Metadoonvesinikkloriidi ekstraheerimine suukaudsest 1mg/1ml UK

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Püüan ekstraheerida/eraldada API (toimeaine|) metadoonvesinikkloriidist suukaudse 1mg/1ml.

kus ma asun, on see rohelise värvi mõõdukalt paks siirup.

On palju ettevõtteid, mis toodavad sarnaseid tooteid erinevate koostisosadega.

ei nimeta firmat, kuid see on abiainete nimekiri.

Abiainete loetelu
PropüleenglükoolPh. Eur
MetüülhüdroksübensoaatPh. Eur
PropüülhüdroksübensoaatPh. Eur
Vedel maltitoolPh. Eur
Karamell E150
Patendisinine V (E131)
Puhastatud vesi


Kas keegi oskab mind aidata täieliku ekstraheerimise osas detailselt? Mul on üsna põhilised kogemused, aga olen palju lugenud. Olen ostnud mõned põhilised asjad - sep funnelid, vaakumfiltreerimine, destilleerimisaparaat jne. Ja hea meelega ostan kõik, mis selle ekstraheerimise/separeerimise tegemiseks vaja läheb.

Oleksin väga tänulik täieliku protsessi eest, kuid isegi hea algus oleks väga teretulnud.

Tänud.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metadoonvesinikkloriid on lahustuva soola kujul. Erinevalt metadooni alusest.
Minu meeskond toodab metadooni ja puhastab läbi baasi.
Alus on kristalliline, mis on vees lahustumatu! Kuidas ma näen metadooni saamise protsessi teie siirupist?
Ma lahjendaksin 100 ml teie siirupit vees (umbes 800 ml) ja lisaksin kontsentreeritud leeliselahust, mille PH väärtus on 11-12.
Ma jahutaksin ja filtreeriksin kristallilise sette välja.
Kristallilise sette lahustaksin keevas metanoolis ja filtreeriksin (mis ei lahustunud, viskaksin need lahustumatud soolad välja), paneksin metanooli sügavkülma ja ekstraheeriksin kristallid päeva jooksul. kristall on põhja kuju. Selle muutmiseks vesinikkloriidiks ... tuleb lahustada 100 mg alust 2 ml metanoolis ja lisada soolhapet PH 5-6 ja jätta sügavkülma. Päeva pärast võtke see sügavkülmast välja ja murendage vesinikkloriid - ja loputage jääkülma atsetooniga.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
wow, suur tänu vastuse eest - see on täpselt see, mida ma olen juba pikka aega otsinud. Keegi, kes tegelikultt teab, millest ta räägib, ja ei anna miljard põhjust, miks see on loll idee. Lihtsalt otsesed faktid ja produktiivne teave. Veel kord, aitäh teile.

Kui ma saan seda proovida umbes nädala pärast või nii olen kindel, et mul on veel mõned küsimused menetluse üksikasjade kohta, loodan, et teie veel saadaval.

Suur tänu - Diziet.
 
Top