Question Metkatinooni sünteesi küsimus

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Nii et ma lugesin "5-minutilise metkatinooni sünteesi (pseudoefedriinist)" kohta järgmine küsimus on:

1.Kuidas ma teen kristalliseerumise lihtsa
2.Millega ma saan asendada KMnO4 või kust ma saan seda ekstraheerida või leida (millist oksüdeerijat ma vajan?).
3.Kas Methcathinone on sarnane Crystal Methiga, ainult et see on tugevam või nõrgem?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
2. Te ei pea asendama kaaliumpermanganaati. See on sageli kergesti kättesaadav veepuhastuskemikaalina. Vaadake veebipoode, mis on spetsialiseerunud koduseks kasutamiseks mõeldud veepuhastusele.

3. Metkatinoon ei ole metamfetamiiniga seotud. see ei ole amfetamiin, vaid katinoon. Eesliide "met" tuleneb metüülrühma olemasolust molekulis, mitte mis tahes seosest metamfetamiiniga.
Mõju võrreldakse sageli metapmpetamiiniga, sest mõlemad on stimulandid. Kuid sageli kasutavad inimesed seda võrdlust, et selgitada, kui palju see erineb metamfetamiinist.
Nagu kõigi psühhoaktiivsete stimulantide puhul, võib mõju olla inimeseti erinev. Olen lugenud kogemusaruandeid, kus inimesed on nagu "duh" ja ei usu, et see annab üldse mingit meeldivat mõju, inimestele, kes kogevad intensiivset eufooriat ja energiat. Soovitan teil endal vaadata Erowidi kogemuste võlvides.
 
Top