Question Elavhõbedanitraat ?

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi müüb siin foorumis elavhõbedanitraati?

See on kurnav täielikult otsida termomeetreid ja teha seda ise. Ja me arvame, et me tekitame siin probleemi, nii et me kaotame alati sama tugevuse ja kui me säilitame valmistatud elavhõbedanitraati külmkapis, usume, et see kaotab oma omadused mõne päeva pärast. Me otsime Euroopast ja seda ei leia kuskilt, samuti ei ole seda Amazonis.

Nii et kui kellelgi on müüa elavhõbedanitraati, siis tõesti ostaks seda, vähemalt natuke, kuni Euroopas midagi konkreetset leidub, mida me saame ise osta.

Või on elavhõbedat kellelgi müüa?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Mõned inimesed tellivad Amazonist elavhõbeda lüliteid, et toota Hg(NO3)2, samuti võib nitraadi asemel kasutada elavhõbedakloriidi.
Loota amf-sünteesi ilma elavhõbedata.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Hea Dani.

On üks vene firma, mis müüb elavhõbedanitraati, kui soovite nime, võin selle teile eraviisiliselt anda. Ostsin natuke ja see jõudis kohale 3 nädala jooksul.

Aga lõpuks ei olnud mul seda vaja, sest ma proovisin teha sünteesi elavhõbedakloriidiga, mida ma saan osta Hispaaniast (kui sa oled Euroopast, võib-olla võin ma selle sulle saata, kui oled huvitatud).

Elavhõbeda lülitite küsimine, termomeetrite kasutamine... on viis, mida ma tahtsin vältida, see tundus väga tülikas, kui soovite saada häid toodanguid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Millal te seda tegite? Olen kuulnud, et ELi ja Ru vahel on mõningaid logistilisi probleeme. Mõnel inimesel on probleeme sealt pärit tarnetega.
 
Top