metüülfenidaadi annustamine

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
kas keegi saab mind aidata metüülfenidaadi annuse osas? annus, mis tekitab mul kõrvetustunde.. ma lugesin seda ühest artiklist, kui ritaliini süstida intravenoosselt, võib see tegelikult tekitada peaaegu kokaiini kõrvetust idk, kas see on tõsi, kuid mul on tõesti vaja teada kuritarvitavat annust ja,, oleks kasulikum, kui annus on iv manustamiseks.
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
47
Points
3
Metüülfenidaadi kasutamine intravenoosselt on peaaegu irratsionaalne. Seda ravimit kasutatakse peamiselt psühhostimulantide sõltuvuse ja ADHD raviks. Sellel on väga sujuv farmakokineetika, mis vähendab nullini võimalust saavutada kokaiini mõju kõrge. Ritallini kujul olevate tablettide intravenoosseks manustamiseks valmistamisel esineb ka tehnilisi raskusi. Palju ratsionaalsem on kasutada intravenoosseks kasutamiseks selliseid uimasteid nagu mefedroon, metüloon või MDPV, millel on mõju aju dopamiinergilistele keskustele. See saab olema lähemal kokaiinikõrgusele. Kuid kontrollige alati selliste uimastite intravenoosset annust ja olge ettevaatlik.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
10
Points
3
Ma ei soovitaks seda, kuid ma kasutasin Danbury farmaatsiatoodete geneerilist 20mg oranži metüülfenidaati süstimist. Ma tegin kuni 7 pillid 3ml süstlis pärast vees kuumutamist. Hiiglaslik võimas rush, vaevalt sai hingata. See oli peaaegu täpselt nagu iv-koks, kuid lühiajaline ja comedown imeb.. Danbury 20s oli kõige vähem puskureid, enamik teisi kaubamärke lihtsalt geeliks. Ma lihtsalt nuusutaksin, kui midagi. Olge ohutu!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
257
Reaction score
279
Points
63
See on kohutav! Tablettide manustamine intravenoosselt on kategooriliselt keelatud! Pidage seda palun meeles!
 
Top