Metoodika täielikule algajale

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
See on minu esimene katse ja see on ausalt öeldes hirmutav, minu teadmised keemia kohta on vähe või üldse mitte ja ma ei ole ikka veel kindel, millist retsepti kasutada, ma oleksin väga tänulik abi kolme teema puhul:

- Üldine keemia, ma ei tea raamatuid või videoid, mis võiksid mind aidata, kuna ma ei ole tavaliselt üks, kes süveneb keemiatesse, nii et mis tahes alustuseks oleks suurepärane, ma ei saa isegi hakata mõistma, kuidas need reaktsioonid tekitavad neid tulemusi ja milliseid kemikaale ma saan asendada teiste või sünteesida ise...

- Methi retsept, ma kaalusin kõigepealt selle jaoks pillidest ekstraheeritud efedriini kasutamist(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...hesis-from-ephedrine-or-pseudoephedrine.7394)./), kuid minu kavatsus ei ole seda kasutada, vaid pigem vaadata, kas tulevikus on võimalik teenida kasumit (ma tean paar inimest, kes tegelevad), ja vaadates ephedriini vajalikku kogust, loobusin sellest, see maksaks umbes 20 ~ 30 dollarit, et saada kätte üks gramm ephedriini (kasutades pillid, teised ephedriini retseptid tunduvad 100% minu jaoks kättesaamatuks ja täiesti arusaamatuks.) ja kuidas ma ostaksin sadu karbid OTC ravimid ilma kulmude tõstmata?, kas on veel üks retsept, mida on võimalik väga uue(ja vaese) labori jaoks teha, kuid mida saaks ka ~100g kaaluvate partiide jaoks skaleerida? kas see on liiga palju?

- Kemikaalid ja seadmed, ma olen väga väsinud, et usaldan üldse kedagi, kes müüb mulle kemikaale narkootikumide valmistamiseks, kas Lõuna-Ameerikas on mõni usaldusväärne kemikaalide müüja? ja lõpuks kolvid ja kõik muu on praegu natuke liiga kallis, kas ma saan ise teha oma tee narkootikumide valmistamiseks? kas on mingeid juhendeid selle kohta?

