Meskaliin 3,4,5-trimetoksüfenüül-2-nitroetaani

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere

Ma leidsin tõeliselt lihtsa meskaliini sünteesi.


Teen kõik sammud ja lõppprodukt on 3,4,5-trimetoksüfenüül-1-nitroetaan nagu on sünteesidokumendi lõpus või siis 3,4,5-trimetoksüfenüül-2-nitroetaan nagu on dokumendi pealkirjas.

Siis võtsin 300mg ja 1 tunni pärast magasin päris hästi ja umbes 3 tundi hiljem võtsin veel 300mg ja ma ei tundnud mitte midagi.

Kas Te palun ütlete mulle, kas toote lagunemine on nii kiire või selle dokumendi järgi tehtud toode ei ole veel meskaliin....

Ma ei tea, mis viga hiere, sest kõik protsessid on realy lihtne minna ja lõpptoode näeb välja nagu fotodel.

Palun aidake :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Võin ka lisada, et marquidse reagendiga kontrollitud toode on oranž, nagu meskaliin peaks olema.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere. Te valmistasite 3,4,5-trimetoksüfenüül-2-nitroetaani, mis on meskaliini lähteaine. Lugege meskaliini kohta siit. See on põhjus, miks te ei saanud meskaliini mõju (erinevad ained).
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tänan teid, et ma saan nüüd aru. Selle ei ole redutseeritud. Ma ei leidnud ühtegi artiklit või dokumenti meskaliini kohta 3,4,5-trimetoksüfenüül-2-nitroetaanist, kuid on olemas plenyty selle kohta 3,4,5-trimetoksü-beta-nitrostüreenist, nii et ma lähen nii...

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mescaline-with-nitromethane-1000g-scale.76/

Annan aru, kui on edu :D. Ärge muretsege G. Patton - ma tegin seda teaduse jaoks. :D
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Aga ka ainult seda teavet suutsin leida internetist:

theindoleshop.com
Meskaliin-dihüdronitrostüreen ehk 1-(3,4,5-trimetoksü)fenüül-2-nitroetaan on 3,4,5-trimetoksü-beta-nitrostüreeni keemiline derivaat. See on meskaliin-nitrostüreeni (3,4,5-trimetoksü-beta-nitrostüreen) osalise redutseerimise produkt naatriumborohüdriidiga. Selle keemiline struktuur on meskaliinile lähemal ja nitrostüreeni C=C kaksikside on juba redutseeritud küllastunud C-C-sidemeks. Seetõttu on nitrogrupi redutseerimiseks amiiniks vaja vähem keemilist energiat.

Uuringud on näidanud, et nitroalkaanid (nagu meskaliin-dihüdronitrostüreen) saab teoreetiliselt redutseerida amiinideks, kasutades naatriumditioniiti (tavaline redutseerija puidutootmises) ja PTC (faasiülekande katalüsaatorit), näiteks oktüülvioloogi [1]. Oktüülviologeni asemel võib kasutada ka muid PTCsid, näiteks kvaternaarsed amiinisoolad.


Nii et võib-olla on olemas lihtne viis 3,4,5-trimetoksüfenüül-2-nitroetaani muundamiseks meskaliiniks - kuid ma ei leia, kuidas seda teha...
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ok mul on võimalus muuta meskaliin-dihüdronitrostüreen ehk 1-(3,4,5-trimetoksü)fenüül-2-nitroetaan meskaliiniks:

1. Reaktorisse lisati lahus IPA/H2O 2:1 (18 liitrit).
2. Lisati korraga NaBH4 (1200 g) ja alustati segamist.
3. Meskaliin-dihüdronitrostüreeni ehk 1-(3,4,5-trimetoksü)fenüül-2-nitroetaani = (1000 g) lisati väikestes annustes nii, et segu temperatuur ei ületaks 60 *С.
4. CuCl2 (72 g) vees (200 ml) lisati aeglaselt tilguti, nii et segu temperatuur ei ületaks 80 *С.
5. Seejärel hoiti reaktsiooni 30 minutit välise kuumutamise abil temperatuuril 80 °C (ma ei teinud seda etappi oma puhul, sest lähteaine oli peaaegu valmis muutuma).
6. Reaktsioonisegule lisati 25 % NaOH vesilahus (8 liitrit) ja faasid eraldati.
7. Veefaas ekstraheeriti 8 liitri IPAga.

Laske kihtidel eralduda - jätke see mõneks ajaks seisma. Võetakse ülespoole jääv kiht. Mis on alles jäänud, võib ekstraheerida IPA lisamisega. Seejärel saame panna ülespoole oleva kihi ja IPA pesemisest koos.

8. Punktist 7 saadud kollasele vedelikule lisame 30% H2SO4. Teeme seda tilkhaaval, jälgides, et PH oleks PH 6. Tilkhaaval, aeglaselt. Siis näeme, et see hakkab olema piimjas ja me näeme kristalle. Me võime jätta selle külmikusse (ma ei tea, kas see aitab) ja seejärel filtreerime selle.

9. Meile jääb meskaliinisulftae dihüdraat. See on ilus valge ja me võime seda soovi korral pesta atsetooniga. See on (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O).

See on lihtne - me ei vaja vaakumit...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Olen vastanud teile meskaliini teemas. Ärge korrutage palun samu sõnumeid erinevates teemades.
 
Top