met kasutaja nahahooldus

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetamiinil on maine, et see muudab inimeste naha koledaks. Ma võin seda omast käest kinnitada. Kas kellelgi on lisaks tavalisele hügieenile soovitusi abinõude kohta metamfetamiini mõjule nahale. Ma olen tüdinenud sellest, et ma näen välja nagu mutant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jah, ma proovisin hiljuti esimest korda metat ja kraapisin oma kaela ilma põhjuseta kuradi ära. isiklikult leidsin, et see aitas mu juukseid kokku siduda, ma lõpetasin pärast seda oma juustega/kaelaga nii palju jamamist. ma kuulsin, et sünnieelsed toidulisandid aitavad juuste kasvule kaasa ja võivad parandada nahka ja küüsi, nii et võib-olla proovi seda. on ka teisi häid vitamiine. võta toidulisandeid ja söö tervislikult ja sul on kõik korras.

kui sul on probleeme naha noppimisega, hoia oma küüned väga lühikesed. ka seebid ja šampoonid, mida kasutad, on olulised. kasuta õrnu, ideaalis selliseid, mis on mõeldud kuivale/kahjustatud nahale/juustele. ära unusta ka niisutada, nii seest kui ka väljast. kreemita end pärast näpistamist ja joo palju vett.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Te tegite liiga palju. Kui saate mõõta seda välja n teha 5mg n minna sealt ülespoole, kuni soovitud efektini. Ma võtan iga kord 5mg. Sellised väikesed kogused on vähem eff3ct oma keha. Ole ettevaatlik. Mina mõtlen alati, kuidas ma saan minimeerida halbu kõrvaltoimeid ja siis teha väike annus ja sealt edasi minna. Võta ka multivitamiini või midagi enne. Mulle meeldib huel enne mis tahes ravimit.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Olin varem suur fänn addys, mis olid põhimõtteliselt pressitud metamfetamiini. Mul ei olnud kunagi probleeme kriimustamise või noppimisega. Metiga on oluline aspekt, et hoolitseda enda eest, et saada piisavalt magada. Kui sa saad sõltuvusse see on ilmselt raske, kuid juhuslik kasutaja, saada oma une, kui sa arent kasutades
 
Top