veelkord see oleks minu esimene katse ja see on hirmutav, igasugune abi on teretulnud, aitäh ette.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
P2P met on veebisaidil video. Uurige, kuidas saada P2P valmistamiseks vajalikku kraami ise ja tehke seda. Shakenbake, kasevähendus ja RED P/Jood on kõik meetodid, milles kasutatakse efedriini. Meetod, mille puhul ei ole peaaegu mingeid seadmeid vaja, on Shaknenbake. Hankige lihtsalt kõva pudel mõned pfed-pillid, liitiumpatareid, metanool, stardivedelik (dietüüleeter), naatriumhappesooda, ammooniumnitraat ja natuke väävelhapet (üle 90%) ning kasvatage mõned pallid, et hoida pudelis survet. See on üsna palju
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
vaatab seda, tänan teid
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ainult hariduslikel eesmärkidel, ja et ya ei põletaks plokki enda ümber maha... Hankige läbipaistev soodapudel, kaanega plastmassist. Puhastage ja kuivatage põhjalikult. Kui vesi või niiskus satub liitiumile, siis saab sellest probleem. Inimene võib võtta võrdsetes osades pseudo, leelis ja granuleeritud materjalist külmpressi. Jällegi, ärge lõhkuge veepakendi sees. Ja ole kindel, et see on ammoniaaginitraat. See ütleb mehele koti peal aktiivset kraami. Kutt paneks purustatud tabletid ja ammoniaaginitraadi pudelisse ja lisaks poolteist tassi Colemani laagrikütust või mis tahes naftat sisaldavat ainet pudelisse. Kutt vajaks tangid ja lõiketükid. Haarake tangidega AA-liitiumpatarei alusest kinni ja hakake metallkesta patarei ümbert lahti koorima. See läheb soojaks, ei mingit muret. Koorige see poolenisti maha ja seejärel tõmmake sõrmede abil plastikrull seest välja ja rullige see lahti. Seal on kaks kihti plastikuga kaetud tumedat materjali sorta nagu metall, ja teine õhuke tükk keskel, mis muutub tumedamaks ja soojaks. See keskmine tükk on liitium. Rebige see 1" tükkideks ja pange pudelisse. Kiirelt. Mees tahab teha ühe patarei karbi kohta. Lisa viimasena leelis ja pane kork kenasti tagasi. Mitte liiga tihedalt. Siis Hakka raputama. Sõltuvalt tingimustest võib see kohe reageerima hakata või võib võtta aega. Pudel läheb soojaks ja gaaside täis. Kui tundub, et see hakkab lõhkema, lahutage kork ettevaatlikult ja aeglaselt kellegi näost eemale. Tekib väga tugev ammoniaagilõhn, mis võib silmadesse või kopsudesse sattudes haiget teha. Jätkake kordamist, raputades pidevalt jõuliselt, kuni see jahtub ja ei ole enam rõhku. Dekanteerige vedelik filtritesse ja klaasi. Kasutage teises ruumis 2-liitrist kannu ja peske n kuivaks. Tehke korgile piisavalt suur auk, et suruda sellesse umbes 2' pikkune õhuke toru. Torgake see umbes tolli võrra sisse. Pange pudelisse tassitäis soola, seejärel 2 supilusikatäit väävelhapet. Ärge kasutage lusikat... Asetage kaane tagasi. Kiiresti. Majast hakkab tulema suitsu. Pista voolik teise pudeli vedelikku ja keeruta. Kui see on tehtud, pange sisu filtrisse ja eemaldage valge kraam. Vajutage kõva raamatu või millegi muuga, keerake lahti ja laske kuivada. Valage üle külm etüülalkohol või atsetoon ja vajutage uuesti. Keerake lahti ja laske kuivada. Valmis
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tõenäoliselt on teil vaja mõnda aega ( aasta), enne kui te seda proovite. Varem ei mõistnud nad füsioloogiat Nii et nad puurisid inimeste pähe augud, et rõhk välja lasta. Ei ole väga tõenäoline, et sa õnnestub ilma teadmata, kuidas see toimib. Lihtsalt üritan teid säästa raha/sõrmede eest
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jah, ma saan aru, et pean kõigepealt palju uurima ja tänan teid, et arvestate minu ohutusega, ma olen siiski hämmingus, kust üldse alustada, kui üritan sellest aru saada, mul ei ole mingeid ametlikke teadmisi keemia kohta ja ma ei tea, kust alustada, lisaks on kõik siin Lõuna-Ameerikas lihtsalt nii kallis, et mul läheb külmaks, kui ma lihtsalt kõiki laboriseadmeid vaatan. Kas teil on mingeid raamatuid, mida te võiksite mulle soovitada? õpetused või videod toimivad ka hästi, aitäh.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
chemistry libre on vaatepilt, mida ma olen kasutanud keemia põhimõistete õppimiseks, kuid neid on 100 teisi, mis õpetavad teile sama asja. kui tegemist on met Konkreetselt on vaid mõned põhireaktsioonid, mis saavad teid sinna ja neil on nimed, mida saate vaadata, et saada üldine over veiw. reduktsioon / oksüdatsioonireaktsioon on 20 viisil. AN Aminatsioon on veel 10. Koidu-sarnane reduktsioon ja Leuckart on äärmiselt populaarsed. liitium Ja ammoniaak on koidu nii on alumiinium amalgaam Ja fosfor / jood või vesijoodhape. See link peaks teid mõnda aega meelelahutust pakkuma https://erowid.org/archive/rhodium/chemistry/index.html
ja kui sul on küsimus, siis siin on tõenäoliselt vastus. Kasutage otsingut
seal on piisavalt infot, et hoida teid vähemalt 6 kuud (ma ei tea, miks seal öeldakse, et lubage küpsised, aga ma ei soovita Jacki jama lubamist.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Vaatan seda, aitäh teile väga
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Veel mõned näpunäited: pudelit gaasivabastamisel hoidke seda alati püsti. Te ei taha seda hoida mis tahes nurga all, kuna pudelis ei ole hapnikku. Kui näete, et liitiumi tükid süttivad kütuse sees, kui nad puudutavad alumist kihti, siis peaks see olema korras. Kuna pudelis ei ole hapnikku, ei saa midagi juhtuda.
Internetis on olemas video, kus mingi lollakas valitsuse mees täielikus kaitseriietuses end sõiduteel õhku laseb, sest ta kallutas pudelit selle röögatamisel. Ta lasi õhku reaktsiooni sisse ja andis liitiumile hapnikku kütuse süütamiseks. Ülimalt rumal nn professionaal.
Kuid kogu selle eesmärk on reageerida (sulatada) liitium ammoniaagi atmosfääriga, et moodustada väikeseid "vedelat liitiumi" tükke, seega on rõhk hädavajalik. Siis on need tükid võimelised vähendama pseudo/efedriini.
Netis on sellest ka video, küll ilma helita. Lihtsalt mingi mees närib kummikomme ja näitab kõigile politseinikele kuidas seda teha. Ta teeb päris head tööd, et jääb rahulikuks isegi siis, kui see peaaegu plahvatab, sest ta ei suuda rõhku vabastada. Aga ta teeb seda ja kõik läheb hästi. Seal on ka üks teine vid, kus mingi tüüp jalutab metsas ja teeb seda vist VICEga ja üks lõbus, kus mingi keskkooli tüdruk teeb seda, kus reporter küsib temalt, kas ta sööks liitiumpatareisid lol.
Oh ja ärge taaskasutage reaktsioonipudeleid. Need lähevad korduvkasutamisel katki. Nii et kõige parem on seda üks kord kasutada ja hankida uus.
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Üks nõuanne... Ärge hoidke KÕIK, mida selles meetodis kasutatakse. Patareide korpused, pudelid, voolikud ja ärge visake seda kraami prügikasti või tee äärde. Kui pudel laguneb, satub vesi sisse ja toimub süttimine. Põletage kõik tünnis või 5 gal ämbris.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Tere ma otsin abi, sest ma ei tea palju, kuid ma olen hea oma kätega ma saan oma käed 1liter mayber rohkem bmk õli tahtis teada, kuidas teha seda kristall meetodi suur aktsiate (mul ei ole labor või seadmed, kuid ma saan improviseerida )
 

Shagnazty101

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 20, 2024
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Olles kogenematu ja , andestage fraas, teadmatuses prosses või, eeldan, põhilistes keemia... Oleks mõistlik, et inimene jääks selle juurde, mis tal on juhistena olemas, sest pulber muudaks kõike. Hea rusikareegel, linnuke käes on parem kui kaks põõsas. Ühel on soovitav läbida oma eksperimentaalfaas KUNAGI, kui ta on kogemustest õppinud.
Lol... Me kõik oleme seal olnud. Hüpoteetiliselt rääkides muidugi.
 

Folder

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 6, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Jah, ma teen kõigepealt uurimistööd, kuid ma püüan õppida nii palju kui võimalik ja näha, milline retsept on minu jaoks teostatav ilma salajase labori plahvatuseta või ennast selle käigus tappes, väikesed sammud, tänan nõuannete eest
 
Top