Metamfetamiini amfetamiiniks?

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Uus siin, nii et see võib olla tõesti rumal küsimus. Ostsin "amfetamiini", kuid reagentide testid näitavad metamfetamiini olemasolu. Ma saadan proovi testimiseks, et saada metamfetamiini ja amfetamiini vahekord. Minu arusaamine on, et amfetamiin on ohutum kui amfetamiin. Kas siis on võimalik võtta see met+amfetamiini segu ja muuta metamfetamiini osa tavaliseks amfetamiiniks?

Selgituseks, miks ma selle kohta küsin, kavatsen seda kasutada ainult tööviljakuse jaoks. Ma ei ole huvitatud meelelahutuslikust kasutamisest.

Tänan, et võtsite aega minu rumalale küsimusele :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Seda saab kindlasti teha. Ma ei ole kunagi kaalunud seda ideed, nii et ma ei tea otsekoheselt, aga ma uurin välja
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Märkisin umbes tosin meetodit neist, need, mis EI nõua raskesti saada kemikaale, sisaldasid THF-is tunni aja jooksul redutseerimist ja,
"MA N-demetüleerimise reaktiivseid tingimusi katsetati NaOH või raudtsüaniidi kontsentratsiooni vaheldumisi. Tulemused näitasid, et NaOH kõrge kontsentratsiooni (4M) korral muutus reaktsioonikiirus aeglasemaks, kuid AP saagis oli suurem kui NaOH madala kontsentratsiooni korral. HPLC-analüüsi abil ei kinnitatud d- ja ℓ-tüübi vahelist muundumist isegi kõrge leeliselise reaktsioonikeskkonna puhul."

4mol naatriumhüdroksiidi
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Amfetamiin on vaid vähesel määral ohutum ja metamfetamiin tundub üsna identne amfetamiiniga, välja arvatud muidugi see, et see kestab kauem. Seda oleks ebapraktiline muuta amfetamiiniks ja te kaotate sellega üsna palju. See tähendab, et see tekitab mõningaid küsimusi selle kohta, mis sul tegelikult on ja ma ei võtaks seda üldse.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Täname teid panuse eest.
Täpselt sellepärast lasen ma seda laboratooriumis testida. Ainus viis olla kindel, mis see on.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Järgmine küsimus, mida ma oleksin pidanud esmalt küsima, on, millist reagenti te kasutasite
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Oleksin pidanud täpsustama! Kasutades dancesafe'i testikomplekti ja tulemuste juhendit, kasutasin Marquis't (värv näitas metamfetamiini või amfetamiini), Simon'i (sinine näitas MDMA, 5/6-apb, 5-6 mapb, metülooni, NEP või 4-MMC olemasolu) ja Froedhe (reaktsioon puudub). Parim kokkulangevus neist on metamfetamiin. Kuigi nüüd diagrammi üle vaadates peaksin ma testima Liebermani ja võib-olla Mandelini, Mecke ja Foliniga, et olla eriti kindel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma sain 1 dollari eest katiiniini
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Lieberman, Mandelin, Mecke ja Folin olid kõik kooskõlas met/amfetamiiniga.
 
View previous replies…

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ei, mul ei ole sõna otseses mõttes mingeid keemiateadmisi peale NileRed'i vaatamise Youtube'is ja keemia 101/102 ülikoolis lol. Ma arvasin, et ma küsin siin lihtsalt, et teada saada, millised võimalikud võimalused võiksid olla, ja siis proovida mis tahes, mida ma saaksin ohutult teha. (Eeldusega, et mul ei ole mingeid võimalusi, mida ma võiksin ohutult proovida).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metamfetamiin ei ole nii ohtlik ja on väikese annuse puhul retseptiravim. Küsimus ühendid meelelahutuslikes annustes. Ma suitsetan tavaliselt 20x terapeutilist annust, et saada kõrini
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pärast seda, kui ma olen siiani alla võtnud kuni 60 mg pulbrit, hakkan arvama, et see võib olla peamiselt lihtsalt täiteaine (nagu kofeiin) ja peaaegu üldse mitte met/amp. Olen saatnud proovi laboratooriumi testimiseks, nii et näeme mõne nädala pärast.
 

Catalog9045

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Laboritulemused tulid tagasi.
  • Metamfetamiin : 2
  • Metüülsulfonüülmetaan : 1
Labor ei anna kahjuks aru inertsetest täiteainetest, seega ei saa ma testida oma oletust, et seal oli ka täiteaine. Ma olen ausalt öeldes üllatunud, et seal oli üldse palju metamfetamiini. Igatahes ma ei usu, et tasub üritada metamfetamiini tavaliseks amfetamiiniks muuta. Igal juhul tänud vastuste eest inimesed.
 
Top