Meetodid amfetamiini sünteesimiseks

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Otsin meetodit amfetamiini sünteesimiseks oma laboris. Mul on keemiaharidus, kuid peaaegu puuduvad kogemused. Seetõttu ei tea ma, millist sünteesimeetodit valida.

Oleks kasulik, kui mõned teist, kellel on kogemusi selles valdkonnas, võiksid kirjeldada või viidata sünteesimeetoditele, nende eelistele ja puudustele, nagu: tootmiskulud, keemiline keerukus, saagis, kui lihtne või raske on saada lähteaineid turult, kui lihtne või raske on saada puhast toodet (minu jaoks on oluline, et toode oleks kvaliteetne, nii et seda oleks ohutu kasutada meie kaasinimestele), kestus ja muud asjakohased kaalutlused.

Tänan teid.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Reaktiivide kättesaadavuse korral saab amfetamiini sünteesi omandada mõne katsega. Alustuseks soovitan teil uurida, kas üks kahest sünteesiks sobivast reaktiivist on kättesaadav. Need on fenüülatsetoon (CAS 103-79-7) või 1-fenüül-2-nitropropeen (CAS 705-60-2). Kui te leiate kummagi neist, saate otsustada sünteesimeetodi üle.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Tere, kas te teate samm-sammult sünteesi p2p liiga amfetamiini vajalikud materjalid ja seadmed
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hei kutt, keegi soovitab mulle, et, need amfetamiinid võiks sünteesida bensüülkloriidist. Tehke sellest kõigepealt Grignard reagent, siis reageerige atseetaldehüüdiga, saaksite alkoholi. Kasuta ammoniaaki või dimetüülamiiniga reageerimiseks, saaksid toote. Ei mingit kahjulikku metalli, ei mingit keelatud reaktiivi ka. Lihtsalt mitu proovi sammu ja võite saada eriti puhta toote. Mida u arvad sellest viisist, ma ei ole seda proovinud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, ma mõtlesin bout seda teemat, kuid see aine äärmiselt ebameeldiv (on tugev lõhn). Ma mainisin seda nii siin. Kas olete kindel, et bensüülkloriid ei ole teie riigis keelatud? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
jah, ma olen kindel, et see on minu piirkonnas saadaval. Mis puutub tugevasse lõhna, siis võib-olla on vaja Fume hood või maski või midagi muud. Aga kahjuks on eeter või THF siin mõlemad keelatud lahustid.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Tänan teid. Ma uurin selle meetodi kohta rohkem.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Täname lisateabe eest.
 
Top