Metamfetamiin pärast eraldumist, ümberkristalliseerumise probleem

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma lahustan pulbri diklorometaanis, miks diklorometaan ei ole valmis lenduv on kristall, lenduv on valmis, kuiv on pulber
 

Attachments

  • kvOJpz2rF9.jpg
    kvOJpz2rF9.jpg
    355.3 KB · Views: 42
  • WUaliCYPMT.jpg
    WUaliCYPMT.jpg
    362.2 KB · Views: 35

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
1. Diklorometaanil on metüülhüdrokloriidi suhtes madal lahustuvus ja seda ei saa täielikult lahustada.
2. Diklorometaani keemistemperatuur on suhteliselt madal ja aurustumine on liiga kiire, et moodustada suuri kristalle, ning see ilmneb ainult kristallilise pulbrina.
3. Puhastage hüdrokloriid enne ümberkristalliseerimist (atsetoon, eeter, kuiv ja külm).
4. Ümberkristalliseerimiseks on soovitatav kasutada - atsetoon: vesi, atsetoon: etanool, atsetoon: metanool, etanool: vesi, metanool: vesi.
Vesi võib aeglustada aurustumist, atsetoon võib vähendada lahustuvust ja alkohol võib moodustada paremaid kristalle.
 

@wangxiaolin777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Õpetaja, minu hüdrokloriid on puhas. Ma ekstraheerisin selle petrooleetriga ja hingasin selle vesinikkloriidigaasi, seejärel kuivatasin selle. Kas puhas etanool on korras? Või oskate te öelda, kuidas seda teha
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Selle veebisaidi põhilehel on videoõpetuse ikoon koos üksikasjaliku kirjapanekuga.
X8VgOnX3Uq
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
See on teie otsustada. Kui teil on vaja kristallilist vormi met.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sest te ei teinud seda õigesti. Te lihtsalt lisasite lahustit ja siis aurustasite seda. See ei ole ümberkristallisatsiooniprotseduur, mida nimetatakse puhastusmeetodiks.
 
Top