.
Sümptomid .
  • Iiveldus ja oksendamine.
  • Tormiline higistamine ja külmavärinad.
  • Keha- ja näolihaste tahtmatud kokkutõmbed, grimassid.
  • Kehatemperatuuri kriitiline tõus (38-39 C).
  • Tugev peavalu.
  • Survav ja põletav valu rinnus.
  • Krambid.
  • Teadvuse kaotus.
  • Südamerütmihäired.
  • Hirmutavad hallutsinatsioonid, paanika ja psühhoos.
  • Hingamise ja südame seiskumine.
ESMAABI .
  • Kutsuge kohalik kiirabi .
  • Välistada igasugune füüsiline aktiivsus, asetada patsient pikali langetatud alajäsemetega nagu pooleldi istuvas asendis .
  • Tagada värske õhk, eemaldada piiravad riided, lõdvendada lipsu ja avada vöö .
  • Mõõtke vererõhku, pulsisagedust ja -rütmi, kehatemperatuuri. Kõrge temperatuuri korral füüsilised jahutusmeetodid: Ärge katke tekiga, pühkige keha sooja veega .
  • Krampide korral: Püüdke patsient küljele pöörata, hoidke tema pead kätega kinni, et vältida vigastusi. See on rangelt keelatud krambihoogude ajal: Püüdke patsienti suhu võtta, lõualuu lahti pigistada, keel välja sir utada.
  • Kliinilise surma ilmnemisel teostatakse elustamist.
Ravimid esmajärjekorras - bensodiasepiinid esmajärjekorras.
  • diasepaam - 10 -15 mg keele alla (Neorelium, Valium, Stesolid).
  • Klonasepaam - 1 mg keele alla .
  • Nitrotsepaam - 10 mg keele alla (Mogadon, Imeson, Novanox).
Kõrge vererõhk ja valu rinnus .
  • Labetalool 100 - 200 mg (Ipolab, Ascool, Labenon, Betarl, Trandate).
Väga sage ja ebaregulaarne südame löögisagedus.
  • Metoprolool 25 mg - keele alla (Lopressor, Metodura, Prelis, Apo-Metoprolol, Egilok).
Mitteselektiivsete beetablokaatorite kasutamine südame löögisageduse vähendamiseks ei ole soovitatav .
 
Last edited by a moderator:

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
intravenoosne annustamine on suurem kui intranasaalne? Kas see on õige? Kas teil on selle kohta allikas?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ilmselt on autor segi ajanud veenisisese ja nasaalse manustamisviisi. Siin on ohutumad ja toimivamad annused:

1. Intravenoosse
Kerge: 25-50 mg.
Tavaline: 50-125 mg.
Tugev: 125-180 mg.
Üleannustamine: 180+ mg.

2. Ninaalseks
Kerge: 30-75 mg.
Tavaline: 75-180 mg.
Tugev: 180-270 mg.
Üleannustamine: 270+ mg.

Ma kirjutan administratsioonile, et see parandataks.
 

pawholandesa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mis on parem mõju ja tugevam sõltuvus? Mefedroon või metamfetamiin?
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Subjektiivne variant erineb üksteisest paljude aspektide poolest, mis võivad muuta välise sissetuleku...
Sõltuvus näiteks on mainitud üks koos tugevus samuti varieerub väga, kus te tõmbate piiri sõltuvuses ja mitte-sõltuvuses üksikisiku vahel? Kas sõltuvuses olev inimene oleks ka sõltuvuses või sõltuvuses olev inimene, kes on sõltuvuses mõnest nimetatud ainest?

Isiklikke kogemusi mõlema ainega võin siiski kirjeldada.
Mefedroon
On suurim eufooria ja kõige meeldivam aine, mida ma kunagi teinud olen, ei nimetaks seda isegi stimulandiks. Definitsiooni järgi kuulub see monoamiini retseptori mõjutamise tõttu stimuleeriva kategooria alla, kuid subjektiivselt rääkides ei olnud see kunagi nii stimuleeriv võrreldes näiteks 3-CMC, MDPHP, A-PVP, A-PiHP, A-PHP, Hexen või ratseemilise amfetamiinsulfaadiga. Nauding surutakse selle aine manustamisel teie reaalsusesse ja see kummitab teid kogu ülejäänud elu. Paneb mind unustama isegi dekstrometamfetamiini olemasolu.

Dekstrodesoksüefedriin [dekstrometamfetamiin].
Ma olen kasutanud ainult metüülamfetamiini dekstroentanoimer see on pikema kestusega mitte-rushy lõõgastav mugav high, kuid eufooria ja nauding ei ole nii pealetükkiv ja kohene kui mefedrooniga, see paneb sind tegema täiesti juhuslikke tegevusi ja töid, dissasembling kokkupanek asju, mis töötavad tasu nimel, mis on äärmiselt mitmekordistunud, kui selle mõju all, lühidalt öeldes paneb see sind tegema asju, mis tunnevad end tasustatavana, mis on äärmuslik.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63

pawholandesa, hiljutiste analüütiliste retrospektiivsete uuringute kohaselt tekitab metamfetamiin rohkem sõltuvust kui mefedroon. Reeglina on metamfetamiinil samaväärsetes annustes samal manustamisviisil tugevam mõju.

