Metülooni raputamine ja küpsetamine süntees?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tere, ma nägin Methylone sünteesi ja see tundub üsna sarnane 4mmc sünteesiga, peaaegu samade sammudega...

Kui ma asendan 2B4M 2-Bromo-3',4'-(metüleendioksü)propiofenooniga, siis võib see toimida?

See on oletus, nii et ma olen ilmselt vale :

1. Pange 10g 2-Bromo-3',4'-(metüleendioksü)propiofenooni ja 50ml DCM ja segage, kuni 2B34MP on lahustunud.
2. Pange 20ml M40% vesilahust ja segage 10 minuti jooksul (kolb peab olema suletud, et M40 gaas ei läheks välja).
3. Eraldage 2 kihti ja hoidke alumine kiht (metülooni vababaas DCM-is).
4. Et eemaldada kogu metüülamiin ülemises kihis, pesta 3,4 korda mõne destilleeritud/demineraliseeritud veega
5. Võtke 4-5 ml HCl-hapet ja lisage tilkhaaval, kuni pH on 5-6, ning segage aeglaselt
6. Lisage 50ml külma atsetooni (puhast) ja segage ikka veel aeglaselt
7. Kui teil on valge piim, filtreerige see filterpaberiga või särgitükiga või smtg muuga
8. Kui metüloon ei ole piisavalt puhas, võite metülooni panna filtrisse või särgitükki ja lisada aeglaselt atsetooni, et eemaldada ülejäänud lisandid

Tundub hea, kuid ma ei usu, et see on võimalik, idk, kui keegi võib mulle selgitada, kas see meetod on hea või mitte?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Üldiselt nõuavad kõik katinoonid sama lihtsat viisi ja kui alustate sünteesi 52190-28-0 laboratoorse tehnilise klassi järgi, ei ole teil probleemi sünteesi kohandamisel oma raputamise ja küpsetamise vormile, kindlasti mõned kohandused, nagu aegade suurendamine ja mõningase ekstraheerimise teostamine vesifaasist, kuna kindlasti on selles säilinud mõni toode, kuid üldiselt on teie selgitus õige ja see töötab hästi.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jah, võib-olla 10 minutit on liiga lühike, ma arvan, et ma võin segada seda, kuni metülooni freebase ei muuda enam värvi, ma arvan, et ma katsetan, kuid idk, kus ma saan osta 10-20g 52190-28-0, ma nägin made-in-china ect, kuid ma arvan, et MOQ on 1kg või smtg, ja kui nad teevad proovi, laevandusmaksud on kallid asf, ja ma ei taha puutuda Brome, ma olen algaja, seega olen ettevaatlik ja mul ei ole keemilisi asju (klaasid, kolb, kondensaator ..) niikuinii, nii ;)

Ja kuidas teil on see roosa värv teie Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
hi sõber, see roosa värv lisati ümberkristalliseerimise faasis, lisades toiduks kasutatavat roosat värvipulbrit.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
värvi lisamine ei mõjuta toote kvaliteeti
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
kohta dcm ei ole aminatsioonireaktsiooni 30 min.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Minu viga ma ei lugenud õigesti, see on NMP-ga, mitte DCM-ga, DCM oli bromimise jaoks

Nii et DCM-iga on 2 tundi hea**
 
Top