Metüülamiin polümetüülamiinist?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Tere kõigile, alates sellest ajast, kui ma olen foorumis olnud ja hakanud vaatama kõiki narkootikumide sünteesi ja seda, millist kraami nad vajavad, nagu kemikaalid ja reaktiivid, olen harjunud vaatama kõigi puhastus- või puhastusvahendite pakendeid ja nii edasi. Hiljuti sattusin supermarketis üsna huvitavale tootele, mis toimib jäätumisvastase vahendina. Pakendil oli kirjas, et tegemist on 100% puhta polümetüülamiiniga, kui see, mis seal kirjas on, vastab tõele, ja enamasti vastab, siis kas polümeerimisprotsessi on võimalik ümber pöörata või mitte? Ma ei ole väga palju polümeeride kohta õppinud ja ma ei ole isegi kindel, kas metüülamiini polümerisatsioon on võimalik, samuti pöörduv protsess, millelegi, mis on polümeriseeritud.
Vabandan, kui nimetamine on vale või on kirjavigu! Aga keemilised nimed on siin erinevate nimedega ja ma ei ole kindel tõlkimises bcs tähestike jne.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma arvan, et mitte. Polümetüülamiini korrektsem nimetus on etanoolamiinpolümetülaat ja selle valem on.
O98wgd4sL0
mis ei tundu olevat midagi, millest saab tõhusalt CH³NH² välja võtta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ärge olge kurvad. Valmistage ammoniumkloriidist ja formaldehüüdist või heksüülamiini kütusetablettidest või mõnel muul viisil metüülammoniimkloriidi ( metüülamiini HCL).
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Haha ärge muretsege, ma olin lihtsalt huvitatud. Ma ei kavatsenud rly midagi proovida. Ma olen natuke rohkem uurinud ja proovin sünteesi P2NP ja siis amfetamiinit. Aga aitäh igatahes hindan seda!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Metüülamiin muudab ketoonid katinoonideks (praktiliselt kõik) teeb amfetamiini metamfetamiiniks ja 10 muud asja. See on metüül ja amiin, CH³ ühendatud NH²-ga. Kui narkootikumide sünteesi puhul on olemas maagia, siis metüülamiin on see. Vaja on vaid fenüüli ja süsivesinikuahelat ja juba ongi 10 narkootikumi alustuseks. Midagi, mille üle mõelda
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ik mis see on, aga ei teadnud, et see on nii katki
 
Top