 

pawholandesa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ja mis puutub reisi kvaliteeti?
On kummaline, et SRÜs ei ole metamfetamiini ja neis riikides on palju mefedrooni. Kuidas on see võimalik, kui met on sõltuvust tekitavam kui mefroon? Mis on selle populaarsuse põhjus?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Mis puutub SRÜsse, siis kahjuks ei ole mul teavet kvantitatiivsete analüüsiandmete kohta seoses metamfetamiini ja mefedrooni levikuga selles piirkonnas.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ma küsin endalt, kuidas on võimalik, et on üsna palju inimesi (nagu mina), kes saavad mefedroonist ainult kõrvaltoimeid, ei mingit eufooriat ega kesknärvisüsteemi stimuleerimist, vaid ainult kõrvade helinat, südame hüplemist ja halba vasokonstriktsiooni (tundub, et see tuleb kõigi katioonidega). Ja see s kehtib ka annuste puhul, mis on kaugelt üle teadaolevate ohutute piiride.
See ei ole kindlasti mitte proovitud 4-MMC kvaliteedi või puhtuse kohta, mis on kontrollitud ja teised kasutajad rebisid põhimõtteliselt oma riideid maha, kui nad seda kasutasid ja olid sellest hiljem entusiastlikud.
Aga ma ei saa ka MDMA-st palju välja. Kerge stimulatsioon. Närviline visuaalne moonutus ja thats it.
See on natuke kummaline, sest Crystal Meth üle teatava piiri mõjub kõigile üsna samamoodi.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Proovige kasutada mefedrooni suukaudselt suuremas annuses.
Metamfetamiin on niikuinii tugevam aine.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Need aruanded on tõesti silmapaistvad. Tänan teid.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Mefedroon (4-MMC, 4-metüülmetkatinoon) - orgaaniline keemiline ühend, katinooni derivaat. Kasutatakse stimulandi ja empatogeenina. Kaubanduses saadaval kristallide, pulbri, tablettide või kapslite kujul, tavaliselt selle amiini hüdrokloriidi või sulfaadina.
 

etapok

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
ükskord ma Ived 0,6 idk mis kristall aga see oli 2013.... ühes süstis, 100+ml vett.... kohesed hääled nagu 500+ inimest ümberringi räägivad , mu pea põrkas , ma tundsin ennast väga hästi umbes 2sekundi jooksul, pilt mida ma nägin oli nagu üles-alla nagu väga suur kiirus... siis äkki sain paranoia, tõusin püsti, ei tundnud oma jalgu, siis kukkusin maasse nagu oleks mind maha kukkunud .... püüdsin oma toast välja joosta, tundsin end kaks korda nagu oleks mind maha kukkunud, siis läksin läbi oma klaasukse, mu hambad kukkusid maha, sain viilud käe ja kaela/peaga, aga kohe tundsin end jälle kontrolli all, ei mingit paranoia, ainult viha ja tõesti kõrge.....see oli nagu oleksin kontaktis teise maailmaga. tõesti halb kogemus. kirjutan seda ainult sellepärast, et ma peaaegu surin,siis ma ei saanud seda kellelegi rääkida.
ma ei soovita seda, see on ime, et ma ellu jäin.

siis minu sugulased helistasid hädaabi, nad püüdsid mind aidata, ma ei lasknud , siis nad peksid mind, ma peksin tagasi, politsei kutsuti, 4politseiautot saabus :D nad püüdsid mind rahustada, ma olin veres, ma ütlesin politseile, et ma ei läinud selle hädaabi autoga, ainult politseiga., aga nad püüdsid mind sundida, siis nad süstisid mulle jõuga 2 või 3 annust magamisainet... ma ärkasin haiglas üles

ärge proovige palun see oli tõesti halb kogemus, ma lõpetasin iv 2014 , ainult suukaudne/nasaalne/suitsu
rohi on parim^.^
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Täname teid oma kogemuste jagamise eest. Mõju avaldumise kiirus ja intensiivsus on soovituslikud, mis sõltuvad otseselt manustamisviisist. Infusioon on ohtlik
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Täname teid oma kogemuste jagamise eest. Mõju avaldumise kiirus ja intensiivsus on soovituslikud, mis sõltuvad otseselt manustamisviisist. Infusioon on ohtlik
 

etapok

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
ma arvan, et klaasukse vigastusest tingitud verekaotus päästis mu elu... palju verd läks , vererõhk langes ja palju asju läks ka nii välja
 
Top