Elavhõbedakloriidi alternatiiv

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Elavhõbedakloriid (CAS 7487-94-7) on Hiinas keelatud, seega on seda üsna raske hankida.

Kas elavhõbeda nitraat on võimalik alternatiiv P2P -> Meth jaoks Al/Hg meetodi abil?

Kui ma saan sellest õigesti aru, saab elavhõbedanitraati kasutada suurema veekoguse puhul ja seda on võimalik ka kuumutada, et saavutada suurem kontsentratsioon.

Tundub, et on olemas 2 elavhõbedanitraati, CAS 10045-94-0 ja CAS 7783-34-8, ja teatab, et viimane on vale, miks see ei peaks toimima?
 

Mr Gargamel

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
OFC saate kasutada elavhõbedanitraati...
ma lihtsalt ostsin elementaarse elavhõbeda ja lahustan selle lämmastikhappes (6ml/1g), siis teen amalgaami veega.
25g alumiiniumi + siis tilgutan sisse 2ml oma elavhõbedanitraadi lahust ja siis raputan seda aeg-ajalt 5-10 minutit või kuni see hakkab ilusti mullitama ja hakkab ussitama.
siis teen korraliku vee ja loputan amalgaami kaks korda kraaniveega, et vabaneda ülejäänud vabast elavhõbedasoolast. (kasutan metallist sõela, et alumiinium ei kukuks koos veega).
minu jaoks töötab see väga hästi.
veenduge, et lihvida sa alumiiniumfooliumi enne seda tõesti aitab amalgaam töötab kiiresti.

olge ettevaatlik mürgise aerosooliga amalgaami valmistamise ajal, proovige kasutada väikest kondensaatorit, mille lõpus on vatipadi, et absorbeerida mürgine aerosool.

veenduge, et see korralikult amalgaamiks (näete kena mulli vahutamist vee kohal), ärge kiirustage ja ärge laske tal ka villida.
palju õnne.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Galliumkloriid ja jood
 

Mr Gargamel

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
kas gallium toimib sama hästi kui elavhõbe p2p redutseerimiseks ?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Sõltub, kuid ilma joodita ei tee see midagi.

Samuti ei ole nii eksotermiline ja ei hävita kogu oma fooliumi x ajaga nagu hg teevad. Ma pean mainima, et ma tegin ultraheliga küll
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Hiinas saab osta elavhõbedakloriidi, kuid see on väga kallis. See maksab 980 jüaani 100 grammi eest.
 
Top