Meth kaebus

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Suuremat osa sellest, mis on seal väljas, ei tohiks enam isegi metoodikaks nimetada. See on prügi ja vastupidiselt sellele, mida enamik inimesi ütleb, ei ole see odavam. Jah, untsi hind turul, mida im tunnen, on umbes 200 ja viisteist aastat tagasi oli pall 250. Aga viisteist aastat tagasi võis inimene võtta vähem kui kümme lööki kausist ja siis hakata midagi kuradima ja siis äkki on 24 tundi möödas, mis tundus võib-olla tund ja kogu selle aja jooksul ei olnud teise löögi võtmine isegi vajalik. Mina ja kindlasti ka paljud teised maksaksid hea meelega kvaliteedi eest rohkem. Miks keegi seda ära ei kasuta? Ma lihtsalt ei saa aru. Ja nii nagu publixi teenuse kuulutus.....ei peaks see jama nägema välja nagu hiiglaslikud killud ja need ei tohiks puruneda/mureneda kergesti ei peaks olema vertikaalsed jooned. See on lõigatud jama. Shards peaks olema piimjas valge diagnol jooned ja mitte väikelapse käe suurune. Kui see on purustatud kaardi all, peaks see killustuma ja lendama üle toa. Nii et kartelliinimesed palun tooge tagasi hea jama. Palju inimesi maksaks hea meelega selle eest
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Olen teiega nõus
Sama probleem Lõuna-Aafrikas,ma ostan ainult 1 või 2 edasimüüjalt, kellest ma tean, et nad ei müü sittagi. 90 protsenti ajast on kristall sitt.
Ma nimetan seda toorikuteks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Uskuge mind, inimesed on imetud. DEA ütleb, et see "P2P METH" on kõige puhtam ja ohtlikum amfetamiin, kuid selleks, et seda uskuda, peab olema idioot. Efedriini analoogid teevad D-metaani ja D,L-i eraldamine P2P-st on aeganõudev ja kulukas ning vähesed inimesed teevad seda. 1/2 toote välja viskamine või katse racemeriseerida ja lahendada seda on põhimõtteliselt lollide mäng. Miks sulas minu jama sulatuskatses 142 °C juures? Miks ma sain 7g amiinist 50ml külma veevaba atsetooniga 2,5 grammi mingit valget kohevat amorfset paska tagasi ? Mis kuradi asjad need on, mis torus ringi hüppavad ja ei sulata?
J/k, ma tean, mis see kõik on, kuid nõustajad ja ametnikud ütlevad mulle, et ma eksin ja see sitt on hämmastav ja ainult 25 $/g!
Tulin tegelikult siia postitust tegema, aga mul oli vaja ventilatsiooni.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ma ei ole nõus ainult ühe asjaga... Alot of the time I don't know what it is. Ma tahan endale pidevalt öelda, et see on tolerantsuse asi, kuid viimane partii, mille ma sain, sisaldab tegelikult metat ja tuletab mulle lihtsalt meelde, et palju, mida müüakse metana, ei ole tegelikult.

Ma olen suitsetaja, 20+ aastat. Viimane partii ükskõik kui palju ma suitsetasin, see ei teinud midagi, aga kui ma sõin nagu .10, siis ma läheksin. Uus partii .. suitsetas ühe kausi ja Im high.

Tahaksin tõesti teada, mis sulab ja suitsetab nagu kristall, kuid ei tee sind kõrgeks, kui ei söö...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esimene koht, kuhu ma vaataksin, on fenüületüülamiinid sensu-stricto.
Beeta-metamfetamiin
N,N-dimetüülfenüületüülamiin
a,a-DMPEA
a,b-dmpea
N,b-dmpea
On palju analooge, mida on lihtsam valmistada. Kui teete b-fenüületüülamiiniga tavalise metamfetamiini reduktsiooni, saate aria jeninsus, stimulant, mida leidub orhideedes ( see on liigi nimi), mis on spordis keelatud, kuid muidu tumehall seaduslikult.
Vaata, mis lahustab seda ja mis mitte. Tee sulatustest. Kristalliseerige see ümber ja vaadake kristallograafiat. See on kraam, mida ma teen, et raisata tundide kaupa, et olla kõrini.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Midagi, millega ma hiljuti kokku puutusin. Isoprppüülbensüülamiini sulamistemperatuur? 142°C, TÄPSELT SEE, MIDA MA MÕÕTSIN. Ma olen õppinud, kuidas eraldada metüülisoolist. Te lahustate selle pirukapannis isopropüülalkoholiga ja õrnalt keerutate seda aurustumise ja jahtumise ajal. Nagu kulla otsimine. Met kristalliseerub ümber 170 ish juures normaalselt, aga selle jama segamisel on see madalam. See kristalliseerub ikkagi esimesena ja 2 kristallide struktuur ei ole üldse sarnane, nii et saate valikuliselt metat välja kraapida. See jama, mida ma saan, jookseb umbes 10% meth. Ma tunnen end üsna kindlalt selle väite suhtes
 
Top