Metamfetamiini üksikasjalik süntees läbi efedriini või pseudoefedriini?

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Tere, kas kellelgi on raamat või juhend selle kohta, kuidas valmistada metamfetamiini efedriini või pseudoefedriini marsruudiga, mis on kirjutatud professionaalselt ja samm-sammult?

Lugesin raamatut "Secrets of Methamphetamine Manufacture" , kuid otsin midagi üksikasjalikumat ja samm-sammult juhendit.

Tänud ette!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas teil on juba puhas efedriin või tabletid või vajate efedriini sünteesi?
 
Last edited by a moderator:

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Mul on juba 2 kg puhast efedriini ja 3 kg pseudoefedriini. Mul on vaja üksikasjalikku samm-sammulist juhendit, kuidas seda metamfetamiiniks muundada! Kas keegi oskab aidata?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Kahjuks ei õpeta minu sõber siin kedagi, isegi kui nad teavad, ei saa nad aidata, sest nad kõik valetavad. Ma ei tea, ma ei tea, tee seda nii, keegi ei näidanud mulle, äkki kaks videot on punane fosfor, see on vale
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methamphetamine-from-ephedrine-tablets.302/
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere

Ive lugenud ja kontrollida seda linki ja ka coment, kuid minu küsimus on, kas recepe on sama kogus kõigi nende 3 erineva efedriini jaoks:

1. pseudoefedriin
2. Sudoefedriin
3. Efedriin
( muide, ma ei leia kõiki CAS-numbreid) ja (kuidas neid 3 eristada).

Või muutub midagi
Nagu on ainult saagis lõpus lõpptootes või kvaliteet või,...?

Tänan teid
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, see on kuni efedriini tabletis. Samuti saate met-isomeeri segu, mitte 100% sama isomeeri kui efedriin.
 

Toti

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ok tänan teid, sest ma tahan tellida lahtiselt mitte tablettides ja ma nägin neid, kus 3 erinevat nime mõned pulber mõned vedelikud, nii et ma tahtsin otse osta parim ja ei olnud tõesti idee täpne erinevus kõik need 3 võimalust.
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Mul on ka üksikasjalik süntees ja ma võin teid soovi korral aidata.
Aga kust te nii palju PSE-d saite? Ma tahan osta puhast kraami, kuid ei leia seda kuskilt.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kas teil õnnestus sünteesi edukalt kasutada seda marsruuti?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Mu vend, tavaliselt on väga raske leida üksikasjalikku sünteesijuhendit. Ma teen igal pool märkmeid kõige väiksema teabe kohta. Ja ma püüan koostada juhendit samm-sammult. Kui mul õnnestub, lisan selle siia kirjalikus vormis.
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Tere.

Mu sõber, kas siin olev teave ei ole teile piisav?

Teiseks, enamik inimesi siin teeb parimaid videoid ja parimaid üksikasju paljude ravimitüüpide valmistamise kohta ning nad selgitavad seda samm-sammult ja nad pakuvad raamatukogu, kus on palju raamatuid sees ravimiinfo kohta ja kõike, mida on vaja õppida
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Jah, siinne teave on piisav. Ma tahan öelda, et algajad otsivad tavaliselt üksikasjalikumat teavet. Näiteks ma leian mõned väikesed joonealused märkused väga erinevatest kohtadest ja salvestan need oma märkmetesse. Igaüks tahab ju ise endale juhendmaterjali koostada? :)
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Hea töö, mu sõber, ma saan sinust aru.
 
Top